Aegean Airlines Aegean Bonus Visa

D

Delmem38110

Guest
ευχαριστώ, περίεργο όμως που μερικοί μπορούν και άλλοι όχι.
εκτός από σένα δεν υπάρχει κάποιος άλλος εδώ νομίζω.
εμένα ε σαφάρι τους άλλαζε πριν καμιά βδομάδα αλλά από προχτές γιοκ.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.005
Likes
40.907
Οταν μου συνεβη προ διμηνου κρατησε μια εβδομαδα αλλα δεν τρελαθηκα αφου τελος του μηνα θα γινει αυτοματη μετατροπη.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.659
Likes
50.482
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
ευχαριστώ, περίεργο όμως που μερικοί μπορούν και άλλοι όχι.
εκτός από σένα δεν υπάρχει κάποιος άλλος εδώ νομίζω.
εμένα ε σαφάρι τους άλλαζε πριν καμιά βδομάδα αλλά από προχτές γιοκ.
Εγώ θα ήθελα να δοκιμάσω αλλά δεν ξέρω σε ποιο μέρος της εφαρμογής γίνεται αυτό, δεν το έχω δει ποτέ.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.005
Likes
40.907
Α, μου ρίχνεις, εμένα μου λέει πως έχω ακριβώς 397 πόντους διαθέσιμους για μετατροπή... :)
Ζητω ταπεινα συγγνωμη για το γελοιον της συζητησης, αλλα @taver, eat my dust, παραγγειλα καφεδες απο τον Κωτσο για την εσπρεσιερα.
@ToTheMoonAndBack ποσταρω τη φωτο απο το δευτερο Android παλιο κινητο μου.
Δηλαδη λειτουργει σε καθε κινητο.
Screenshot_20221124-151101_Aegean Airlines.jpg
 

drDorothy

Member
Μηνύματα
120
Likes
1.027
Πως θα γίνει να βγάλουν καμιά BF προσφορά για μετατροπή bonus πόντων σε μίλια με αναλογία 4 προς 10? Οέο?
Τώρα πρέπει να γίνει αυτό, που έχουμε ψωνισει κωτσοβολο κλπ και δεν μπορούμε να μετατρέψουμε και έχουν μαζευτεί οι πόντοι.
 

gkalla

Member
Μηνύματα
1.242
Likes
6.703
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγράδι
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα, Περού, Ν. Ζηλανδία
Και σε μένα δεν λειτουργεί ακόμη. Ούτε σε ios ούτε σε pc με chrome και Mozilla ούτε σε Mac και safari.
Για το γελοίο του πράγματος, μου ήρθε σήμερα email από την Άλφα ότι έχω χ πόντους και να πάω στην εφαρμογή να τους μετατρέψω σε μίλια.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Και σε εμένα πάντως δεν δείχνει τους πόντους που έχω για μεταφορά. Και από κινητό και από υπολογιστή και μέσα από την εφαρμογή.
 
D

Delmem38110

Guest
Ζητω ταπεινα συγγνωμη για το γελοιον της συζητησης, αλλα @taver, eat my dust, παραγγειλα καφεδες απο τον Κωτσο για την εσπρεσιερα.
@ToTheMoonAndBack ποσταρω τη φωτο απο το δευτερο Android παλιο κινητο μου.
Δηλαδη λειτουργει σε καθε κινητο.
View attachment 411277
υποπτεύομαι πωσ δεν έχει να κάνει με λειτουργικό αλλά με λογαριασμούς. να μην δίνει πρόσβαση σταδιακά σε ορισμένους λογαριασμούς σε αυτή την υπηρεσία. πριν μερικές εβδομάδες είχες πρόβλημα εσύ μετά κάποιοι άλλοι....
 

pan82

Member
Μηνύματα
622
Likes
772
υποπτεύομαι πωσ δεν έχει να κάνει με λειτουργικό αλλά με λογαριασμούς. να μην δίνει πρόσβαση σταδιακά σε ορισμένους λογαριασμούς σε αυτή την υπηρεσία. πριν μερικές εβδομάδες είχες πρόβλημα εσύ μετά κάποιοι άλλοι....
Μάλλον αυτό συμβαίνει γιατί προφανως ούτε εμένα με αφήνει να κανω μετατροπή κολλάει στο ίδιο σημείο που λέτε πάνω. Και επίσης στο βήμα 2 κολλάει και καθε προσπάθεια να κάνω αλλαγή σε οποιαδήποτε κράτηση έχω κάνει. Έχω μιλήσει μαζί τους και άκρη δε βγαίνει. Μήπως κλειδώνουν εμάς που έχουμε παλιές aegean visa??
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.785
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom