Alpha bank bonus

croce

Member
Μηνύματα
235
Likes
441
Επιτέλους μετά από τις συνεχείς περικοπές, ένα δωράκι 3000 πόντων.
Εθνική Εβδομάδα Εξυπηρέτησης Πελατών
  • Επιτρέπεται μία (1) μόνο συμμετοχή ( έως 8 ΟΚΤ), που αντιστοιχεί σε ένα (1) μόνο Δώρο , το οποίο και θα αποδοθεί το αργότερο ως 8 ΝΟΕ.
 
Last edited:

paefstra

Member
Μηνύματα
13.388
Likes
42.641
Επιτέλους μετά από τις συνεχείς περικοπές, ένα δωράκι 3000 πόντων.
Εθνική Εβδομάδα Εξυπηρέτησης Πελατών
  • Επιτρέπεται μία (1) μόνο συμμετοχή ( έως 8 ΟΚΤ), που αντιστοιχεί σε ένα (1) μόνο Δώρο , το οποίο και θα αποδοθεί το αργότερο ως 8 ΝΟΕ.
Ωραια, αλλα δεν γινονται μιλια, μαλλον. Θα μαζεψω πιο γρηγορα ορφανα bonus για εισιτηρια μετα τη μπαρουφα των προθεσμιακων.
 

giannis228

Member
Μηνύματα
70
Likes
45
Επιτέλους μετά από τις συνεχείς περικοπές, ένα δωράκι 3000 πόντων.
Εθνική Εβδομάδα Εξυπηρέτησης Πελατών
  • Επιτρέπεται μία (1) μόνο συμμετοχή ( έως 8 ΟΚΤ), που αντιστοιχεί σε ένα (1) μόνο Δώρο , το οποίο και θα αποδοθεί το αργότερο ως 8 ΝΟΕ.
σου μπηκαν οι ποντοι η περιμενεις ακομα?
 

pan82

Member
Μηνύματα
687
Likes
869
σου μπηκαν οι ποντοι η περιμενεις ακομα?
Τα Δώρα των Bonus Πόντων θα αποδοθούν το αργότερο έναν (1) μήνα μετά τη λήξη της Διάρκειας της Ενέργειας, δηλαδή το αργότερο έως τις 08 Νοεμβρίου 2023, στον ενιαίο λογαριασμό πόντων (My Bonus λογαριασμό) των Πελατών και σε τυχαία Bonus Κάρτα που περιλαμβάνεται στον εν λόγω λογαριασμό πόντων για όσους Πελάτες κατέχουν περισσότερες Bonus Κάρτες κατά τον παραπάνω χρόνο απόδοσης των Δώρων
 

giannis228

Member
Μηνύματα
70
Likes
45
Τα Δώρα των Bonus Πόντων θα αποδοθούν το αργότερο έναν (1) μήνα μετά τη λήξη της Διάρκειας της Ενέργειας, δηλαδή το αργότερο έως τις 08 Νοεμβρίου 2023, στον ενιαίο λογαριασμό πόντων (My Bonus λογαριασμό) των Πελατών και σε τυχαία Bonus Κάρτα που περιλαμβάνεται στον εν λόγω λογαριασμό πόντων για όσους Πελάτες κατέχουν περισσότερες Bonus Κάρτες κατά τον παραπάνω χρόνο απόδοσης των Δώρων
το ειδα αλλα λεει το αργοτερο και λεω μηπως μπουν νωριτερα
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.800
Likes
12.652
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Επιτέλους μετά από τις συνεχείς περικοπές, ένα δωράκι 3000 πόντων.
Εθνική Εβδομάδα Εξυπηρέτησης Πελατών
  • Επιτρέπεται μία (1) μόνο συμμετοχή ( έως 8 ΟΚΤ), που αντιστοιχεί σε ένα (1) μόνο Δώρο , το οποίο και θα αποδοθεί το αργότερο ως 8 ΝΟΕ.
Πόσο τα βαριέμαι αυτα :russian_roulette:
Πείτε καμιά ιδέα, να κάνω αντιγραφούλα.
 

pan82

Member
Μηνύματα
687
Likes
869
Πόσο τα βαριέμαι αυτα :russian_roulette:
Πείτε καμιά ιδέα, να κάνω αντιγραφούλα.
Σιγά εγώ δεν έγραψα την ιστορία της ζωής μου. Εγραψα δύο γραμμές ότι πήρα για μη απόδοση bonus πόντων, ελέγξαμε με κοπέλα και κατέγραψε το αίτημα και μου πιστωθηκαν την επόμενη μέρα. Και το έστειλα παρόμοιο και από τη γυναίκα μου και από τη μάνα μου να τσιμπήσω 9000 ποντακια
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.800
Likes
12.652
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Ωραία θα κάνω μια συρραφή:
Σας αγαπώ .
Πήρα για μη απόδοση bonus πόντων, ελέγξαμε με κοπέλα και κατέγραψε το αίτημα και μου πιστωθηκαν την επόμενη μέρα. Θέλω να υιοθετήσετε και τη μαμά μου . :haha:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

No members online now.

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.444
Μηνύματα
892.735
Μέλη
39.088
Νεότερο μέλος
MotherofDragons

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom