Alpha bank bonus

paefstra

Member
Μηνύματα
12.932
Likes
40.775
Ήθελα να το ρωτήσω, πριν δυο τρεις μέρες και γω, δεν μου έβγαλε καν απόδειξη με πόντους.
Ουτε εμενα δειχνει η αποδειξη.
Να τα, να τα...Παιδια, θα αγοραζουμε πατινια. Κι αν δεν μαζευονται μιλια να πεταξουμε, θα τα βαζουμε στο πλοιο για Ιταλια και θα σκαμε τις φουσκαλιτσες της συσκευασιας στο ταξιδι να περναει η ωρα...
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.712
Likes
14.779
Επόμενο Ταξίδι
Βενετία,Λουμπλιάνα,Μπλέντ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησιά Φίτζι
Ηρεμα ρωταω, ψωνισε κανεις απο ΑΒ σημερα? Πηρε bonus?
Κατι τρεχει? Δεν πηρα σημερα, ενω πηρα κανονικα χθες.
Σήμερα το πρωί ψώνισα και πήρα
×4 τους πόντους και άλλους τόσους bonus με την Gold.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.827
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
Μάλλον έχουν αλλάξει το συστημα πληρωμής. Πριν μια ώρα στη γειτονιά μου η κοπέλα στο ταμείο καταχωρούσε στην ταμειακή κάτι που αναγραφόταν πάνω στην απόδειξη του POS. Υπενθυμίζω ότι τόσο καιρό όσοι πληρώνουμε με Google Pay (και οποιαδήποτε άλλη μέθοδο πληρωμής που κάνει mask τον πραγματικό αριθμό της κάρτας) δε βλέπουμε τους πόντους μας άμεσα αλλά με την εκκαθάριση της πληρωμής μετά από 2-3-4 ημέρες (και φυσικά δεν αναγράφεται τίποτα στην απόδειξη). Άν όντως άλλαξαν σύστημα, πολύ πιθανόν πλέον αυτή η καθυστέρηση να ισχύει για όλους.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.932
Likes
40.775
Μπήκαν κανονικά x4. Μήπως σου έσκησε την απόδειξη πρόωρα?
Δεν εχουν μπει ουτε στην εφαρμογη bonus ουτε υπαρχουν στο ebanking, ενω η καρτα χρεωθηκε. Οκ τηλεφωνο στην Alpha τη Δευτερα και θα μπουν. Εχει ξαναγινει με το etable και μπηκαν διπλοι.
 

Alic

Member
Μηνύματα
186
Likes
2.643
Δεν εχουν μπει ουτε στην εφαρμογη bonus ουτε υπαρχουν στο ebanking, ενω η καρτα χρεωθηκε. Οκ τηλεφωνο στην Alpha τη Δευτερα και θα μπουν. Εχει ξαναγινει με το etable και μπηκαν διπλοι.
μετά την επική αγορά των 3 ευρώ,έχω να πω ότι προστέθηκαν οι πόντοι.οβερ!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.643
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom