ALBUMS section -> Ανεβάστε τις φωτογραφίες σας!!

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Lthanos

Member
Μηνύματα
1.387
Likes
283
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο
Ταξίδι-Όνειρο
2 μήνες στην Κίνα
Μπορείς να ανεβάσεις του Βερολίνου στη Γερμανία (που ήδη υπάρχει κατηγορία).
Για την Τυνησία πρέπει να περιμένουμε την επιστροφή από Αμερική του Dakis για να φτιάξει τη νέα κατηγορία.

Επίσης, θα ήταν καλοδεχούμενα και reviews των συγκεκριμένων προορισμών, αν έχεις βέβαια το χρόνο να ασχοληθείς. Αν ναι, θα σου πω περισσότερες λεπτομέρειες για τη μεθοδολογία που ακολουθούμε.

Και πάλι καλως ήρθες στην παρέα μας.
 

tktommytk

Member
Μηνύματα
5
Likes
4
Μιας και έχω λίγο χρόνο κάτι θα φτιάξω, τη μεθοδολογία την έχω καταλάβει από τα υπόλοιπα reviews... ότι άλλο θες και ότι άλλες λεπτομέρειες μπορείς να μου τις δώσεις από εδώ ή μέσω pm...

ευχαριστώ...
 

Lthanos

Member
Μηνύματα
1.387
Likes
283
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο
Ταξίδι-Όνειρο
2 μήνες στην Κίνα
Μπορείς να ρίξεις μια ματιά εδώ αν χρειάζεσαι κάποια διευκρίνηση ή pm me.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.234
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Έτοιμη και η κατηγορία για την Τυνησία. :)

Όσον αφορά τα reviews, δεν είναι απαραίτητο να υποτάσσονται στις φόρμες των άρθρων που έχουμε. Αν θέλεις μπορείς να ακολουθήσεις αυτήν την τυποποίηση, ή να γράψεις με το δικό σου τρόπο τις εντυπώσεις σου στα φόρουμ των εντυπώσεων. :D
 

coprodog

New Member
Μηνύματα
4
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Τέλος του κόσμου...Φίτζι
Ένα για τα Ιωάννινα και την ευρύτερη περιοχή με τις απίστευτης φυσικής ομορφιάς τοποθεσίες.

Ευχαριστώ.
 

coprodog

New Member
Μηνύματα
4
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Τέλος του κόσμου...Φίτζι
Όχι δεν έκανα χρήση κανενός φίλτρου, απλά επειδή η περιοχή είναι στην κυριολεξία σκεπασμένη από τα δέντρα, το φως το ήλιου είναι ελάχιστο. Οπότε για να απεικονίσω το τοπίο ήθελα χρόνο στην φωτογραφική για να «γράψει» την εικόνα, και ως αποτέλεσμα αυτού είναι αυτό το εφέ της ροής του νερού.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.207
Μηνύματα
883.787
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom