Alitalia Alitalia - Νέα, Πληροφορίες & Ερωτήσεις

Samion

Member
Μηνύματα
10.386
Likes
9.309
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
συντομα ερχεται κ η ανανεωμενη mobile.
πριν αλεκτωρ λαλήσει τρις...
διαθεσιμη η εφαρμογή της Alitalia για android κινητά. φυσαει με ωραία γραφικά, στα χρωματα της tricolore οι σελίδες..
προς το παρόν διαθεσιμη μονο στους χρηστες σοβαρων κινητών. :D δηλ μονο μεσω της Samsung apps.
συντομα για όλα τα άλλα..και για σαπιόμηλα.
 

Gambino

Member
Μηνύματα
56
Likes
43
Μια χαρα ειναι η Alitalia εχω πεταξει αρκετες φορες για Ρωμη,παντα στην ωρα της και ποτε δεν ειχα προβλημα με τις βαλιτσες.

ΥΓ:Samion εκεινα τα ωραια 15% εκπτωση που εβγαζαν μηπως τα κατηργησαν;καιρο εχω να τα δω...
 

Kanel28

Moderator
Μηνύματα
1.431
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Καλησπέρα αγαπητοί συμφορουμίτες...Θέλω τη βοήθεια σας. Σε μια εβδομάδα ταξιδεύω για Λονδίνο μέσω Ρώμης με την Alitalia. Επειδή δεν έχω κάνει ποτέ web check in σε διπλή πτήση, ήθελα να ρωτήσω αν είναι η ίδια διαδικασία με την απευθείας...Δηλαδή όταν θα μπω στο site και θα βάλω τον κωδικό μου θα μου βγάλει αυτομάτως και τις δυο πτήσεις ή θα υπάρχει κάποια επιλογή για τη δεύτερη πτήση; Ευχαριστώ :D
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.149
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Αν και οι δυο πτησεις ειναι της Alitalia θα στις βγαλει μαζι...
 

Kanel28

Moderator
Μηνύματα
1.431
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Μηνύματα
76
Likes
67
Επόμενο Ταξίδι
Ισπανία
Ταξίδι-Όνειρο
Η.Π.Α-ΚΑΝΑΔΑΣ
Κυρ Samion πες αλεύρι !......η alitalia σε γυρεύει.....

εγω 2 φορες ταξιδεψα με ΒΑ και εχασα για παντα τη βαλιτσα μου. με Alitalia 200 κ καθυστερησε 2 φορες εν γνωση μου,
α και τις 200+ φορες εννοειται ουδεποτε ελεγχθηκε η χειραποσκευη μου. που στα υπεραντλαντικα ειναι 15+ κιλα...
χαχαχαχα......Ο Samion !!!!!.....που μας τα χει κάνει τούμπανο τόσο καιρό για τις χαμηλού κόστους εταιρίες.....και ότι η alitalia(με το a μικρό εννοείτε )είναι άψογη και δεν έχει τέτοια θέματα.....όλος αυτός ο κοσμάκης που έχανε τις βαλίτσες του....τρελλός και εγκάθετος ήταν......
Πάρε να έχεις Samion το άρθρο σου και να καμαρώνεις για την εταιρία σου .......ΠΟΥ ΕΚΛΕΒΕ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΣΕ 8 ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πρώτο ΘΕΜΑ online : Έτσι άνοιγαν τις βαλίτσες οι υπάλληλοι της Alitalia - Κόσμος

Δες και τα σχετικά βίντεο....και τώρα βγες να μας πεις ότι είναι στημένο το ρεπορτάζ και ότι αυτά δεν γινόντουσαν......χαχαχαχα
Κυρ Samion πες αλεύρι !......η alitalia σε γυρεύει !!!!
:bleh::bleh::bleh:
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.678
Likes
16.451
εντάξει ήταν λίγο αλητά.λια αλλά απο δω και πέρα όμως δεν θα χάνεται ούτε καρφίτσα αφου βρέθηκε η πηγή του κακού...:D
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.386
Likes
9.309
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Κυρ Samion πες αλεύρι !......η alitalia σε γυρεύει.....
χαχαχαχα......Ο Samion !!!!!.....που μας τα χει κάνει τούμπανο τόσο καιρό για τις χαμηλού κόστους εταιρίες.....και ότι η alitalia(με το a μικρό εννοείτε )είναι άψογη και δεν έχει τέτοια θέματα.....όλος αυτός ο κοσμάκης που έχανε τις βαλίτσες του....τρελλός και εγκάθετος ήταν......
Πάρε να έχεις Samion το άρθρο σου και να καμαρώνεις για την εταιρία σου .......ΠΟΥ ΕΚΛΕΒΕ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΣΕ 8 ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Πρώτο ΘΕΜΑ online : Έτσι άνοιγαν τις βαλίτσες οι υπάλληλοι της Alitalia - Κόσμος
Δες και τα σχετικά βίντεο....και τώρα βγες να μας πεις ότι είναι στημένο το ρεπορτάζ και ότι αυτά δεν γινόντουσαν......χαχαχαχα
Κυρ Samion πες αλεύρι !......η alitalia σε γυρεύει !!!!
:bleh::bleh::bleh:
χαίρομαι που σε διασκεδάζω..στην τοση μιζερια που κυριαρχει το γελιο χρειαζεται.. κι εγω γελασα με το κλοουνιστικο λογυδριο σου.
κ περιμενω να γελασω με τους υπάλληλους της AZ στα γερμανικά αεροδρομια που κλεβουν τις 3πλασιες αποσκευες που χανονται εκει..
και στο Λονδινο οι υπαλληλοι της ΑΖ κανουν θραυση αφου εκει κλεβουν σχεδον 4πλασιες. για τα αμερικανικά αεροδρομια δε συζηταμε. εκει οι υπαλληλοι της ΑΖ κανουν παρτυ κλοπών.. εσχατως καταγγελλω οτι υπαλληλοι της ΑΖ εκλεψαν και βαλιτσα φιλου μου στο ΚΤΕΛ Κηφισου με το αρνακι. και τα γυαλια ηλιου μας το περασμενο καλοκαιρι. και και...
ακομα γιορτες ειναι , η ιλαροτητα επιτρεπεται σε μεγαλες δοσεις..
χρόνια πολλά κ οταν περασετε αυτο το σταδιο διαβαζετε σοβαρες πηγες και κρινετε με σοβαροτητα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.261
Μηνύματα
885.429
Μέλη
38.938
Νεότερο μέλος
Geo Yfa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom