Alpha bank bonus

paefstra

Member
Μηνύματα
13.024
Likes
41.012
Ειναι η ιδεα μου οτι χαιρετησαν κι αλλοι το προγραμμα? Εκτος απο τον ΟΣΕ, εχουν μεινει λιγοτεροι σε καθε κατηγορια. Άς πουμε στα ειδη σπιτιου, δεν ηταν μονο 3-4 συνεργατες.
Στο τελος μονο ο Κωτσος κι η Aegean θα μεινουν.
 

pan82

Member
Μηνύματα
623
Likes
774
Ειναι η ιδεα μου οτι χαιρετησαν κι αλλοι το προγραμμα? Εκτος απο τον ΟΣΕ, εχουν μεινει λιγοτεροι σε καθε κατηγορια. Άς πουμε στα ειδη σπιτιου, δεν ηταν μονο 3-4 συνεργατες.
Στο τελος μονο ο Κωτσος κι η Aegean θα μεινουν.
Κρίμα γιατί κάποτε ήταν μακράν το καλύτερο πρόγραμμα ανταμοιβής. Τώρα πλέον με τους συνεργάτες να φεύγουν ένας ένας και με εθνική και eurobank να δίνουν 20% καθε τρεις και λίγο οι πόντοι που δίνουν στην αλφα είναι για κλάματα. Κι έχω και την platinum που παίρνω τα διπλά αλλιώς είναι για γέλια
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.024
Likes
41.012
Κρίμα γιατί κάποτε ήταν μακράν το καλύτερο πρόγραμμα ανταμοιβής. Τώρα πλέον με τους συνεργάτες να φεύγουν ένας ένας και με εθνική και eurobank να δίνουν 20% καθε τρεις και λίγο οι πόντοι που δίνουν στην αλφα είναι για κλάματα. Κι έχω και την platinum που παίρνω τα διπλά αλλιώς είναι για γέλια
Αφου περασε καποια χρονια ως προγραμμα που στηριχθηκε στην αποταμιευση (προθεσμιακες) περασε σε εμφαση στην καταναλωση και τωρα ισως ξεκιναει κατι αλλο που θα φανει το πνευμα του. Δες ποσα ιδιωτικα διαγνωστικα κεντρα εχουν μπει σε μια κατηγορια που ηταν ανυπαρκτη.
Θα δειξει. Για 40 ευρω τον χρονο συνδρομη καλα ειναι. Αλλα οχι και να παρακαλαμε να αρρωσταινουμε για να ταξιδευουμε με μιλια, δεν λεει.
 

evogiatz

Member
Μηνύματα
32
Likes
140
Επόμενο Ταξίδι
Ελ Νίντο, Κορόν
Ταξίδι-Όνειρο
Bora bora
Μακάρι να ήταν έτσι, η προσφορά είναι 15000 πόντοι με την αγορά, δηλαδή περίπου 37 στο 1 ευρώ.
Νομιζω ειναι +15000 ποντοι επιπλεον αυτων που παίρνεις με 1=4 ή 1=8 (αναλογα με την καρτα που εχεις)
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.024
Likes
41.012
Ηρεμα ρωταω, ψωνισε κανεις απο ΑΒ σημερα? Πηρε bonus?
Κατι τρεχει? Δεν πηρα σημερα, ενω πηρα κανονικα χθες.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.400
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom