Aegean Airlines Aegean Bonus Visa

D

Delmem38110

Guest
δεν αφήνει να ολοκληρώσεις την αλλαγή παρόλο που υπάρχουν θέσεις. στο τελικό στάδιο μπλοκάρει.
 

gkalla

Member
Μηνύματα
1.228
Likes
6.642
Επόμενο Ταξίδι
Γερμανία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κούβα, Περού, Ν. Ζηλανδία
Έχεις κάποια κράτηση με μιλια να δεις αν σε αφήνει να κάνεις αλλαγή; γιατί εμένα και στις αλλαγές κολλάει και στη μετατροπή. Τυχαίο; δε νομίζω
Όχι, δυστυχώς δεν μπορώ να βοηθήσω.
 

adiaforos

Member
Μηνύματα
1.049
Likes
1.589
Η Aegean το έκανε πάλι το θαύμα της. Τα κουπόνια από premium που λήγουν σε 12 μήνες, μου τα έληξε πριν λίγες ημέρες, 4 μήνες νωρίτερα. Στο τηλεφωνικό κέντρο σήκωσαν ψηλά τα χέρια και υπέβαλαν αίτημα σε άλλο τμήμα που «συνήθως απαιτεί αρκετές ημέρες». Εγώ το κουπόνι του συνταξιδιώτη σήμερα ήθελα να το χρησιμοποιήσω, τι να το κάνω σε ένα μήνα; Δεν μιλώ καν για τους welcome πόντους που έχουν καταχωρηθεί και αυτοί σε λάθος ημερομηνία (ενάμισι μήνα πριν την ενεργοποίηση), ή για το γεγονός ότι επί τέταρτη εβδομάδα δεν μπορώ να μετατρέψω πόντους σε μίλια.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.614
Likes
50.259
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Η Aegean το έκανε πάλι το θαύμα της. Τα κουπόνια από premium που λήγουν σε 12 μήνες, μου τα έληξε πριν λίγες ημέρες, 4 μήνες νωρίτερα. Στο τηλεφωνικό κέντρο σήκωσαν ψηλά τα χέρια και υπέβαλαν αίτημα σε άλλο τμήμα που «συνήθως απαιτεί αρκετές ημέρες». Εγώ το κουπόνι του συνταξιδιώτη σήμερα ήθελα να το χρησιμοποιήσω, τι να το κάνω σε ένα μήνα; Δεν μιλώ καν για τους welcome πόντους που έχουν καταχωρηθεί και αυτοί σε λάθος ημερομηνία (ενάμισι μήνα πριν την ενεργοποίηση), ή για το γεγονός ότι επί τέταρτη εβδομάδα δεν μπορώ να μετατρέψω πόντους σε μίλια.
Περίεργα πράγματα. Εχθές μετέτρεψα πόντους σε μίλια και χρησιμοποίησα και κουπόνι premium που έληγε σε λίγες μέρες, χωρίς κανένα πρόβλημα.
 
D

Delmem38110

Guest
Περίεργα πράγματα. Εχθές μετέτρεψα πόντους σε μίλια και χρησιμοποίησα και κουπόνι premium που έληγε σε λίγες μέρες, χωρίς κανένα πρόβλημα.
Ουτε εγω μπορώ να μετατρέψω. Πήρα τηλέφωνο και μου είπαν ότι το πρόβλημα είναι γνωστό και το λύνουν, έκαναν αυτοί τη μετατροπή για μένα.. Σήμερα μαδήσαμε όλα τα κουπόνια συνόδου, έκπτωση 25 ευρώ, κουπόνια θέσεων, ….. δεν έμεινε τίποτε. Του Χρόνου πάλι.
 

gkalla

Member
Μηνύματα
1.228
Likes
6.642
Επόμενο Ταξίδι
Γερμανία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κούβα, Περού, Ν. Ζηλανδία
Ουτε εγω μπορώ να μετατρέψω. Πήρα τηλέφωνο και μου είπαν ότι το πρόβλημα είναι γνωστό και το λύνουν, έκαναν αυτοί τη μετατροπή για μένα.. Σήμερα μαδήσαμε όλα τα κουπόνια συνόδου, έκπτωση 25 ευρώ, κουπόνια θέσεων, ….. δεν έμεινε τίποτε. Του Χρόνου πάλι.
Σε ποιο τηλέφωνο πήρες για την μετατροπή των πόντων;
 

panlek30

Member
Μηνύματα
1.530
Likes
3.940
Επόμενο Ταξίδι
Ντουμπάι
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού - Βολιβία
Εχει κανείς ιδέα γιατί ενώ έχω κουπόνια από premium για fast track, ενώ τα καταχωρώ κανονικά μου βγάζει να πληρώσω 2€ ανά άτομο (αντί για 11€). Δεν θα πρεπε να είναι εντελώς δωρεαν;
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.075
Likes
20.112
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γη του Πυρός
Εχει κανείς ιδέα γιατί ενώ έχω κουπόνια από premium για fast track, ενώ τα καταχωρώ κανονικά μου βγάζει να πληρώσω 2€ ανά άτομο (αντί για 11€). Δεν θα πρεπε να είναι εντελώς δωρεαν;
Η αξία του εκπτωτικού κωδικού για fast track είναι 9€. Αν η αξία του εκπτωτικού κωδικού είναι χαμηλότερη απο το κόστος της υπηρεσίας fast track του αεροδρομίου που θα χρησιμοποιήσεις τότε πληρώνεις τη διαφορά.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.545
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom