Aegean Airlines Aegean Bonus Visa

Sugar

Member
Μηνύματα
206
Likes
125
Επόμενο Ταξίδι
Ψάχνεται....
Ταξίδι-Όνειρο
Απ' άκρη σ' άκρη
Κι εγω θελω πολλα (και βγαζω πολλα) γιατι βγαζω για περισσοτερα ατομα. Ενα διηπειρωτικο ειναι 3 Ευρωπαικα για 2 ατομα.
Αλλα πιστευω οτι και 1 ευρω στον Κωτσο φερνει μεγαλυτερο κερδος και εδω μιλαμε ελευθερα, εξαλλου τον τσιγκλαω καλοπροαιρετα. Μαλιστα μου φαινεται θλιβερη η εξαρτηση απο τον Κωτσοβολο και ισως και κακος οιωνος για το μελλον, αλλα αυτη ειναι η κατασταση τωρα τελευταια. ΑΝ ο Κωτσοβολος ανοιξει την πορτα της εξοδου, θα παω στο team @tatooine κι εγω φυσικα.
Εγώ θέλω και πολλά μίλια για διηπειρωτικά και Χ 4 άτομα!!! Εχω πέσει στην ανάγκη κι εγώ του Κωτσου... περιμένω να χαλάσει το πλυντήριο κι αν χαλάσει θα πλένω στη σκάφη μέχρι να βγάλει χ 100 😂😂 τα ίδια και με τον φούρνο. Κάνω λίστα να είμαι έτοιμη😉
 

giannis228

Member
Μηνύματα
53
Likes
36
Φυσικά όπως βολεύει τον καθένα.
Βγάλαμε 4 εισιτήρια μπίζνες χρησιμοποιώντας τα δυο κουπόνια 50/50 από τις κάρτες, δεν πληρώσαμε μια. Πλήρωσαν οι φίλοι που ήρθαν μαζί μας τα δικά τους ολόκληρα εισιτήρια που περιελάμβαναν και τα δικά μας. Είναι ωραίο να ταξιδεύεις κυριολεκτικά τζάμπα.
Συν τα μίλια από την αγορά και το ταξίδι μην το ξεχνάμε αυτό.
και τους φορους των δικων σας εισητηριων?
 

Elena2508

Member
Μηνύματα
1.114
Likes
3.747
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
N. Υόρκη
Bρε @paefstra o @tatooine και καθε tatooine που θέλει να χρησιμοποιεί εταιρείες της *Α για διηπειρωτικά ταξίδια θέλει πολλά μίλια κι όχι bonus.... είναι σχεδόν μονόδρομος λοιπόν η Premium.
Πραγματικά όπως βολεύει τον καθένα.... αλλά μην κρίνουμε από τις ανάγκες τις δικές μας και τον δικό μας τρόπο ταξιδεύειν τους άλλους..
Με την Premium μπορώ να πάρω 1+1 δώρο και για υπεραντλαντικό ταξίδι και να πληρώσω μόνο τους φόρους για το δώρο;
Γιατί κατάλαβα ότι είναι μόνο για πτήσεις της Aegean...
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.666
Likes
50.513
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Με την Premium μπορώ να πάρω 1+1 δώρο και για υπεραντλαντικό ταξίδι και να πληρώσω μόνο τους φόρους για το δώρο;
Γιατί κατάλαβα ότι είναι μόνο για πτήσεις της Aegean...
Δεν μπορεις, μονονγια τις πτησεις της aegean ειναι. Ωραια θα ηταν να παιρναμε τσαμπα πτηση για Μπορα Μπορα αλλα προς το παρον παμε στις καρετα καρετα.
 

akatelka

Member
Μηνύματα
23
Likes
10
Καλησπέρα,
για κάποιον που ούτε πόντους έχει μαζεμένους, ούτε μίλια, ούτε τίποτα, θα προτείνατε την Premium ? Και αν όχι, γιατί όχι ? Και γιατί συμφέρει μόνο για υπερατλαντικά ? Πχ βλέπω για ένα τυπικό ταξίδι στο Λονδίνο για 2 άτομα τον Ιούλιο, τιμή ναύλων κάπου στα 250ε με επιστροφή. Αν σε αυτά βάλεις μόνο το 1+1, κατευθείαν δεν κερδίζεις το κόστος της Premium τουλάχιστον ?
Τι δεν υπολογίζω σωστά ?
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.783
Likes
1.110
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
Καλησπέρα,
για κάποιον που ούτε πόντους έχει μαζεμένους, ούτε μίλια, ούτε τίποτα, θα προτείνατε την Premium ? Και αν όχι, γιατί όχι ? Και γιατί συμφέρει μόνο για υπερατλαντικά ? Πχ βλέπω για ένα τυπικό ταξίδι στο Λονδίνο για 2 άτομα τον Ιούλιο, τιμή ναύλων κάπου στα 250ε με επιστροφή. Αν σε αυτά βάλεις μόνο το 1+1, κατευθείαν δεν κερδίζεις το κόστος της Premium τουλάχιστον ?
Τι δεν υπολογίζω σωστά ?
πολυ σωστα το υπολογιζεις στο δευτερο ατομο θα πληρωσεις μονο τους φορους
 

diakopakias

Member
Μηνύματα
13
Likes
2
Καλησπέρα,

Λοιπόν έχω κάνει μία κράτηση με το 1 + 1 από την Premium, γνωρίζει κάποιος αν μπορώ να κάνω αναβάθμιση σε business με κουπόνι από silver? Θα πάρω αύριο να ρωτήσω, απλά είπα μήπως το έχει δοκιμάσει κάποιος. Επίσης η αναβάθμηση γίνεται για όλο το ταξίδι ή ανα πτήση?
 

George V

Member
Μηνύματα
82
Likes
31
Καλησπέρα,

Λοιπόν έχω κάνει μία κράτηση με το 1 + 1 από την Premium, γνωρίζει κάποιος αν μπορώ να κάνω αναβάθμιση σε business με κουπόνι από silver? Θα πάρω αύριο να ρωτήσω, απλά είπα μήπως το έχει δοκιμάσει κάποιος. Επίσης η αναβάθμηση γίνεται για όλο το ταξίδι ή ανα πτήση?
Το εχω κανει. Γινετε κανονικα. απλα πρεπει να υπαρχει θεση για να γινει η αναβάθμιση και ο ναυλος της πτησης να δέχεται την αναβάθμιση,.
 

diakopakias

Member
Μηνύματα
13
Likes
2
Το εχω κανει. Γινετε κανονικα. απλα πρεπει να υπαρχει θεση για να γινει η αναβάθμιση και ο ναυλος της πτησης να δέχεται την αναβάθμιση,.
Thanks George. Κ μπορείς να κάνεις κ τα δύο εισιτήρια? Δλδ να δώσεις δύο κουπόνια κ να γίνουν κ τα δύο business? Σκεφτόμουν μήπως μπορείς να κάνεις μόνο αυτό που πλήρωσες full τιμή. K στο άλλο να σου πουν είναι από προσφορά κ δεν μπορείς.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.191
Μηνύματα
883.461
Μέλη
38.897
Νεότερο μέλος
Ρεκομπα

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom