Alpha bank bonus

panlek30

Member
Μηνύματα
1.530
Likes
3.940
Επόμενο Ταξίδι
Ντουμπάι
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού - Βολιβία
Για μια? Υπαρχει τετοιος περιορισμος? Αν παρει καποιος 2,3,4 στην ιδια αποδειξη δεν μετραει το ιδιο?
Οχι δεν γινεται. Μια ανα αποδειξη ειναι. Αλλα θες μπορεις να ζητησεις να στις κοψει σε διαφορετικες. Το εχω κανει, γινεται!
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.355
Likes
9.276
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Έχεις καφετέρια κι ενδιαφέρεσαι;
Θα ανοιξω ον λαιν πωλησεις μηχανων. Να σου στειλω μια?
Ετσι ειχε πει ο πωλητης για τα κινητα, οτι οι ποντοι ειναι ανα αποδειξη, οχι ανα κινητο. Πιθανως να εσφαλλε, δεν πηρα τελικα να το διαπιστωσω αν κ ημουν κοντα, αφου ηταν ακριβοτερα απο αλλα ον λαιν μαγαζια.
 
Last edited:

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γύρος του κοσμου
Αγόρασα ένα αφυγραντήρα απο το Κοτσόβολο με δώρο 150,000 πόντους που θα τους είχα λέει στη κάρτα μου μέχρι τις 15 Δεκέμβρη.
Επειδή μέχρι χθες δεν είχαν μπει στη κάρτα μου μίλησα μην Alpfa bank και μου είπαν τα κάτωθι.....
Πρέπει πρώτα να ενημερώσω τη τράπεζα ότι δεν μπήκαν οι πόντοι μου.
Η τράπεζα θα κάνει αίτηση στο αρμόδιο τμήμα (άγνωστο ποιο είναι ) και αφού περάσει μια εβδομάδα θα ξανά τσεκάρουμε αν τελικά μπήκαν στη κάρτα μου.
Σε περίπτωση που ΔΕΝ θα έχουν μπει μέχρι τότε ...αδιευκρίνηστο τι θα ακολουθήσει
Αν υπάρχουν μέλη με τη δική μου περίπτωση καλό θα ήταν να μιλήσουν με τη τράπεζα μήπως χρειαστεί να κάνουν αίτηση όπως ακριβώς ΄έγινε και σε εμένα
 

greco

Member
Μηνύματα
1.144
Likes
3.315
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γυρος Τουρκιας
Ειχα ακριβως το ιδιο θεμα.Πηγα σημερα στον Κωτσοβολο και μου ειπαν οτι μπορει να καθυστερησουν οι ποντοι 2-3 μερες.Πριν απο λιγο μπηκανε.
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γύρος του κοσμου
Ειχα ακριβως το ιδιο θεμα.Πηγα σημερα στον Κωτσοβολο και μου ειπαν οτι μπορει να καθυστερησουν οι ποντοι 2-3 μερες.Πριν απο λιγο μπηκανε.
Πάλι καλά....εμένα για εβδομάδα μου είπαν από τη τράπεζα καλού κακού θα τσεκάρω αύριο
 

sinos

Member
Μηνύματα
54
Likes
79
Στο λογαριασμό της aegean bonus που εκδόθηκε σήμερα έχει μόνο τους μπόνους που έχουν μαζευτεί με την συγκεκριμένη κάρτα όχι το σύνολο του my bonus λογαρισμου.
Και το " καλύτερο" ενώ ειχα αγοράσει από κότσοβολο Black Friday x50 πόνους, αυτοί οι ποντοι που πήρα 10000 περίπου δεν συμπεριλαμβάνονται στους πόντους στον λογαριασμό τις aegean.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.932
Likes
40.776
Νωρις ξεκινησαν οι αλλαγες.
Αφηνω αυτο εδω να υπαρχει. Υπολογιζω 40 μερες ως το τελευταιο σταδιο.
f628d951b9e2b5927447376f3538b203.png
 

adiaforos

Member
Μηνύματα
1.049
Likes
1.589
Στο λογαριασμό της aegean bonus που εκδόθηκε σήμερα έχει μόνο τους μπόνους που έχουν μαζευτεί με την συγκεκριμένη κάρτα όχι το σύνολο του my bonus λογαρισμου.
Και το " καλύτερο" ενώ ειχα αγοράσει από κότσοβολο Black Friday x50 πόνους, αυτοί οι ποντοι που πήρα 10000 περίπου δεν συμπεριλαμβάνονται στους πόντους στον λογαριασμό τις aegean.
Μάλλον γράφεις κάτι λάθος και δημιουργείς σύγχυση σε ένα ήδη μπερδεμένο θέμα. Ο λογαριασμός εξακολουθεί να γράφει το σύνολο των πόντων, ενιαία όπως πάντα. Τους πόντους που έχουν καταχωρηθεί μέχρι τη δεδομένη χρονική στιγμή που αναγράφεται στον λογαριασμό. Αυτοί οι 10.000 πόντοι όπου αναφέρεσαι, είχαν μπει ως τότε στον λογαριασμό; Γιατί, αν δεν απατώμαι, έμπαιναν κάποια στιγμή μετά τις 12/12, οπότε είναι αδύνατο να αναγράφονται σε λογαριασμό που εκδόθηκε νωρίτερα. Πολλή σύγχυση χωρίς λόγο...
 

sinos

Member
Μηνύματα
54
Likes
79
Μάλλον γράφεις κάτι λάθος και δημιουργείς σύγχυση σε ένα ήδη μπερδεμένο θέμα. Ο λογαριασμός εξακολουθεί να γράφει το σύνολο των πόντων, ενιαία όπως πάντα. Τους πόντους που έχουν καταχωρηθεί μέχρι τη δεδομένη χρονική στιγμή που αναγράφεται στον λογαριασμό. Αυτοί οι 10.000 πόντοι όπου αναφέρεσαι, είχαν μπει ως τότε στον λογαριασμό; Γιατί, αν δεν απατώμαι, έμπαιναν κάποια στιγμή μετά τις 12/12, οπότε είναι αδύνατο να αναγράφονται σε λογαριασμό που εκδόθηκε νωρίτερα. Πολλή σύγχυση χωρίς λόγο...
το θεμα ειναι οτι τους ποντους στον κοτσοβολο τους πηρα τι στιγμή της συναλλαγής (ήταν σε φυσικό κατάστημα) και πήρα άμεσά τους πόντους,
Αλλά ναι μπορεί και να έχεις δίκιο να πήρα τους πόντους 27 Νοέμβριου και στις 30 Νοέμβριου να σαν τελευταία Κυριακή τοu μήνα να τους τράβηξε η Aegean με αποτέλεσμα να μην φαίνονται στο λογαριασμό.
Ας μην λάβουμε υπόψη το σχόλιο που έγραψα πριν
Το πιο πιθανό είναι να έκανα λάθος
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.654
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom