Alpha bank bonus

gkalla

Member
Μηνύματα
1.272
Likes
6.829
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγράδι
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα, Περού, Ν. Ζηλανδία
Εμενα μου εβγαζε ολη μερα αδυναμια συνδεσης, στην ανακτηση κωδικου δεν εβρισκε email και εγγραφη νεου χρηστη με οποιαδηποτε email δεν δουλευε! Επισης απ οτι καταλαβα δεν γινεται αγορα ως επισκεπτης!?! Τελικα, εξυπηρετηθηκα τηλεφωνικα. Μετα ηθελα να αγορασω κ κατι ακομα, δοκιμασα παλι τα ιδια στο web και εγκατελειψα την προσπαθεια..
Μάλλον είχαν μπει νωρίτερα οι άλλοι συμφορουμίτες και είτε τα είχαν αγοράσει όλα ή μπλόκαραν το σύστημα με τις πολλές αγορές τους. ;)
 

georgekrax

Member
Μηνύματα
77
Likes
18
Εγώ πάντως προσπάθησα, τελευταία στιγμή είναι η αλήθεια, να πάρω ένα iMac από τον Κώτσο αλλά μου τα έβγαζε όλα εξαντλημένα ή δεν προχωρούσε η πληρωμή με την κάρτα. Ξενέρα, μεγάλη. Είχα λιγουρευτεί τα σχεδόν 210.000 μίλια.
Δεν πειράζει αύριο θα πάρουμε x1000 :haha:
Και εγώ τελευταία στιγμή, αλλά μπα δεν δούλεψε και το ακύρωσα

Δεν πηρες χαμπαρι το 1x10 στον Χοντο αυτο το 3ημερο;
Εμεις τιμησαμε κι αυτον.
Ναι ειναι συχνες οι προσφορες.
Όχι 😅
Γενικά εκτός από τα βασικά του ΑΒ σπάνια να χρειαστώ κάτι, αλλά σήμερα του Κωτσόβουλου τα λιγουρεύτηκα πραγματικά.
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.962
Likes
6.420
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Αυτό που έγινε με τους πόντους σήμερα, δεν είχε προηγούμενο.

Θυμήθηκα όλους μου τους συγγενείς:

Θεία: 1x Κλιματιστικό & 1x Ψυγείο
Αδερφή: 1x Tablet & 1x Θήκη & 1x PS4 Game
Μαμά: Ηλεκτρική συσκευή
Φίλος: 1x Χύτρα & 1x Αφυγραντήρα
Εγώ: Δεν αναφέρω καν γιατί θα θεωρηθώ άπληστος. Μέχρι και καθαριστικό για την ψησταριά πήρα. Α, ξέχασα, το highlight το επιτραπέζιο για τις γιορτές.

(Να μην αναφέρω για κάτι κατσαρόλες και τα σχετικά που τίμησε η σύζυγος) 😂

Ξεπεράσαμε τους 300.000 Bonus κανονικά...
 

georgekrax

Member
Μηνύματα
77
Likes
18
Αυτό που έγινε με τους πόντους σήμερα, δεν είχε προηγούμενο.

Θυμήθηκα όλους μου τους συγγενείς:

Θεία: 1x Κλιματιστικό & 1x Ψυγείο
Αδερφή: 1x Tablet & 1x Θήκη & 1x PS4 Game
Μαμά: Ηλεκτρική συσκευή
Φίλος: 1x Χύτρα & 1x Αφυγραντήρα
Εγώ: Δεν αναφέρω καν γιατί θα θεωρηθώ άπληστος. Μέχρι και καθαριστικό για την ψησταριά πήρα. Α, ξέχασα, το highlight το επιτραπέζιο για τις γιορτές.

(Να μην αναφέρω για κάτι κατσαρόλες και τα σχετικά που τίμησε η σύζυγος) 😂

Ξεπεράσαμε τους 300.000 Bonus κανονικά...
Καλά ταξιδάκια 😉
 

kofidenia

Member
Μηνύματα
146
Likes
609
Επόμενο Ταξίδι
Αλσατία, Μέλανας Δρυμός
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλληνική Πολυνησία
Έληξε η προσφορά;
 

depy!!!

Member
Μηνύματα
740
Likes
1.969
Επόμενο Ταξίδι
Ουζμπεκισταν
Ταξίδι-Όνειρο
Με βανάκι στη Νορβηγία
Και πάνω που είχα τελειώσει τις αγορές και είχα ηρεμήσει, διαβάζω την ιδέα της @paefstra για δώρα στα πιτσιρίκια και μπαίνω ξανά και παραγγέλνω και τα χριστουγεννιάτικα δώρα των σνηψιων. Χαχα, μεγάλη απληστία
 

North66

Member
Μηνύματα
4.306
Likes
5.054
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Αυτό που έγινε με τους πόντους σήμερα, δεν είχε προηγούμενο.

Θυμήθηκα όλους μου τους συγγενείς:

Ξεπεράσαμε τους 300.000 Bonus κανονικά...
Δηλαδή οι συγγενείς πλήρωσαν τις φουσκωμένες τιμές του Κωτσόβολου και σου χάρισαν τους πόντους;
 
Last edited:

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.962
Likes
6.420
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Ελπίζω να μη χτυπήσουν καμία σοβαρή

Δηλαδή οι συγγενείς πλήρωσαν τις φουσκωμένες τιμές του Κωτσόβολου και σου χάρισαν τους πόντους;
Σωστά. Αρχικά δεν ασχολούνται με πόντους και κατά δεύτερον όταν τους εξυπηρετείς και βάζεις δόσεις και αγοράζουν προϊόντα που ίσως δεν μπορούσαν να αγοράσουν την δεδομένη στιγμή. Γιατί όχι;
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.100
Likes
41.347
Ελπίζω να μη χτυπήσουν καμία σοβαρή

Δηλαδή οι συγγενείς πλήρωσαν τις φουσκωμένες τιμές του Κωτσόβολου και σου χάρισαν τους πόντους;
Η αληθεια ειναι οτι εγω για προιον που πηρα στη μανα μου χρεωθηκα τη διαφορα σε σχεση με τα σκρουτζομαγαζα, αφου τσεπωσα εγω το δωρακι σε μιλια γιατι το θεωρω πιο σωστο.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.100
Likes
41.347
Σωστά. Αρχικά δεν ασχολούνται με πόντους και κατά δεύτερον όταν τους εξυπηρετείς και βάζεις δόσεις και αγοράζουν προϊόντα που ίσως δεν μπορούσαν να αγοράσουν την δεδομένη στιγμή. Γιατί όχι;
Μια φορα το εχω κανει αυτο για φιλη και κοντεψαμε να μαλωσουμε γιατι ξεχνουσε τη δοση που πληρωνα. Απο τοτε δεν βαζω ποτε δοσεις για τριτους.
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.962
Likes
6.420
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Μια φορα το εχω κανει αυτο για φιλη και κοντεψαμε να μαλωσουμε γιατι ξεχνουσε τη δοση που πληρωνα. Απο τοτε δεν βαζω ποτε δοσεις για τριτους.
Εμένα δεν τις ξεχνάνε. Ο καθένας πράττει όπως επιθυμεί.
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.962
Likes
6.420
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Μια φορα το εχω κανει αυτο για φιλη και κοντεψαμε να μαλωσουμε γιατι ξεχνουσε τη δοση που πληρωνα. Απο τοτε δεν βαζω ποτε δοσεις για τριτους.
Να απαντήσω και σε αυτό. Ξεχνάς, ότι μιλάμε για μια μέρα που ο Κωτσο είχε δωρεάν μεταφορικά. Επίσης, μια μέρα που είχε εκπτώσεις.

Για παράδειγμα το παρακάτω κλιματιστικό:

https://www.kotsovolos.gr/air-condi...283877-a-c-in18btu-morris-wfin50166-loft-plus να σου πάει δωρεάν στον Πύργο Ηλίας και με την τιμή που έχει, ε στο φινάλε δεν νομίζω να χρωστάς και τίποτα σε κανέναν.

Όπως επίσης για παράδειγμα η χύτρα Tefal Secure 5 Neo Χύτρα Ταχύτητας 7lt

Στον Κωτσοβολο 69€ με ΔΩΡΕΑΝ μεταφορικά

https://www.kotsovolos.gr/small-hom...ytres-taxythtas/163936-tefal-secure-5-neo-7lt

Και στο Skroutz από 64€ + τα μεταφορικά. Όπως καταλαβαίνετε, μιλάμε για εξαιρετικά deals και ας αρχίσαμε τα μαθήματα περί ηθικολογίας.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.254
Μηνύματα
885.260
Μέλη
38.934
Νεότερο μέλος
msayath

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom