Aegean - Super Προσφορές Εσωτερικού (μέχρι Μαρ.2010)

lefteris

Member
Μηνύματα
474
Likes
175
Επόμενο Ταξίδι
Σαιντ Λούις - Σικάγο
Ταξίδι-Όνειρο
γυρος των ΗΠΑ
ψάχνω και εγώ για μυτιλήνη...μόνο συγκεκριμένες ημ/νίες έχει τόσο φτηνά? δηλ μπαίνω στο site και δοκιμάζω στην τύχη ημερομηνίες, γιατί μια δοκιμή που έκανα για οκτώβρη 196Ε είχε.....;)
η προσφορά ισχύει για πτήσεις από 18/10. μήπως οι ημερομηνίες που έβαλες είναι πιο πριν; εγώ που έκανα δοκιμές για κρήτη, δε μου έβγαζε καθε μερα εισητήρια του 1 ?, αλλά είχε αρκετές μέρες τέτοια τιμή
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
η προσφορά ισχύει για πτήσεις από 18/10. μήπως οι ημερομηνίες που έβαλες είναι πιο πριν; εγώ που έκανα δοκιμές για κρήτη, δε μου έβγαζε καθε μερα εισητήρια του 1 ?, αλλά είχε αρκετές μέρες τέτοια τιμή
Χανια- Αθηνα- Χανια που εψαξα βρηκα με 54 Ευρω ....με τη διαφορα οτι πρεπει να φυγω απο Αθηνα με τη πρωτη πρωινη στις 6 οποτε δεν λεει.....προτιμησα απογευματινη στα 33 ευρω...
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Χανια- Αθηνα- Χανια που εψαξα βρηκα με 54 Ευρω ....με τη διαφορα οτι πρεπει να φυγω απο Αθηνα με τη πρωτη πρωινη στις 6 οποτε δεν λεει.....προτιμησα απογευματινη στα 33 ευρω...
πάντα χωρίς τους φόρους λές,έτσι rethimno??;) γιατί το 33 πάει το διπλό περίπου...
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
πάντα χωρίς τους φόρους λές,έτσι rethimno??;) γιατί το 33 πάει το διπλό περίπου...
Οχι αν κλεισεις αθηνα-χανια-αθηνα με 1 ευρω με τους φορους βγαινει στα 55...πηγαινε ελα..απο το site της Αegean
αν η μια πτηση ειναι 1 ευρω που ειναι η πρωτη πρωινη ή στις 9,15 το βραδυ που ειναι η τελευταια...

η επομενη τιμη που δινει ειναι στα 33 ευρω η μια πτηση και η αλλη αν επιλεξεις το βραδυνο με ενα ευρω με τους φορους βγαινει γυρω στα 93 ευρω
 

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτικη + Αρκτικη
εγω εκλεισα για αρχες νοεμβρη χανια αθηνα πηγαινε ελα 55 ευρω και η επιστροφη ειναι σαββατο μεσημερι.μαλλον προλαβα!!!
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
εγω εκλεισα για αρχες νοεμβρη χανια αθηνα πηγαινε ελα 55 ευρω και η επιστροφη ειναι σαββατο μεσημερι.μαλλον προλαβα!!!
Oντως προλαβες μεσημερι σε καλη τιμη γιατι εγω βρηκα μονο πρωτη και τελευταια πτηση.....η πρωτη και απο Αθηνα αστα.....ολονυχτια και στις 5 στο αεροδρομιο...
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Το πάρτυ συνεχίζεται!!!



Η προσφορά αφορά σε απευθείας πτήσεις εσωτερικού από/προς Αθήνα & Θεσσαλονίκη, ισχύει για κρατήσεις έως 05/10/2009 και για πτήσεις από 18/10/2009 έως 27/03/2010. Εξαιρείται το διάστημα 18/12/09 – 07/01/10 & 12/02/10 – 16/02/10. *Οι ναύλοι ισχύουν για απλή μετάβαση, περιλαμβάνουν όλους τους φόρους και τη χρέωση συναλλαγής 8? ανά επιβάτη για αγορά εισιτηρίου από το site της Aegean. Δεν επιτρέπονται αλλαγές στο εισιτήριο, ενώ σε περίπτωση ακύρωσης δεν επιστρέφεται η αξία του ναύλου. Η προσφορά αφορά στις απευθείας πτήσεις από Θεσσαλονίκη προς στους προορισμούς: Αθήνα, Ηράκλειο, Χανιά, Μυτιλήνη & Ρόδο. Ο ναύλος της προσφοράς για το δρομολόγιο Αθήνα – Θεσσαλονίκη είναι ?39*

Aegean Newsletter
 
Last edited by a moderator:

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
δεν συνεχίζεται κανένα πάρτι!!
βάζω για 21 οκτώβρη και μου βγαζει αλέρετούρ 130 ευρώ!!...το κέρατο μου..
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Να τους τηλεφωνήσεις να τους την πεις! Τι τα στέλνουν τα mail και με βάζουν άδικα στην διαδικασία του copy-paste? :haha::haha::haha:
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Να τους τηλεφωνήσεις να τους την πεις! Τι τα στέλνουν τα mail και με βάζουν άδικα στην διαδικασία του copy-paste? :haha::haha::haha:
απατεώνες !!!!θα παω να το γράψω στους τοίχους με spray..:bleh::bleh:
τι χρώμα λές??.
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.378
Likes
6.913
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
;


για αθήνα και θεσσαλονίκη 24Ε!:shock:

να φανταστει κανείς οτι μόνο τα διόδια για την διαδρομή οδικώς Θεσσαλονικη-Αθήνα κοστίζουν πλέον περίπου 12Ε!
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
;


για αθήνα και θεσσαλονίκη 24Ε!:shock:

να φανταστει κανείς οτι μόνο τα διόδια για την διαδρομή οδικώς Θεσσαλονικη-Αθήνα κοστίζουν πλέον περίπου 12Ε!
thano είσαι τυχερός ...
θα προσπαθήσω ξανά..μήπως!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.265
Μηνύματα
885.710
Μέλη
38.946
Νεότερο μέλος
Delmary

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom