Aegean Airlines Aegean Bonus Visa

paefstra

Member
Μηνύματα
12.986
Likes
40.871
Επειδή διάβασα πρόσφατα το συμβόλαιο, δεν βρήκα κάπου να λέει ότι μπορούμε να την αποφύγουμε. Οι παλιοί που λέτε, πώς, δηλαδή, την αποφεύγετε με αγορές άνω των 2000?
Το ελεγε το συμβολαιο που υπογραψαμε οι παλιοι πελατες.
Εδω εχω παλιοτερο συμβολαιο που δεν χρεωνομαι συνδρομη σε καρτα ποτε, ακομη και με 0 καταναλωση..
Ο,τι υπογραφεις, αυτο εχεις στα συμβολαια.
 

Traveler koko

Member
Μηνύματα
147
Likes
691
Επόμενο Ταξίδι
Ισλανδία
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες
Αν κάποιος έχει μισθοδοσία στην τράπεζα υπάρχει περίπτωση να γλυτώσει την συνδρομή??
 

Gioref

Member
Μηνύματα
163
Likes
133
Επόμενο Ταξίδι
Βουδαπέστη
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
Τελικά έπειτα από ένα μέιλ σήμερα παρατήρησα το παρακάτω που βλέπετε στην φωτογραφία, οπότε δεν χάνεται και να προσπαθήσετε...😀😀😀
 

Attachments

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.656
Likes
50.446
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Τελικά έπειτα από ένα μέιλ σήμερα παρατήρησα το παρακάτω που βλέπετε στην φωτογραφία, οπότε δεν χάνεται και να προσπαθήσετε...😀😀😀
Τι ακριβώς τους εγραψες;
 

Gioref

Member
Μηνύματα
163
Likes
133
Επόμενο Ταξίδι
Βουδαπέστη
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
Τι ακριβώς τους εγραψες;
Δεν έγραψα κάτι ιδιαίτερο, απλώς ότι έχω κάνει μεγάλη χρήση της κάρτας και θεωρώ δίκαιο να μην μου χρεωθεί συνδρομή.. 😀
 

james0234

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Καλησπέρα,
Θα ήθελα να σας ρωτησω, με συμφέρει περισσότερο η Aegean bonus visa ή η Master Card Gold για την απόκτηση μιλίων και γενικότερα για απόκτηση φθηνότερων αεροπορικών εισιτηρίων ; Δυστυχώς διάβασα οτι πλέον δεν ειναι εφικτή η μεταφορά πόντων απο κάρτες bonus προς την Aegean bonus visa, Αρα ειναι ανούσιο να εχω και τις δυο κάρτες (Aegean bonus visa + MasterCard gold).
Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
 

pan82

Member
Μηνύματα
619
Likes
767
Καλησπέρα,
Θα ήθελα να σας ρωτησω, με συμφέρει περισσότερο η Aegean bonus visa ή η Master Card Gold για την απόκτηση μιλίων και γενικότερα για απόκτηση φθηνότερων αεροπορικών εισιτηρίων ; Δυστυχώς διάβασα οτι πλέον δεν ειναι εφικτή η μεταφορά πόντων απο κάρτες bonus προς την Aegean bonus visa, Αρα ειναι ανούσιο να εχω και τις δυο κάρτες (Aegean bonus visa + MasterCard gold).
Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
Μα αν δεν έχεις aegean visa δε μπορείς να κάνεις μιλια τους ποντους σου οπότε άχρηστη η mastercard gold. Αρα πρώτα απ ολα και απαραίτητα πρεπει να έχεις την aegean και μετά τη gold για πόντους *2. Tωρα για τα αλλα που διάβασες μάλλον δε τα διάβασες σωστα, ολα γίνονται κανονικά (ακομα)...
 

james0234

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Μα αν δεν έχεις aegean visa δε μπορείς να κάνεις μιλια τους ποντους σου οπότε άχρηστη η mastercard gold. Αρα πρώτα απ ολα και απαραίτητα πρεπει να έχεις την aegean και μετά τη gold για πόντους *2. Tωρα για τα αλλα που διάβασες μάλλον δε τα διάβασες σωστα, ολα γίνονται κανονικά (ακομα)...
Εννοώ αν συμφέρει πιο πολυ να μαζεύω μίλια με την Aegean Bonus visa ή να εξαργυρώνω τους πόντους της Gold (οι οποίοι μαζεύονται πιο γρήγορα λογω του x8) για την αγορα εισιτηρίου, σε περίπτωση που δεν μπορώ να εχω και τις δυο κάρτες.
 

adiaforos

Member
Μηνύματα
1.052
Likes
1.597
Εννοώ αν συμφέρει πιο πολυ να μαζεύω μίλια με την Aegean Bonus visa ή να εξαργυρώνω τους πόντους της Gold (οι οποίοι μαζεύονται πιο γρήγορα λογω του x8) για την αγορα εισιτηρίου, σε περίπτωση που δεν μπορώ να εχω και τις δυο κάρτες.
Έχουν την ίδια συνδρομή οι δύο κάρτες; Θα προτιμούσα την Aegean.
Παίζει να χρησιμοποιήσεις τους πόντους και αλλού (π.χ. Vodafone); Θα προτιμούσα την Gold.
Υπόψη ότι παίρνεις διπλούς πόντους με την gold, αλλά και οι πόντοι που απαιτούνται για εξαργύρωση σε εισιτήρια είναι οι διπλοί. Σε τελική, η απάντηση είναι υποκειμενική, ανάλογα την χρήση που θα κάνει ο καθένας.
 

oasisAthens

Member
Μηνύματα
303
Likes
204
Μα αν δεν έχεις aegean visa δε μπορείς να κάνεις μιλια τους ποντους σου οπότε άχρηστη η mastercard gold. Αρα πρώτα απ ολα και απαραίτητα πρεπει να έχεις την aegean και μετά τη gold για πόντους *2. Tωρα για τα αλλα που διάβασες μάλλον δε τα διάβασες σωστα, ολα γίνονται κανονικά (ακομα)...
Όταν λες όλα γίνονται κανονικά, εννοείς δλδ ότι πόντους που έχω μαζέψει με την Gold μπορώ να τους μετατρέψω σε μίλια με την AEGEAN?
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.159
Μηνύματα
882.461
Μέλη
38.877
Νεότερο μέλος
Constansimota

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom