Aegean Airlines Aegean Bonus Visa

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.783
Likes
1.110
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
δε νομιζω οτι αλλάζει αυτό, πηρες την εκπτωσούλα σου και εξαργυρωσες bonus
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.428
Likes
4.412
Η γενική ιδέα των bonus πόντων είναι να τους εξαργυρώνουμε σε τέτοιου ειδους συναλλαγές, άσχετα αν οι περισσότεροι εδώ μέσα τους μετατρέπουμε σε μίλια.
Δε νομίζω να ακυρώνεται η συναλλαγή
 

Яна

Member
Μηνύματα
262
Likes
288
Αν υποστηρίξω ότι το έκανε η υπάλληλος χωρίς να με ρωτήσει?

Ευχαριστώ πάντως. Θα ρωτήσω όταν ανοίξουν οι τραπεζες και θα ενημερώσω.
 
Last edited by a moderator:

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.121
Likes
20.352
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Αν υποστηρίξω ότι το έκανε η υπάλληλος χωρίς να με ρωτήσει?
Θα υποστηρίξεις κάτι που δεν ισχύει και θα εκθέσεις έναν άνθρωπο που έκανε σωστά τη δουλειά του!
Ίσως στο κατάστημα μπορούν να κάνουν κάποια αλλαγή. Η τράπεζα δεν νομίζω οτι θα κάνει αμφισβήτηση συναλλαγής για ψώνια απο supermarket....
 

adiaforos

Member
Μηνύματα
1.054
Likes
1.600
Αν υποστηρίξω ότι το έκανε η υπάλληλος χωρίς να με ρωτήσει?
Α, είναι συναλλαγή σε φυσικό κατάστημα, δεν ακυρώνεται. Εξάλλου πήρες το αποδεικτικό, αναγράφεται πόσοι πόντοι εξαργυρώθηκαν και η έκπτωση που πήρες. Δεν πειράζει, έκανες ένα λάθος, πήρες μια μικρή έκπτωση, σίγουρα θα είχε καλύτερη αξία στην Aegean, αλλά αυτά συμβαίνουν.
 
D

Delmem38110

Guest
κάθε φορά που κάνω ακύρωση πτήσης και επιστροφή χρημάτων στην κάρτα, η άλφα μου παίρνει πίσω τους πόντους. άρα μπορεί και να τους ξανά επιστρέψει. (ίσως)
πήγαινε στο κατάστημα μίλησε με τον υπεύθυνο και ζήτησε ακύρωση της συναλλαγής στο κατάστημα.
και δώσε τους μετρητά για το σύνολο των προϊόντων που αγόρασες.
πες ότι κατά λάθος χρησιμοποίησες την κάρτα και ότι δεν έπρεπε και είναι ζήτημα ζωής η θανάτου.
ξέρεις...... ελληνική τραγωδία.
είμαι σγουρός ότι θα βρείτε τη λύση.
στην Ελλάδα είμαστε...
ΥΓ σε πάρα πολύ μεγάλο πολυκατάστημα της ''φάγανε'' μια γνωστής μου 60κ πόντους και ο σύζυγος έκλεγε..... αυτή νόμιζε ότι έκανε οικονομία.
 
Last edited by a moderator:

paefstra

Member
Μηνύματα
13.004
Likes
40.906
Λαθη γινονται και προς τα κατω και προς τα πανω. Οσο εισαι μεσα στο παιχνιδι και παιζεις θα γινονται.
Επειδη εχει τυχει καποιες φορες να εχω παρει διπλη αποδοση ποντων κατα λαθος, δεν το ψειριζω τοσο εγω. Το θεμα ειναι στο τελος να εισαι πιο πανω απο εκει που ξεκινησες.
Ενα παιχνιδι ειναι, χαλαρα λιγο. Μην μπλεκετε μεροκαματιαρηδες.
 
D

Delmem38110

Guest
Α, είναι συναλλαγή σε φυσικό κατάστημα, δεν ακυρώνεται. Εξάλλου πήρες το αποδεικτικό, αναγράφεται πόσοι πόντοι εξαργυρώθηκαν και η έκπτωση που πήρες. Δεν πειράζει, έκανες ένα λάθος, πήρες μια μικρή έκπτωση, σίγουρα θα είχε καλύτερη αξία στην Aegean, αλλά αυτά συμβαίνουν.
η συναλλαγή ακυρώνετε ακόμα και αν έχει οριστοκοποιηθει. όλα μπορούν να γίνουν καλή θέληση να υπάρχει.
 

Яна

Member
Μηνύματα
262
Likes
288
Λαθη γινονται και προς τα κατω και προς τα πανω. Οσο εισαι μεσα στο παιχνιδι και παιζεις θα γινονται.
Επειδη εχει τυχει καποιες φορες να εχω παρει διπλη αποδοση ποντων κατα λαθος, δεν το ψειριζω τοσο εγω. Το θεμα ειναι στο τελος να εισαι πιο πανω απο εκει που ξεκινησες.
Ενα παιχνιδι ειναι, χαλαρα λιγο. Μην μπλεκετε μεροκαματιαρηδες.
Δεν θα έμπλεξα κανέναν για κάτι τόσο ευτελές, προς Θεου. Αυτό το ελληνική τραγωδία θα προσπαθήσω και βλέπουμε.
 

Яна

Member
Μηνύματα
262
Likes
288
κάθε φορά που κάνω ακύρωση πτήσης και επιστροφή χρημάτων στην κάρτα, η άλφα μου παίρνει πίσω τους πόντους. άρα μπορεί και να τους ξανά επιστρέψει. (ίσως)
πήγαινε στο κατάστημα μίλησε με τον υπεύθυνο και ζήτησε ακύρωση της συναλλαγής στο κατάστημα.
και δώσε τους μετρητά για το σύνολο των προϊόντων που αγόρασες.
πες ότι κατά λάθος χρησιμοποίησες την κάρτα και ότι δεν έπρεπε και είναι ζήτημα ζωής η θανάτου.
ξέρεις...... ελληνική τραγωδία.
είμαι σγουρός ότι θα βρείτε τη λύση.
στην Ελλάδα είμαστε...
ΥΓ σε πάρα πολύ μεγάλο πολυκατάστημα της ''φάγανε'' μια γνωστής μου 60κ πόντους και ο σύζυγος έκλεγε..... αυτή νόμιζε ότι έκανε οικονομία.
Κάπως έτσι βγαίνουν τα διαζύγια!!
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.004
Likes
40.906
Δεν θα έμπλεξα κανέναν για κάτι τόσο ευτελές, προς Θεου. Αυτό το ελληνική τραγωδία θα προσπαθήσω και βλέπουμε.
Αν σου πουν να επιστρεψεις πισω γαλατα, τυρια, κρεατα, κομμενα και τυλιγμενα ο,τι αγορασες για να γινει ακυρωση της συναλλαγης και να ξαναπερασουν ταμειο, μπλεκετε και εσεις και ο μεροκαματιαρης, που εκανε ορθοτατα τη δουλεια του.
 

Яна

Member
Μηνύματα
262
Likes
288
Αν σου πουν να επιστρεψεις πισω γαλατα, τυρια, κρεατα, κομμενα και τυλιγμενα ο,τι αγορασες για να γινει ακυρωση της συναλλαγης και να ξαναπερασουν ταμειο, μπλεκετε και εσεις και ο μεροκαματιαρης, που εκανε ορθοτατα τη δουλεια του.
Οχι, καλέ. Ούτε καν. Μόνο στην άλφα θα τηλεφωνούσα και μέχρι εκεί. Δεν είμαι τόσο απελπισμένη!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.166
Μηνύματα
882.690
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom