Aegean Airlines Aegean Bonus Visa

nick07

Member
Μηνύματα
297
Likes
564
Μου ειχε ερθει καποια στιγμη η καινουρια bonus η απλη. Δεν την ενεργοποιησα ποτε και εληξε (δεν ειναι πλεον δυνατη η ενεργοποιηση της). Ξερετε αν μπορω να αιτηθω την premium ως αντικατασταση της παλιας bonus, χωρις να χρειαζεται να κανω αιτηση για καινουρια πιστωτικη?
Η αληθεια ειναι δεν χρησιμοποιω ιδιαιτερα πλεον την bonus γιατι ζω στο εξωτερικο, αλλα νομιζω πως αξιζουν τα 80 ευρω/ετος για την premium απο τα 25 ευρω που πληρωνω τωρα για την παλια.
 

Pel

Member
Μηνύματα
752
Likes
3.810
Ταξίδι-Όνειρο
Και πού δεν θέλω;
Πιο πολλούς πόντους δεν έδινε παλιά;
 

gkalla

Member
Μηνύματα
1.251
Likes
6.725
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγράδι
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα, Περού, Ν. Ζηλανδία
Γμτ... Εγώ το έκανα από την εφαρμογή, από το pc και από το κινητό από browser πάντα το ίδιο αποτέλεσμα. Εντωμεταξύ μόλις πήρα τηλέφωνο την aegean γιατί με έβαλες σε σκέψεις.... Κ; ι αυτοί τους πόντους μου του έβλεπαν κανονικά και μου είπαν ότι μάλλον θα έχει πρόβλημα το συστημα. Πάντως η αλλαγή έγινε :) το πρόβλημα δεν ήταν ότι απλώς δε έβλεπα τους πόντους, ούτε το πεδίο να συμπληρώσω αριθμό δεν έβλεπα.
Καθώς εξακολουθώ να έχω θέμα στην μετατροπή πόντων σε μίλια από οποιοδήποτε υπολογιστή, κινητό, browser μήπως μπορείς να μου πεις σε ποιόν τηλ. αριθμό πήρες για να βγάλεις άκρη;
 
D

Delmem38110

Guest
Καθώς εξακολουθώ να έχω θέμα στην μετατροπή πόντων σε μίλια από οποιοδήποτε υπολογιστή, κινητό, browser μήπως μπορείς να μου πεις σε ποιόν τηλ. αριθμό πήρες για να βγάλεις άκρη;
σήμερα που δοκίμασα δεν δουλεύει πια από σαφάρι και Μακ ενώ πριν λίγες μέρες ήταν οκ.
πέρσι οποίος θυμάται είχαν πρόβλημα μετά την προσφορά της μαύρης παρασκευής σε άλλα θέματα στο μαιλς και μπόνους. φέτος έχουν αυτό πριν τη μαύρη παρασκευή.
 
D

Delmem38110

Guest
έχει κάποιος κάτι μ[νεότερο με την μετατροπή ποντων σε οποιοδήποτε λειτοθργικο σύστημα και αναβαθμίσεις του.
σε μένα ούτε σε μακ με σαφάρι ούτε σε ios ούτε σε αντροιντ με παλιό λογισμικό που δοκίμασα λειτουργεί.
έχει κάνει κάποιος πρόσφατα μετατροπή η δοκίμασε πρόσφατα?
 
D

Delmem38110

Guest
Ναι, Android καινουριο, λειτουργησε μια χαρα
ξανακάνε μια προσπάθεια αν και όποτε μπορείς.
ακόμα και να μην έχεις πόντους για μετατροπή έστω να δεις αν περνάει από το στάδιο της κάρτας για να βάλεις τους πόντους προς μετατροπή. πρέπει να είσαι η μοναδική που μπορεί να το κάνει.
σε μένα όταν πληκτρολογώ την κάρτα και συνεχίζει στο επόμενο επίπεδο δεν υπάρχει πουθενά μέρος για να βάλω τους πόντους προς μετατροπή αλλά ούτε και τους πόντους εμφανίζει.
ευχαριστώ.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.185
Μηνύματα
883.269
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom