Aegean - Super Προσφορές Εσωτερικού (μέχρι Μαρ.2010)

FAMEK

Banned
Μηνύματα
418
Likes
45
Επόμενο Ταξίδι
στουτγκαρδη
Ταξίδι-Όνειρο
γαλλικη πολυνησια
Το μετρό από/προς αεροδρόμιο λειτουργεί από αρχές Σεπτεμβρίου. Το εισιτήριο για ένα άτομο έχει 6? για δύο άτομα 10?. Η διαδρομή για το κέντρο (Σύνταγμα) διαρκεί περίπου 40 λεπτά.

Στην Ομόνοια γιατί πρέπει να πας?

Το λεωφορείο από/προς αεροδρόμιο έχει 3,2 ?. Για τη διαδρομή υπολόγισε από 45 λεπτά έως 1 ώρα και, ανάλογα την ώρα και την κίνηση.
απλα γιατι εκει κοντα ειναι το χοτελ μου που μενω και με βολευει..
ασε που για ομονοια αλλαζεις 2 μετρο...
παντως σε ευχαριστω για την πληροφορια οτι το μετρο αρχισε να επαναλειτουργει
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
απλα γιατι εκει κοντα ειναι το χοτελ μου που μενω και με βολευει..
ασε που για ομονοια αλλαζεις 2 μετρο...
παντως σε ευχαριστω για την πληροφορια οτι το μετρο αρχισε να επαναλειτουργει

Καλά, το να αλλάξεις μετρό στο Σύνταγμα για Ομόνοια δεν είναι και τόσο τραγικό, ούτε τόσο χρονοβόρο.

Πάντως η Ομόνοια δεν είναι και η καλύτερη, η ομορφότερη ή η καθαρότερη περιοχή (όσο καλό και να είναι το ξενοδοχείο σου) για να κυκλοφορείς.
Υπάρχουν τόοοοσα άλλα ξενοδοχεία στην Αθήνα σε πιο "ανθρώπινες" περιοχές.
 

FAMEK

Banned
Μηνύματα
418
Likes
45
Επόμενο Ταξίδι
στουτγκαρδη
Ταξίδι-Όνειρο
γαλλικη πολυνησια
εμενα εκει με βολευει παρα παρα πολυ.διπλα το λεωφορειο για τα κτελ εκει κοντα με αφηνει το κτελ απο θεσνικη
διπλα μου ολα τα λεωφορεια μετρο για παντου
και καθαρο ξενοδοχειο με ολα τα κομφορ φιλικοι ανθρωποι και χαμηλες τιμες..
σορυ οτι και να λες δεν το αλλαζω ειδικα οταν με την βαλιτσα φορτωμενη ειναι διπλα μου το λεωφ για κτελ νιωθω ευγνωμοσυνη που το χω βρει...
 

Libertine

Member
Μηνύματα
84
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
Barcelona - Berlin
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Aν και δεν ειναι η σχετικη ενότητα, θα ήθελα να σας πω ένα πρώτο γεια στο πρώτο μου post :)
Επ' ευκαιρία θα ήθελα τη γνώμη σας. Θέλω να κλείσω αρχές Ιανουαρίου για Κωνσταντινούπολη αλλά μου βγαίνει πολύ ακριβά γύρω στα 680 ευρώ για τρία εισιτήρια. Υπάρχει περίπτωση να δώσουν καμμιά προσφορά ή λόγω εορτών είναι απίθανο;
Tο κακό με την Aegean, είναι οτι βγάζει κάποιες φορές φθηνα εισιτήρια χωρίς να βγάλει ανακοίνωση στις προσφορές ή να στείλει κάποιο newsletter, με αποτέλεσμα να μην πάρουμε χαμπάρι κάποιες φοβερές προσφορές. Πχ πριν περίπου 2 εβδομάδες είχε βγάλει για Μαδρίτη 110 ευρώ το άτομο μετ' επιστροφής, και παρόλο που είναι νέος προορισμός, δεν βγήκε καμία ανακοίνωση. Το ίδιο μου συνέβη ψάχνοντας τυχαία την προηγούμενη Πέμπτη που κοίταξα εντελώς τυχαία εισιτήρια για Κωνσταντινούπολη, και βρήκα με 88 ευρώ το άτομο μετ' επιστροφής για την 21 εως 27 Οκτωβρίου, και εννοείται οτι τα έκλεισα αμέσως. Λίγες ώρες μετά δεν υπήρχαν για τόσο κοντινές ημερομηνίες (και τώρα που το κοίταξα ούτε για μακρυνες). Οπότε έχοντας πληρώσει μόλις 88 ευρώ το άτομο στο τελείως άσχετο, χωρίς να έχει βγει καμια απολύτως ανακοίνωση, αν δεν τα έχεις κλείσει ήδη θα σε συμβούλευα να περιμένεις. Το ρίσκο όμως είναι οτι πρόκειται για γιορτές, και αυτές οι πτήσεις γεμίζουν σίγουρα εκείνες τις μέρες:roll:
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Όταν βγαίνει κάποια προσφορά αποστέλλονται τα newsletter!

Από εκεί και πέρα, όλα τα υπόλοιπα είναι απρόσμενες ευκαιρίες που βρίσκονται στα πλαίσια του στησίματος κάποιου νέου δρομολογίου, που επειδή ακριβώς βρίσκονται στο αρχικό στήσιμο, αποτελούν ειδικές ευκαιρίες, γι' αυτό και απαιτείται πάντα ειδική έρευνα. Αν έβγαινε επίσημη προσφορά, σε πληροφορώ ότι μάλλον δεν θα προλάβαιναν και πολλοί! Γι' αυτό και μπαίνουμε συχνά στο φόρουμ, γιατί όλο και κάποιος ανακαλύπτει αυτές τις ευκαιρίες και τις αρπάζουμε όταν μας δίνεται η ευκαιρία! ;)
 

FAMEK

Banned
Μηνύματα
418
Likes
45
Επόμενο Ταξίδι
στουτγκαρδη
Ταξίδι-Όνειρο
γαλλικη πολυνησια
mporeis na mou eksigiseis pws to vrikes??egw mpika apo kw gia thessaloniki kai vrika me 135 eurw to fthinotero..
καταρχην πρεπει να γραφεις ελληνικα αυτο εδω ειναι κανονας
μαλλον μεσα στις προσφορες δεν ειναι η κω η δεν ειχε τις μερες που ηθελες..
ειναι .λιγες οι θεσεις
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.890
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom