Aegean Airlines Aegean Bonus Visa

D

Delmem37668

Guest
αν μπορέσεις να ξεπεράσεις την ανακριτική ψηφιακή τηλεφωνήτρια,
καλημέρα.
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.413
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Έχω κάνει αγορά από την Τρίτη εισιτήρια και ακόμα δεν έχουν μπει τα BONUS. Ούτε το 50%...
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.006
Likes
40.909
Έχω κάνει αγορά από την Τρίτη εισιτήρια και ακόμα δεν έχουν μπει τα BONUS. Ούτε το 50%...
Θες ενα καλυτερο? Για αγορες εισιτηριων στα ιταλικα τρενα πηρα το 50%. Για εισιτηρια ΤΡΕΝΟΣΕ οχι.
Ποτε δεν θα σταματησει να μας εκπλησσει.
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.413
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Θες ενα καλυτερο? Για αγορες εισιτηριων στα ιταλικα τρενα πηρα το 50%. Για εισιτηρια ΤΡΕΝΟΣΕ οχι.
Ποτε δεν θα σταματησει να μας εκπλησσει.
Τελικά μπήκαν σήμερα εμένα! Για κάνε λίγο υπομονή
 
Μηνύματα
626
Likes
2.872
Επόμενο Ταξίδι
Νότια Κορέα
Ταξίδι-Όνειρο
Νεπάλ
Αν καλέσεις πάντως στην εξυπηρέτηση πελατών της ALPHA, θα γίνει αίτημα να στο διορθώσουν.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.477
Likes
28.937
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Αν καλέσεις πάντως στην εξυπηρέτηση πελατών της ALPHA, θα γίνει αίτημα να στο διορθώσουν.
Για να διορθώσουν την κατηγορία στην οποία εντάσσουν τις πληρωμές προς μεγάλο συνεργάτη του προγράμματος θέλουν αίτημα από πελάτη;
Δεν είναι και πολλοί, μόνο 3 μεγάλοι συνεργάτες τους εμπλέκονται. Ούτε αυτούς δεν τσέκαραν αν μπαίνουν σωστά οι πόντοι πριν βγάλουν στον αέρα την προσφορά;
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.006
Likes
40.909
Αν καλέσεις πάντως στην εξυπηρέτηση πελατών της ALPHA, θα γίνει αίτημα να στο διορθώσουν.
Εγω παλι νομιζω οτι για να μην μπαινει στην κατηγορια travel, ταιριαζει το ευλογο ερωτημα "Πού πουλησανε τον ΟΣΕ οι μ $%#@ες?".
 
Μηνύματα
626
Likes
2.872
Επόμενο Ταξίδι
Νότια Κορέα
Ταξίδι-Όνειρο
Νεπάλ
Για να διορθώσουν την κατηγορία στην οποία εντάσσουν τις πληρωμές προς μεγάλο συνεργάτη του προγράμματος θέλουν αίτημα από πελάτη;
Δεν είναι και πολλοί, μόνο 3 μεγάλοι συνεργάτες τους εμπλέκονται. Ούτε αυτούς δεν τσέκαραν αν μπαίνουν σωστά οι πόντοι πριν βγάλουν στον αέρα την προσφορά;
Από όσο ξέρω, όταν έχει ήδη γίνει το λάθος, για να διορθωθεί σε κάθε πελάτη, για κάθε συναλλαγή κτλ., γίνεται χειροκίνητα και μετά από αίτημα.

Το ιδανικό θα ήταν αυτό που λες, αλλά..
 

poised

Member
Μηνύματα
874
Likes
6.469
Τσεκαρω κατι ακομη και γελαω. 1 ευρω στην καρτα για χρηση τουαλετας σε σταθμο τρενου εδωσε 2 bonus με στρογγυλοποιηση προς τα πανω γιατι ειναι travel- entertainment, αλλα η τρενοσε οχι :D
"Σταματήστε να τραβάτε το καζανάκι κυρία μου"
"Μα παίρνω πόντους Χ2"
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.413
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Ακόμα δεν έχω παραλάβει την Premiun. Μπορώ να κάνω κάτι ώστε να μην γίνει αυτόματη μεταφορά από BONUS σε Miles ώστε να μην χάσω την αναλογία 4:5;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.801
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom