Alpha bank bonus

paefstra

Member
Μηνύματα
12.986
Likes
40.871
Επιβεβαιώνω, από αγορά χθες βραδυ στο κατάστημα στο mall περάστηκαν επιτόπου, από ηλεκτρονική αγορά Πέμπτη βράδυ (μετά την έναρξη της black Friday, προφανώς) τους περιμένω ακόμα.
Μπηκαν σημερα οι ποντοι μου. ×50 εξτρα και επιπλεον ×8 λενε οι υπολογισμοι μου. Τραβαω τα μαλλια μου που απο αφηρημαδα εβαλα 3 ατοκες και απο Γεναρη θα ειναι bonus :(
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.780
Likes
18.171
Μπηκαν σημερα οι ποντοι μου. ×50 εξτρα και επιπλεον ×8 λενε οι υπολογισμοι μου. Τραβαω τα μαλλια μου που απο αφηρημαδα εβαλα 3 ατοκες και απο Γεναρη θα ειναι bonus :(
Επιπλέον x8 γιατί; Εγώ πήρα x50 εφάπαξ, τίποτε παραπάνω και στις 2 αγορές που έκανα (στη μία πιστώθηκαν εκείνη τη στιγμή, στην άλλη μετά από μερικές μέρες).
 

pan82

Member
Μηνύματα
619
Likes
767
Επιπλέον x8 γιατί; Εγώ πήρα x50 εφάπαξ, τίποτε παραπάνω και στις 2 αγορές που έκανα (στη μία πιστώθηκαν εκείνη τη στιγμή, στην άλλη μετά από μερικές μέρες).
Τώρα είδα ότι περάστηκαν και οι δικοί μου από Πέμπτη βράδυ η ηλεκτρονική αγορά και όντως είναι οι πόντοι Χ58 τα 50 του bonus συν το Χ8 της platinum
 

pavlos1985

Member
Μηνύματα
412
Likes
235
Επόμενο Ταξίδι
???
Αν βάλεις δόσεις παίρνεις μόνο την αναλογία των πόντων; Πχ 2 δόσεις για αγορά που θα έδινε 1000, θα πάρεις τώρα 500 και τον άλλο μήνα τους άλλους 500;
Στην επιστροφή της Eyrobank δεν πάει έτσι.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.986
Likes
40.871
Αν βάλεις δόσεις παίρνεις μόνο την αναλογία των πόντων; Πχ 2 δόσεις για αγορά που θα έδινε 1000, θα πάρεις τώρα 500 και τον άλλο μήνα τους άλλους 500;
Στην επιστροφή της Eyrobank δεν πάει έτσι.
Στις ηλεκτρονικες αγορες οι ποντοι μπαινουν με καθε δοση.
Εν τω μεταξυ δεν ξερω αν το προσεξατε αλλα αυτο που κανουμε ειναι λιγο αστειο. Κανουμε ντου να μαζεψουμε μιλια, για ποσο? Ενα χρονο? Αντε δυο? Κατοχικο συνδρομο. Μετα θα μας βαρεσει κατακεφαλα η σκληρη πραγματικοτητα. Θα πεσω στον κανονικο τζογο.
 
  • Like
Reactions: GTS

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.599
Likes
12.420
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Χ54 εδώ, αλλά με την aegean.

Εν τω μεταξυ δεν ξερω αν το προσεξατε αλλα αυτο που κανουμε ειναι λιγο αστειο. Κανουμε ντου να μαζεψουμε μιλια, για ποσο? Ενα χρονο? Αντε δυο?
Pourquoi? Δεν ζουν για πάντα; :)
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.413
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Εγώ πάντως έβαλα δόσεις με την Aegean οπότε θα μπουν κανονικά και από το νέο έτος χωρίς καμία διαφορά! Αν τα λέω καλά !
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.780
Likes
18.171
Στις ηλεκτρονικες αγορες οι ποντοι μπαινουν με καθε δοση.
Εν τω μεταξυ δεν ξερω αν το προσεξατε αλλα αυτο που κανουμε ειναι λιγο αστειο. Κανουμε ντου να μαζεψουμε μιλια, για ποσο? Ενα χρονο? Αντε δυο? Κατοχικο συνδρομο. Μετα θα μας βαρεσει κατακεφαλα η σκληρη πραγματικοτητα. Θα πεσω στον κανονικο τζογο.
Εγώ σήμερα επέστρεψα από ΑΒ με οδοντόκρεμες που αρκούν για να εξαφανιστεί δια παντώς η πέτρα και η ουλίτιδα από το Μπαγκλαντες..
 

sinos

Member
Μηνύματα
54
Likes
79
Εγώ σήμερα επέστρεψα από ΑΒ με οδοντόκρεμες που αρκούν για να εξαφανιστεί δια παντώς η πέτρα και η ουλίτιδα από το Μπαγκλαντες..

οταν δινει διπλους ποντους μπορεις να αγορασεις δωροεπιταγες .
Με αυτο τον τροπο παιρνεις διπλους ποντους και ψωνιζεις οταν θελεις.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.159
Μηνύματα
882.457
Μέλη
38.877
Νεότερο μέλος
Constansimota

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom