Aegean Airlines Aegean Bonus Visa

COOPERMAN

Member
Μηνύματα
93
Likes
54
Αυτό ξέρω κι εγώ και αυτό λένε κι οι όροι

Please, αν δεν το ξέρεις σίγουρα, μην ποστάρεις λες έχει όντως συμβεί.
Που ανέφερα ότι έχει όντως συμβεί ; Ρωτάω καταρχάς αν έχει πάρει κάποιος απαλλαγή κ εν συνέχεια λέω ότι έστειλα αίτημα κ θα ενημερώσω για την εξέλιξη του
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.613
Likes
12.436
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Που ανέφερα ότι έχει όντως συμβεί ; Ρωτάω καταρχάς αν έχει πάρει κάποιος απαλλαγή κ εν συνέχεια λέω ότι έστειλα αίτημα κ θα ενημερώσω για την εξέλιξη του
Aegean Airlines - Aegean Bonus Visa

Γι' αυτό ακριβώς ρώτησα, αφού διαβασα όλους τους όρους πάλι. Κρίμα είναι.
 

Marios_K

Member
Μηνύματα
68
Likes
185
Η τυποποιημένη απάντηση ως τώρα από την alpha είναι ότι οι παροχές που δίνουν οι νέες κάρτες της aegean υπερβαίνουν κατα πολύ τη συνδρομή της κάρτας. Ενημέρωσε αν έχεις άλλη εξέλιξη φυσικά
Όχι ότι θα με χάλαγε η ετήσια να μην υπάρχει αλλα για να μαι ειλικρινείς το μέχρι τώρα όφελος που έχω εισπράξει είναι τριπλάσιο της συνδρομης
 

pan82

Member
Μηνύματα
629
Likes
788
Όχι ότι θα με χάλαγε η ετήσια να μην υπάρχει αλλα για να μαι ειλικρινείς το μέχρι τώρα όφελος που έχω εισπράξει είναι τριπλάσιο της συνδρομης
Mα είναι αλήθεια αυτό, οι παροχές και τα κουπόνια που σου δίνει για κάποιον που όντως τα χρησιμοποιεί κάθε χρόνο ειδικά στη Premium βγαίνουν τριπλά από τη συνδρομή στανταράκι
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.043
Likes
41.051
Mα είναι αλήθεια αυτό, οι παροχές και τα κουπόνια που σου δίνει για κάποιον που όντως τα χρησιμοποιεί κάθε χρόνο ειδικά στη Premium βγαίνουν τριπλά από τη συνδρομή στανταράκι
Η χρυση Μαστερκαρντ bonus εδινε 50 ευρω κουπονια για πτησεις aegean χωρις συνδρομη τον πρωτο χρονο τα οποια και τσιμπησα διχως συνδρομη και μετα την εκοψα.
Για να θυμουνται οι παλιοι και να μαθαινουν οι νεοτεροι ποσο γενναιοδωρες ηταν καποτε οι καρτες.
 
Last edited:

COOPERMAN

Member
Μηνύματα
93
Likes
54
Όχι ότι θα με χάλαγε η ετήσια να μην υπάρχει αλλα για να μαι ειλικρινείς το μέχρι τώρα όφελος που έχω εισπράξει είναι τριπλάσιο της συνδρομης
Σίγουρα το όφελος αν ταξιδεύεις είναι μεγαλύτερο άλλα από την άλλη για να χρησιμοποιήσεις όλα τα κουπόνια σε 1 χρόνο (για την premium) πρέπει να πραγματοποιήσεις 8 πτήσεις
 

pan82

Member
Μηνύματα
629
Likes
788
Η χρυση Μαστερκαρντ bonus εδινε 50 ευρω κουπονια για πτησεις aegean χωρις συνδρομη τον πρωτο χρονο τα οποια και τσιμπησα διχως συνδρομη και μετα την εκοψα.
Για να θυμουνται οι παλιοι και να μαθαινουν οι νεοτεροι ποσο γενναιοδωρες ηταν καποτε οι καρτες.
Καλα και η platinum που μοίρασε η alpha ως αντικατάσταση της amex που καταργήθηκε και έχω ακόμα δίνει και 50€ στην aegean και διπλούς πόντους χωρίς συνδρομή. Αλλα νομίζω αυτές οι εποχές πέρασαν ανεπιστρεπτί δυστυχώς. Μόνο γία εμας που θα τις θυμόμαστε και θα τις αναπωλουμε.
 

COOPERMAN

Member
Μηνύματα
93
Likes
54
Γιατί σε κάθε πτήση επιτρέπει ένα μόνο εκπτωτικό κουπόνι - αν πχ χρησιμοποιήσεις το 1+1 εισιτήριο δεν μπορείς να βάλεις κ μια βαλίτσα 23 kg δωρεάν. Όποτε για 8 κουπόνια που δίνεις συνολικά η premium ετησίως (για upfront θέση κτλ) πρέπει να κανεις 8 πτήσεις
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.043
Likes
41.051
Καλα και η platinum που μοίρασε η alpha ως αντικατάσταση της amex που καταργήθηκε και έχω ακόμα δίνει και 50€ στην aegean και διπλούς πόντους χωρίς συνδρομή. Αλλα νομίζω αυτές οι εποχές πέρασαν ανεπιστρεπτί δυστυχώς. Μόνο γία εμας που θα τις θυμόμαστε και θα τις αναπωλουμε.
Ναι η platinum ηταν. Ακομη δινει?
Νομιζα οτι θα ειναι για παντα το παρτι και εκοβα καρτες για να μη γεμιζουν οι θηκες του πορτοφολιου :p. Μουτζες τωρα.
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.793
Likes
18.401
Γιατί σε κάθε πτήση επιτρέπει ένα μόνο εκπτωτικό κουπόνι - αν πχ χρησιμοποιήσεις το 1+1 εισιτήριο δεν μπορείς να βάλεις κ μια βαλίτσα 23 kg δωρεάν. Όποτε για 8 κουπόνια που δίνεις συνολικά η premium ετησίως (για upfront θέση κτλ) πρέπει να κανεις 8 πτήσεις
Δεν ισχύει αυτό. Πχ μπορείς σε μια πτήση να προσθέσεις κ βαλίτσες και να διαλέξεις θέσεις κ να βάλεις fast track. 3 πτήσεις αρκούν να τα φας όλα.
 

COOPERMAN

Member
Μηνύματα
93
Likes
54
Δεν ισχύει αυτό. Πχ μπορείς σε μια πτήση να προσθέσεις κ βαλίτσες και να διαλέξεις θέσεις κ να βάλεις fast track. 3 πτήσεις αρκούν να τα φας όλα.
Προσπάθησα πολλές φορές να το κάνω κ μου εβγαζε μήνυμα ότι δεν αναγνωρίζεται ο εκπτωτικός κωδικός (είχα ήδη χρησιμοποιήσει το 1+1 κ προσπαθούσα να βάλω εν συνέχεια από τη διαχείριση πτήσης την upfront θέση) - επικοινώνησα με την Aegean κ μου είπαν ακριβώς αυτό . Το γράφει κ στους όρους των κουπονιών η αλήθεια είναι
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.850
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom