Aegean Airlines Aegean Bonus Visa

oasisAthens

Member
Μηνύματα
303
Likes
204
Σε εσάς παιδιά δουλεύει η μετατροπή bonus πόντων σε μίλια αυτή τη στιγμή? Εγώ βάζω τον αριθμό της κάρτας και δεν μου δείχνει πόντους προς μετατροπή... Μου έχει ένα κουμπί επόμενο μόνο δίχως να μου λέει πόσους πόντους μπορώ να μετατρέψω .

Δεν μπορώ δλδ να δω τους πόντους που έχω διαθέσιμους για μετατροπή σε μίλια
 

gkalla

Member
Μηνύματα
1.253
Likes
6.731
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγράδι
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα, Περού, Ν. Ζηλανδία
Σε εσάς παιδιά δουλεύει η μετατροπή bonus πόντων σε μίλια αυτή τη στιγμή? Εγώ βάζω τον αριθμό της κάρτας και δεν μου δείχνει πόντους προς μετατροπή... Μου έχει ένα κουμπί επόμενο μόνο δίχως να μου λέει πόσους πόντους μπορώ να μετατρέψω .

Δεν μπορώ δλδ να δω τους πόντους που έχω διαθέσιμους για μετατροπή σε μίλια
Δοκίμασα μόλις από το application του κινητού και έχω το ίδιο θέμα.
 

pan82

Member
Μηνύματα
626
Likes
779
Τουλάχιστον δεν είμαι μόνος... Αυτό ήθελα να δω εαν είχα μόνο εγώ πρόβλημα
Δε λειτουργεί και τίποτα στην aegean. Η online αλλαγή εισιτηρίων είναι εκτός λειτουργίας εδώ και 3+ βδομάδες λόγω τεχνικού προβλήματος, η μετατροπή σε μίλια από σαιτ και εφαρμογή δε δουλεύει. Πάλι καλά που πετάνε και τα αεροπλανα της να λέμε δηλαδή...
 

oasisAthens

Member
Μηνύματα
303
Likes
204
Εμένα πάντως βάζοντας τον αριθμό και πηγαίνοντας στο επόμενο βήμα δεν μου εμφανίζει τίποτα από πόντους προς μετατροπή. Δεν λέει πόντοι μηδέν... Απλώς δεν λέει τίποτα.
 
D

Delmem38110

Guest
Εμένα πάντως βάζοντας τον αριθμό και πηγαίνοντας στο επόμενο βήμα δεν μου εμφανίζει τίποτα από πόντους προς μετατροπή. Δεν λέει πόντοι μηδέν... Απλώς δεν λέει τίποτα.
το έκανα από σαφάρι αν αυτό έχει κάποια διαφορά, δεν το κάνω ποτέ από την εφαρμογή.
 

oasisAthens

Member
Μηνύματα
303
Likes
204
Γμτ... Εγώ το έκανα από την εφαρμογή, από το pc και από το κινητό από browser πάντα το ίδιο αποτέλεσμα. Εντωμεταξύ μόλις πήρα τηλέφωνο την aegean γιατί με έβαλες σε σκέψεις.... Κ; ι αυτοί τους πόντους μου του έβλεπαν κανονικά και μου είπαν ότι μάλλον θα έχει πρόβλημα το συστημα. Πάντως η αλλαγή έγινε :) το πρόβλημα δεν ήταν ότι απλώς δε έβλεπα τους πόντους, ούτε το πεδίο να συμπληρώσω αριθμό δεν έβλεπα.
 

adiaforos

Member
Μηνύματα
1.057
Likes
1.606
Γμτ... Εγώ το έκανα από την εφαρμογή, από το pc και από το κινητό από browser πάντα το ίδιο αποτέλεσμα. Εντωμεταξύ μόλις πήρα τηλέφωνο την aegean γιατί με έβαλες σε σκέψεις.... Κ; ι αυτοί τους πόντους μου του έβλεπαν κανονικά και μου είπαν ότι μάλλον θα έχει πρόβλημα το συστημα. Πάντως η αλλαγή έγινε :) το πρόβλημα δεν ήταν ότι απλώς δε έβλεπα τους πόντους, ούτε το πεδίο να συμπληρώσω αριθμό δεν έβλεπα.
Έτσι όπως τα περιγράφεις είναι και σε μένα εδώ και λίγες μέρες.
 
D

Delmem38110

Guest
στην εφαρμογή σε περιβάλλον ios όντως έχει πρόβλημα, αλλά σε μακ και σε σαφάρι το δείχνει κανονικά.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.445
Μέλη
38.897
Νεότερο μέλος
Ρεκομπα

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom