Alpha bank bonus

GTS

Member
Μηνύματα
6.855
Likes
19.084
Εμάς μας χάλασε ένα παλιό και ήμουν έτοιμος για αεροδρόμιο Κυριακή. Τέλειο ταιμινγκ.
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.622
Likes
9.977
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
Στο αεροδρόμιο συνεχίζει να ισχύει το x20 της Κυριακής;
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.224
Likes
41.720
Ισχυει αυτο απο το Himalaya travel οτι για πανω απο 300 ευρω σε ξενοδοχειο δινει 10.000 bonus? Γινονται μιλια αν πληρωσω με Aegean bonus visa?
Εκει που εφτασαν οι τιμες, πιανεις τα 300 για πλακα, ενω με 10.000 μιλια εχεις ενα εισιτηριο δωρο.
Screenshot_20240526_014335_Bonus.jpg
 

Яна

Member
Μηνύματα
268
Likes
299
Ισχυει αυτο απο το Himalaya travel οτι για πανω απο 300 ευρω σε ξενοδοχειο δινει 10.000 bonus? Γινονται μιλια αν πληρωσω με Aegean bonus visa?
Εκει που εφτασαν οι τιμες, πιανεις τα 300 για πλακα, ενω με 10.000 μιλια εχεις ενα εισιτηριο δωρο. View attachment 462690
Πριν δύο χρόνια που το έκανα, ναι, μετατράπηκαν κανονικά σε μίλια. Δεν ξέρω πιο πρόσφατα. Αυτό που δεν γνωρίζω και θέλω να πάρω τηλ να το ρωτήσω είναι αν κλείσεις δύο τρία ξενοδοχεία που υπερβαίνουν το εκάστοτε πόσο που θέτει για όριο, τους παίρνεις τους πόντους ή πρέπει με μια κράτηση να ξεπερνάει τα 300?! Θα ρωτήσω και θα επανέλθω σύντομα να γράψω.
 
Last edited:

paefstra

Member
Μηνύματα
13.224
Likes
41.720
Πριν δύο χρόνια που το έκανα, ναι, μετατράπηκαν κανονικά σε μίλια. Δεν ξέρω πιο πρόσφατα. Αυτό που δεν γνωρίζω και θέλω να πάρω τηλ να το ρωτήσω είναι αν κλείσεις δύο τρία ξενοδοχεία που υπερβαίνουν το εκάστοτε πόσο που θέτει για όριο, τους παίρνεις τους πόντους ή πρέπει με μια κράτηση να ξεπερνάει τα 300?! Θα ρωτήσω και θα επανέλθω σύντομα να γράψω.
Επειδη προπληρωνεις και εχω μια επιφυλαξη στην προπληρωμη, λεω να κανω την κρατηση μια εβδομαδα πριν το ταξιδι για 300+ σε μια κρατηση ξενοδοχειου.
Εν τω μεταξυ για καλοκαιρι τα 10.000 ευρω τα εξαργυρωνω για 200 ευρω στην Aegean Ευρωπη. Καλο ε?
 

JohZio

Member
Μηνύματα
15
Likes
91
Πριν δύο χρόνια που το έκανα, ναι, μετατράπηκαν κανονικά σε μίλια. Δεν ξέρω πιο πρόσφατα. Αυτό που δεν γνωρίζω και θέλω να πάρω τηλ να το ρωτήσω είναι αν κλείσεις δύο τρία ξενοδοχεία που υπερβαίνουν το εκάστοτε πόσο που θέτει για όριο, τους παίρνεις τους πόντους ή πρέπει με μια κράτηση να ξεπερνάει τα 300?! Θα ρωτήσω και θα επανέλθω σύντομα να γράψω.
Οι τιμές που δίνει στην αναζήτηση είναι παρόμοιες με trip.com και booking.com. Αναρωτιέμαι, η επιβεβαίωση κράτησης γίνεται άμεσα? όπως στις παραπάνω πλατφόρμες?
 

Sugar

Member
Μηνύματα
213
Likes
134
Επόμενο Ταξίδι
Ψάχνεται....
Ταξίδι-Όνειρο
Απ' άκρη σ' άκρη
Πριν δύο χρόνια που το έκανα, ναι, μετατράπηκαν κανονικά σε μίλια. Δεν ξέρω πιο πρόσφατα. Αυτό που δεν γνωρίζω και θέλω να πάρω τηλ να το ρωτήσω είναι αν κλείσεις δύο τρία ξενοδοχεία που υπερβαίνουν το εκάστοτε πόσο που θέτει για όριο, τους παίρνεις τους πόντους ή πρέπει με μια κράτηση να ξεπερνάει τα 300?! Θα ρωτήσω και θα επανέλθω σύντομα να γράψω.
Ρώτησα προχθες. Το site δεν έχει την δυνατότητα καλαθιού. Εγώ που θέλω να κλείσω πολλά ξενοδοχεια διαφορετικές ημέρες άνω των 750 ευρώ για να πάρω την μέγιστη απόδοση των 40.000 μπονούς μου ζήτησε να τους στείλω με μειλ τα ξενοδοχεια και τις ημ/νιες (ίσως με ελάχιστα υψηλότερη τιμή μου είπαν) και να κάνουν αυτοί την κράτηση.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.224
Likes
41.720
Οι τιμές που δίνει στην αναζήτηση είναι παρόμοιες με trip.com και booking.com. Αναρωτιέμαι, η επιβεβαίωση κράτησης γίνεται άμεσα? όπως στις παραπάνω πλατφόρμες?
Κι εγω αυτες τις τιμες ειδα, αλλα χανω την εκπτωση του Hotels.com και την επιβραβευση. Ομως 10.000 μιλια εχουν μεγαλυτερη αξια.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.224
Likes
41.720
Ρώτησα προχθες. Το site δεν έχει την δυνατότητα καλαθιού. Εγώ που θέλω να κλείσω πολλά ξενοδοχεια διαφορετικές ημέρες άνω των 750 ευρώ για να πάρω την μέγιστη απόδοση των 40.000 μπονούς μου ζήτησε να τους στείλω με μειλ τα ξενοδοχεια και τις ημ/νιες (ίσως με ελάχιστα υψηλότερη τιμή μου είπαν) και να κάνουν αυτοί την κράτηση.
Και σε ποια καρτα θα χρεωσουν ΑΥΤΟΙ το ποσο αφου δεν θα εισαι παρουσα?
Δεν ακουγεται οκ.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.336
Μηνύματα
888.690
Μέλη
39.000
Νεότερο μέλος
Thanos Kadetsis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom