Alpha bank bonus

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.413
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Υπομονή! Στις 1.1.2020 θα ξέρουμε αν μπορουμε να μεταφέρουμε Bonus = Μίλια από άλλη κάρτα στην Aegean Bonus Visa! Χλωμό όμως!
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.413
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Καλημέρα! Επειδή είναι η πρώτη μου χρονιά στο Bonus, θυμάται κανείς να μου πει αν ο Κωτσοβολος βάζει τίποτα πρόσφορες τις γιορτινές μέρες όπως π.χ την Black Friday x50 ;
 

pan82

Member
Μηνύματα
619
Likes
767
Tελικά έβαλε και φέτος αν και καθυστερημένα το παραδοσιακό +20% στις κουτσουρεμένες πλέον προθεσμιακές.

Τώρα και στις εορτές μπορείτε να αποκτήσετε τη δική σας Alpha online Προθεσμιακή με Bonus μέσω του myAlpha Web και να επωφεληθείτε από 20% επιπλέον Bonus πόντους.

Η προσφορά ισχύει από 20 Δεκεμβρίου 2019 έως 7 Ιανουαρίου 2020.

Alpha online Προθεσμιακή με Bonus, μία προθεσμιακή, πολλαπλό κέρδος, τώρα και online!


Μάθετε περισσότερα στην ιστοσελίδα της Alpha Bank και δημιουργήστε τη δική σας Alpha online Προθεσμιακή με Bonus μέσω του myAlpha Web.

Με εκτίμηση,

ALPHA BANK


Καλημέρα! Επειδή είναι η πρώτη μου χρονιά στο Bonus, θυμάται κανείς να μου πει αν ο Κωτσοβολος βάζει τίποτα πρόσφορες τις γιορτινές μέρες όπως π.χ την Black Friday x50 ;
Νομίζω πέρα από τη black friday δε θυμάμαι παλιότερα να έχει βάλει ποτέ τόσο υψηλό bonus συνηθώς διπλασιασμό ή μέχρι Χ20 θυμάμαι.
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Tελικά έβαλε και φέτος αν και καθυστερημένα το παραδοσιακό +20% στις κουτσουρεμένες πλέον προθεσμιακές.
Αφού μείωσαν στο 25% τις αποδόσεις (τόκων και πόντων), τώρα δίνουν +20% στους πόντους για να περιοριστεί η μείωση στο 30% της απόδοσης (των πόντων, όπως ίσχυε πριν ένα χρόνο). Χέστηκε η Φατμέ και πασαλείφτηκε ο Χασάνης...
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.365
Likes
14.259
Αφού μείωσαν στο 25% τις αποδόσεις (τόκων και πόντων), τώρα δίνουν +20% στους πόντους για να περιοριστεί η μείωση στο 30% της απόδοσης (των πόντων, όπως ίσχυε πριν ένα χρόνο). Χέστηκε η Φατμέ και πασαλείφτηκε ο Χασάνης...
Εγώ το ξέρω Χέστηκε η Φατμέ στο Γενί Τζαμί :haha:
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Παιδιά θέλω τη βοήθεια του κοινού..από τις 15 Δεκέμβρη περιμένω τους πόντους της alpfa bank από αγορά αφυγραντήρα από το Κοτσωβολο και ακόμα τίποτα.Μιλησα με τρείς υπαλλήλους, με το τμήμα παραπόνων , και πάντα η ίδια απάντηση...(το αίτημα σας στάλθηκε κατεπηγων και σύντομα θα πάρετε τους πόντους ) από τις 16 Δεκέμβρη η ίδια κοροϊδία.
Θέλω μετατρέψω τους πόντους σε μίλια και δεν νομίζω να προλάβω σε δύο μέρες..Ειλικρινά δεν καταλαβαίνω τι είδους παγίδα. είναι αυτή και που μπορώ να βρω το δίκιο μου
 
Μηνύματα
626
Likes
2.871
Επόμενο Ταξίδι
Νότια Κορέα
Ταξίδι-Όνειρο
Νεπάλ
Παιδιά θέλω τη βοήθεια του κοινού..από τις 15 Δεκέμβρη περιμένω τους πόντους της alpfa bank από αγορά αφυγραντήρα από το Κοτσωβολο και ακόμα τίποτα.Μιλησα με τρείς υπαλλήλους, με το τμήμα παραπόνων , και πάντα η ίδια απάντηση...(το αίτημα σας στάλθηκε κατεπηγων και σύντομα θα πάρετε τους πόντους ) από τις 16 Δεκέμβρη η ίδια κοροϊδία.
Θέλω μετατρέψω τους πόντους σε μίλια και δεν νομίζω να προλάβω σε δύο μέρες..Ειλικρινά δεν καταλαβαίνω τι είδους παγίδα. είναι αυτή και που μπορώ να βρω το δίκιο μου
Δεν υπάρχει καμία παγίδα. Το πρόβλημα με τους πόντους από τον Κοτσωβολο υπήρχε πάντα και θα συνεχίσει να υπάρχει. Όταν οι ποντοι δεν μπαίνουν αυτόματα, πρέπει να μπουν με ανθρώπινο χέρι . Για να μπουν με ανθρώπινο χέρι οι ποντοι χιλιάδων πελατών και σε περίοδο Χριστουγέννων θέλει χρόνο και υπομονή...
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.983
Likes
40.871
Ο Κωτσοβολος (και αρκετες ακομη επιχειρησεις) ειναι χειροτερος απο υποκαταστημα του ΙΚΑ.
Δοκιμασες να τους ζητησεις εξηγησεις στη σελιδα τους στα social media?
 

sinos

Member
Μηνύματα
54
Likes
79
Καλημέρα σήμερα έγινε κάτι παράξενο είχα μέχρι χτες 95.000 πόντους στον my bonus λογαριασμό μου σήμερα το πρωί δεν είχα κανέναν.

Μπήκα στην εφαρμογή και είδα ότι 4000 πόντοι είχαν πάει στην Aegean (λόγο τελευταίας Κυριακή του μηνά, είχαν συλλεχθεί από την κάρτα Aegean )

Πήρα τηλ στην alpha bank για να μάθω που πήγαν οι υπόλοιποι 91.000 πόντοι….

Και η απάντηση ήταν ότι μεταφέρθηκαν και αυτοί στην Aegean. (φυσικά χωρίς δική μου εντολή)

Έγινε και σε κάποιο άλλο μέλος του φόρουμ αυτό??

Δεν έχω και πολύ εμπιστοσύνη στο τηλεφωνικό κέντρο της alpha,
 

taver

Member
Μηνύματα
12.476
Likes
28.919
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Καλημέρα σήμερα έγινε κάτι παράξενο είχα μέχρι χτες 95.000 πόντους στον my bonus λογαριασμό μου σήμερα το πρωί δεν είχα κανέναν.

Μπήκα στην εφαρμογή και είδα ότι 4000 πόντοι είχαν πάει στην Aegean (λόγο τελευταίας Κυριακή του μηνά, είχαν συλλεχθεί από την κάρτα Aegean )

Πήρα τηλ στην alpha bank για να μάθω που πήγαν οι υπόλοιποι 91.000 πόντοι….

Και η απάντηση ήταν ότι μεταφέρθηκαν και αυτοί στην Aegean. (φυσικά χωρίς δική μου εντολή)

Έγινε και σε κάποιο άλλο μέλος του φόρουμ αυτό??

Δεν έχω και πολύ εμπιστοσύνη στο τηλεφωνικό κέντρο της alpha,
Πόσο καιρό τους είχες; Μήπως έληξαν;
Στην Aegean έλεγξες πόσα μίλια μπήκαν;
 

sinos

Member
Μηνύματα
54
Likes
79
Πόσο καιρό τους είχες; Μήπως έληξαν;
Στην Aegean έλεγξες πόσα μίλια μπήκαν;
Οι ποντοι ηταν το πολυ 6 μηνων
Στην Aegean κανουν 3-4 μερες να εμφανιστουν. Απο την εφαρμογη bonus app βλεπω οτι εφυγαν 4000 για aegean. οι υπολοιποι εξαφανιζολ.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.159
Μηνύματα
882.439
Μέλη
38.877
Νεότερο μέλος
Constansimota

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom