Aegean Airlines Aegean Bonus Visa

pan82

Member
Μηνύματα
628
Likes
782
Μπορείς να ανεβάσεις το λινκ που το λέει γιατί δεν το βρίσκω;
Μα αναφέρθηκε ότι δεν έχει βγει ανακοίνωση υπάρχει απλά στους λογαριασμούς που εκδίδονται. Το έχω επισυνάψει στο παραπάνω μήνυμα μου το ενημερωτικό
 

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ταξίδι-Όνειρο
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
Μπορείς να ανεβάσεις το λινκ που το λέει γιατί δεν το βρίσκω;
Δεν υπάρχει λινκ. Και σ' εμένα στον τελευταίο λογαριασμό που εκδόθηκε υπήρχε ενημέρωση σχετικά με τον νέο "My Bonus Λογαριασμό".
Και παρόλο που γράφει στο τέλος: "Δείτε τους νέους όρους του προγραμματος Bonus στοwww.alpha.gr/bonus", δεν υπάρχει κάποια ενημέρωση στο αντίστοιχο σάιτ.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Πάντως είναι πιθανό να καταργήσουν τη μεταφορά μπόνους μεταξύ των καρτών απ' τη στιγμή που θα μπορείς να χρησιμοποιείς όλους τους πόντους σου με οποιαδήποτε κάρτα, αφού θα βρίσκονται σε έναν λογαριασμό. Με αυτόν τον τρόπο ουσιαστικά η μεταφορά καθίσταται άχρηστη. Οπότε πιθανότατα τέλος η παραταση λήξης των ποντων με τη μέθοδο της μεταφοράς. Αλλά ας μην προτρέχουμε.
Γιατί οι πόντοι εξαργύρωσης λήγουν;
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.032
Likes
41.029
Αν έχετε σκοπό ν'ανανεώσετε τα ηλεκτρικά σας, είναι μια καλή ευκαιρία...
Και οχι μονο. Καλυπτω ενα σωρο αναλωσιμα γραφειου (μελανια, χαρτι) γιατι με τα ρεπανακια και τα λαχανα απο τον Βασιλοπουλο, ποσα να φαμε πια.
 

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ταξίδι-Όνειρο
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
Γιατί οι πόντοι εξαργύρωσης λήγουν;
Μιλάμε για κοινό λογαριασμό μπόνους ανάμεσα σε πιστωτικές κάρτες alpha bonus. Αυτό δεν αφορά το πρόγραμμα μιλίων. Και ναι οι πόντοι απ' τις πιστωτικές λήγουν στα 2 χρόνια.
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Και οχι μονο. Καλυπτω ενα σωρο αναλωσιμα γραφειου (μελανια, χαρτι) γιατι με τα ρεπανακια και τα λαχανα απο τον Βασιλοπουλο, ποσα να φαμε πια.
Άσε, άσε, εγώ πλάκα έκανα, αλλά μου χάλασε η ηλεκτρική κουζίνα και η προοπτική αντικατάστασής της είναι πιο πιθανή από ποτέ. Αυτό που με χαλάει με τον Κωτσόβολο είναι το χείριστο after sale support του...
 

croce

Member
Μηνύματα
224
Likes
403
Μιλάμε για κοινό λογαριασμό μπόνους ανάμεσα σε πιστωτικές κάρτες alpha bonus. Αυτό δεν αφορά το πρόγραμμα μιλίων. Και ναι οι πόντοι απ' τις πιστωτικές λήγουν στα 2 χρόνια.
Για μια και μοναδική φορά μπορείτε να ζητήσετε την επιστροφή των ληγμένων πόντων στην κάρτα σας ( τουλάχιστον αυτό ίσχυε πριν από λίγους μήνες ).
 

Nefeli4

Member
Μηνύματα
27
Likes
10
Επόμενο Ταξίδι
Κύπρος
Αν έχετε δυο κάρτες της Alpha μπορείτε να μεταφέρετε τους πόντους από τη μια στην άλλη και έτσι δε θα χάσετε ούτε έναν πόντο, επειδή ανανεώνονται. Δείτε το!! Μού το είχε προτείνει ένας εξυπηρετικός υπάλληλος της τράπεζας. ;);)
 

taver

Member
Μηνύματα
12.488
Likes
28.974
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Μα αναφέρθηκε ότι δεν έχει βγει ανακοίνωση υπάρχει απλά στους λογαριασμούς που εκδίδονται. Το έχω επισυνάψει στο παραπάνω μήνυμα μου το ενημερωτικό
Οχι σε όλες τις κάρτες όμως. Από τις δικές μου, μόνο σε μία το αναγράφει ο λογαριασμός....
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.199
Μηνύματα
883.624
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom