Aegean Airlines Aegean lounge

naypigos

Member
Μηνύματα
196
Likes
802
Επόμενο Ταξίδι
Πράγα
Ταξίδι-Όνειρο
Κρουαζιέρα Ανταρκτική
Τι ισως, προερτια βρισκεις ανετα business εσωτερικο και αν θες και βαλιτσες να κουβαλησεις κοτοπουλο και λαδι απο το χωριο, ειναι πολυ συμφερουσα επιλογη.
Και συνεχίζω
Πόσοι από τους ανθρώπους που κουβαλάνε λάδι στην βαλίτσα τους και κοτόπουλα για τους συγχωριανούς θεωρείς θα πετάνε διακεκριμένη θέση😂;
Με ΚΤΕΛ θα πάνε άντε και με κανένα τρένο ( αν πήγαινει στο χωριό τους)

Είναι πρωί και δεν πιάνεται το sense of humour μου, έτσι το λέμε στο χωριό, ή σας έφαγαν τα μπουγατσακια και έχετε νεύρα 🤣🤣
Η βλακεία που δέρνει την εταιρία μας ώθησε στο να αρχίσει αυτή η συνομιλία
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.023
Likes
41.005
Και συνεχίζω
Πόσοι από τους ανθρώπους που κουβαλάνε λάδι στην βαλίτσα τους και κοτόπουλα για τους συγχωριανούς θεωρείς θα πετάνε διακεκριμένη θέση😂;
Με ΚΤΕΛ θα πάνε άντε και με κανένα τρένο ( αν πήγαινει στο χωριό τους)
Πλακα κανεις, εδω παιρνουν μιλια για εισιτηρια οι πεθαμενοι.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.487
Likes
28.955
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen

tripakias

Member
Μηνύματα
8.027
Likes
12.133
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί

tripakias

Member
Μηνύματα
8.027
Likes
12.133
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
δεν κρίνω ανθρώπους... ο καθένας είναι και κάνει αυτό που θέλει.
Ούτε εγώ τους κρίνω. Δεν φταίνε αυτοί που είναι πτωχοί...Ας προσπαθήσουν όμως να κρατήσουν ένα επίπεδο συμπεριφοράς σε τέτοιους χώρους.
 

Pel

Member
Μηνύματα
752
Likes
3.810
Ταξίδι-Όνειρο
Και πού δεν θέλω;
Τετραμελής οικογένεια, της οποίας το ένα μέλος είναι silver και έχει 3 κουπόνια πρόσβασης στο Lounge, τα οποία ισχύουν για αυτό το μέλος συν έναν συνοδό. Μπορεί να δώσει ταυτόχρονα και τα 3 κουπόνια ώστε να μπουν όλοι; Δηλαδή να "κάψει" το δικαίωμά του να μπει ο ίδιος 3 φορές στο μέλλον έχοντας κάθε φορά από έναν συνοδό, ώστε τώρα να μπουν μαζί του 3 συνοδοί με χρήση 3 κουπονιών;
 

adiaforos

Member
Μηνύματα
1.057
Likes
1.606
[B]Πρόσβαση στα Aegean Club Lounges[/B]
Κάντε login στο λογαριασμό σας, επιλέξτε "Τα κουπόνια μου" και αποκτήστε 4 κουπόνια για πρόσβαση στα Aegean Club Lounges (Αθήνα, Θεσσαλονίκη, Λάρνακα). Βασική προϋπόθεση είναι να ταξιδεύετε σε πτήση AEGEAN, Olympic Air ή άλλης αεροπορικής εταιρίας-μέλους της Star Alliance, ενώ έχετε τη δυνατότητα ενός επιπλέον συνοδού με την προϋπόθεση να ταξιδεύει κι εκείνος στην ίδια πτήση με εσάς. Ως συνοδός ορίζεται κάθε άτομο ηλικίας άνω των δύο ετών. Tα βρέφη έως 2 ετών που ταξιδεύουν μαζί σας, έχουν επίσης δικαίωμα ελεύθερης πρόσβασης. Διευκρινίζεται ότι είναι δυνατή η ταυτόχρονη χρήση πολλαπλών κουπονιών, ανά πτήση, για την είσοδο επιπλέον ατόμων, πέραν του ενός συνοδού. Σε αυτήν την περίπτωση, θα πρέπει να χρησιμοποιείται ένα κουπόνι για κάθε επιπλέον άτομο.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.385
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom