Aegean Airlines Aegean Bonus Visa

Samion

Member
Μηνύματα
10.363
Likes
9.288
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Σε ποια κάρτα θα πιστωθούν οι Bonus Πόντοι;
πλακα εκανα..ας σοβαρευτουμε λιγο.. προφανως οποιος εχει αναγκη βρισκει τον τροπο. δεν βρισκω την αναγκη τοοοοσο σημαντικη αλλα κ παλι...οι κουριερ κανουν οτι θες κ πληρωσεις. απο την εταιρεια που συνεργαζομαι και μου κανει τα παντα, ή σχεδον τα παντα... : (...αναλαμβάνει να αγοράσει για λογαριασμό σας ένα αντικείμενο και να το παραδώσει στο σημείο που επιθυμείτε.)
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.363
Likes
9.288
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Και είχα σταμπάρει ένα μηχάνημα που φτιάχνει ποπ κορν, @Samion στείλε μου τη μεταφορική σε πμ σε παρακαλώ! Για τους πόντους τα δίνω όλα, ταυτότητες,κάρτες, μέχρι και την πεθερά!
Σου πουλαω εγω σε χαμηλη τιμή...την πεθερα να μη στη στερησω βεβαια....
(απορω που εμμεσα επιτρεπουν το εμποριο ποντων...)
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.605
Likes
12.424
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Κάτι λέει για μέχρι 10/3; Στην Πάτρα σε βλέπω ή στο Αίγιο που είναι και πιο κοντά :p
 

gate7

Member
Μηνύματα
69
Likes
29
μαγκες καλησπερα
θελω να βγαλω την aegean bonus visa
απο οσο θυμαμαι τα 5000 μιλια που παιρνεις δωρο ειναι μιλια ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗΣ. σωστα?
το λεω γιατι την βγαζω μονο για αυτο τον λογο. ωστε να γινω silver. διαφορετικα εχω ηδη την bonus της αλφα
ευχαριστω πολυ
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.013
Likes
40.969
μαγκες καλησπερα
θελω να βγαλω την aegean bonus visa
απο οσο θυμαμαι τα 5000 μιλια που παιρνεις δωρο ειναι μιλια ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗΣ. σωστα?
το λεω γιατι την βγαζω μονο για αυτο τον λογο. ωστε να γινω silver. διαφορετικα εχω ηδη την bonuhttps://youtu.be/qWabhnt91Ucs της αλφα
ευχαριστω πολυ
Αν αρχίσεις να μεταφερεις τα bonus στην Aegean bonus Visa για να γίνουν μίλια, θα διαπιστώσεις ότι η απόφαση σου έχει πολλαπλό όφελος. Θα βγάζεις περισσότερα δωρεάν εισιτήρια .
 

duty_free

Member
Μηνύματα
903
Likes
3.223
Αν αρχίσεις να μεταφερεις τα bonus στην Aegean bonus Visa για να γίνουν μίλια, θα διαπιστώσεις ότι η απόφαση σου έχει πολλαπλό όφελος. Θα βγάζεις περισσότερα δωρεάν εισιτήρια .
ναι αλλα το θεμα ειναι να ταν αναβαθμισης. Ηθελα 1300 ποντακια για να γενω σιλβερ, πηρα ενα διχιλιαρο απο κατι και καλωντας να ρωτησω κατι, εμαθα για ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ και το αλλο! :( :( :( :( :( :(
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.182
Μηνύματα
883.218
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom