Alpha bank bonus

barkour

Member
Μηνύματα
1.231
Likes
5.742
Ταξίδι-Όνειρο
Υεμενη
Επιτελους θα ξεφορτωθω τα bonus της προθεσμιακης!
Μη βιαζεσαι ....
Όροι και Προϋποθέσεις:
  • Η προσφορά εξαργύρωσης ισχύει για όλες τις Τετάρτες του Σεπτεμβρίου (6.9, 13.9, 20.9, 27.9) για αγορές σε επιλεγμένους Συνεργάτες του Προγράμματος.
  • Στην προσφορά συμμετέχουν όλες οι κάρτες Bonus της Alpha Bank.
  • Για την Τετάρτη 6.9.23, οι επιλεγμένοι Συνεργάτες που συμμετέχουν στην ενέργεια είναι: DPAM, mothercare & early learning centre.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.388
Likes
42.641
Ναι αλλά η προσφορά στον Κωτσόβολο Χ5 είναι μέχρι 29/10. Και τελικά μπορείτε να μου το διευκρινίσετε? Είναι Χ4Χ5=χ20?
Χθες χτυπησα το ×20. Εγιναν αμεσως μιλια. Υποψιν κ Κωτσος χρεωνει πλεον τα μεταφορικα, ακομη και στις μεγαλες συσκευες, οποτε νιωθεις καπως λιγοτερο μλκς που δινεις ενα 10ρικο αν παιρνεις 200 μιλια απο αυτο.
 
Last edited:

Sugar

Member
Μηνύματα
220
Likes
139
Επόμενο Ταξίδι
Ψάχνεται....
Ταξίδι-Όνειρο
Απ' άκρη σ' άκρη
Χθες χτυπησα το ×20. Εγιναν αμεσως μιλια. Υποψιν κ Κωτσος χρενει πλεον τα μεταφορικα, ακομη και στις μεγαλες συσκευες, οποτε νιωθεις καπως λιγοτερο μλκς που δινεις ενα 10ρικο αν παιρνεις 200 μιλια απο αυτο.
Κι εγώ! Τόσους πόντους μαζεμένους πρώτη φορά τους είδα... Δεν τους έχω κάνει ακόμα μίλια μήπως καμμιά από τις επόμενες Τετάρτες προσφέρει καλύτερη εξαργύρωση ;)
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.388
Likes
42.641
Κι εγώ! Τόσους πόντους μαζεμένους πρώτη φορά τους είδα... Δεν τους έχω κάνει ακόμα μίλια μήπως καμμιά από τις επόμενες Τετάρτες προσφέρει καλύτερη εξαργύρωση ;)
Συμφερει μονο για προορισμους που απαιτουν πανω απο 11.000 μιλια, ωστε να παρεις δωρο τη μεγαλη βαλιτσα σε comfort flex που θα κλεισεις με μισους ποντους.
Εμεις δεν χρησιμοποιουμε μεγαλη βαλιτσα, αρα προτιμω να τους κανω μιλια και να βγαζω flex.
 

Sugar

Member
Μηνύματα
220
Likes
139
Επόμενο Ταξίδι
Ψάχνεται....
Ταξίδι-Όνειρο
Απ' άκρη σ' άκρη
Συμφερει μονο για προορισμους που απαιτουν πανω απο 11.000 μιλια, ωστε να παρεις δωρο τη μεγαλη βαλιτσα σε comfort flex που θα κλεισεις με μισους ποντους.
Εμεις δεν χρησιμοποιουμε μεγαλη βαλιτσα, αρα προτιμω να τους κανω μιλια και να βγαζω flex.
Οχι, κι εγώ μίλια θέλω να τους κάνω.... Ελεγα μήπως πετυχω καλύτερη εξαργυρωση - δηλαδή μετατροπή σε περισσοτερα μιλια σε μια πιθανή προσφορα τις Τετάρτες. Ανοησία?
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.388
Likes
42.641
Οχι, κι εγώ μίλια θέλω να τους κάνω.... Ελεγα μήπως πετυχω καλύτερη εξαργυρωση - δηλαδή μετατροπή σε περισσοτερα μιλια σε μια πιθανή προσφορα τις Τετάρτες. Ανοησία?
Οχι, αλλα. τις Τεταρτες ανακοινωσε εξαργυρωση προιοντων με λιγοτερα bonus. Αυτο δεν σχετιζεται με τα μιλια.
Εγω ειμαι συντηρητικη και προτιμω να καβατζωνω τα μιλια πριν αλλαξουν παλι ξαφνικα οι οροι του προγραμματος προς το χειροτερο.
Οπως βολευεται ο καθενας.
 

Sugar

Member
Μηνύματα
220
Likes
139
Επόμενο Ταξίδι
Ψάχνεται....
Ταξίδι-Όνειρο
Απ' άκρη σ' άκρη
Οχι, αλλα. τις Τεταρτες ανακοινωσε εξαργυρωση προιοντων με λιγοτερα bonus. Αυτο δεν σχετιζεται με τα μιλια.
Εγω ειμαι συντηρητικη και προτιμω να καβατζωνω τα μιλια πριν αλλαξουν παλι ξαφνικα οι οροι του προγραμματος προς το χειροτερο.
Οπως βολευεται ο καθενας.
Αυτό είχα στο μυαλό μου κι εγώ αν μου κάτσει... μετατροπή σε μίλια με λιγότερα μπόνους. Η μετατροπή εξαργυρωση δεν θεωρείται?
 

Marinetta

Member
Μηνύματα
334
Likes
2.318
Ταξίδι-Όνειρο
Νησί του Πάσχα
Δεν ξέρω πως έγινε αυτό.
έχει ψωνίσει κανείς από αυτό το κατάστημα;
30€ έκαναν τα τάπερ και τα ποντίκια των γατιών μου που πήρα 😳
6EE4B9C8-C1FF-4AC8-81C3-C38A322FDB16.jpeg
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.388
Likes
42.641
Δεν ξέρω πως έγινε αυτό.
έχει ψωνίσει κανείς από αυτό το κατάστημα;
30€ έκαναν τα τάπερ και τα ποντίκια των γατιών μου που πήρα 😳 View attachment 440826
Ναι. Για σακιδιο 16 ευρω, πηρα 16 bonus.
Κατι τρεχει με τα κινεζικα ποντικια, ψαξε καλα τι χρεωσαν στην καρτα.
 

Marinetta

Member
Μηνύματα
334
Likes
2.318
Ταξίδι-Όνειρο
Νησί του Πάσχα
Ναι. Για σακιδιο 16 ευρω, πηρα 16 bonus.
Κατι τρεχει με τα κινεζικα ποντικια, ψαξε καλα τι χρεωσαν στην καρτα.
Όχι καταλαβαίνω τι έγινε μάλλον αλλά δεν αντιλαμβάνομαι τα νούμερα. Είχα την εντύπωση ότι πλήρωσα με την πιστωτική αλλά μάλλον πλήρωσα με την κανονική κάρτα την οποία δεν είχα χρησιμοποιήσει πότε άλλοτε. Οπότε οι 3.000 πόντοι είναι καλωσορίσματος , όμως τώρα μου λείπουν 15 πόντοι από την πραγματική συναλλαγή των 30,58€. Άραγε μπορώ να τους μεταφέρω στην κάρτα της Aegean??
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.388
Likes
42.641
Όχι καταλαβαίνω τι έγινε μάλλον αλλά δεν αντιλαμβάνομαι τα νούμερα. Είχα την εντύπωση ότι πλήρωσα με την πιστωτική αλλά μάλλον πλήρωσα με την κανονική κάρτα την οποία δεν είχα χρησιμοποιήσει πότε άλλοτε. Οπότε οι 3.000 πόντοι είναι καλωσορίσματος , όμως τώρα μου λείπουν 15 πόντοι από την πραγματική συναλλαγή των 30,58€. Άραγε μπορώ να τους μεταφέρω στην κάρτα της Aegean??
Οχι. Οταν με το καλο τους κανεις 10.000, θα βγαλεις απο αλλη φορμα ενα εισιτηριο εσωτερικου.
Αλλιως τους τρως στο ΙΚΕΑ που ειναι μια καλη εξαργυρωση, αν μεινουν ορφανοι.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

No members online now.

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.444
Μηνύματα
892.735
Μέλη
39.088
Νεότερο μέλος
MotherofDragons

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom