Alpha bank bonus

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.628
Likes
50.314
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
A τη gold οπότε έχει λογική γιατί αυτή έχει και μικρότερη συνδρομή και δε δίνει κωδικούς aegean.
Έχεις κι άλλες κάρτες alpha και σου πρότειναν από μόνοι τους να σου στείλουν άλλη η τους πίεσες;
Απλά πήγα και μίλησα με τη διευθύντρια. Ε, έχω και την aegean bonus.
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.412
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Έκατσα και χάζευα το ιστορικό στην σελίδα με τα νέα του Alpha Bank Bonus και είμαι πλέον σίγουρος ότι οι πρόσφορες δεν έχουν καμία σχέση με τότε..

Π.χ είδα ότι πέρυσι για την γιορτή της γυναικάς έτρεχε προσφορά τα Hondos ήδη 1 ήμερα πριν από σήμερα..ενώ φέτος ακόμα τίποτα!

Είναι προφανές ότι το μοίρασμα έχει ελαττωθεί αρκετά.
 

adiaforos

Member
Μηνύματα
1.049
Likes
1.589
Έκατσα και χάζευα το ιστορικό στην σελίδα με τα νέα του Alpha Bank Bonus και είμαι πλέον σίγουρος ότι οι πρόσφορες δεν έχουν καμία σχέση με τότε..

Π.χ είδα ότι πέρυσι για την γιορτή της γυναικάς έτρεχε προσφορά τα Hondos ήδη 1 ήμερα πριν από σήμερα..ενώ φέτος ακόμα τίποτα!

Είναι προφανές ότι το μοίρασμα έχει ελαττωθεί αρκετά.
Μπα, σπάνια το ίδιο κατάστημα κάνει δύο έτη σερί την ίδια προσφορά. Ότι το μοίρασμα έχει ελλατωθεί, γενικότερα, πλην Κωτσόβολου, ισχύει.
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.412
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Αυτές τις μέρες, μένουμε σπίτι και πραγματοποιούμε τις αγορές μας online!

Πραγματοποιήστε online και με ασφάλεια τις αγορές σας σε Bonus Συνεργάτες και κερδίστε 10 Bonus Πόντους για κάθε ευρώ αγορών.

bonus


Καιρός για λίγο Hondos! Τι άλλο ; Κάτι θα βρούμε να μαζέψουμε κάνα μίλι!
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.767
Likes
18.143
Απογοήτευση τα μίλια, έχουν πέσει κανά 30άρι% από παλιά. Δύσκολες εποχές για συλλέκτες μιλίων.
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.412
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Απογοήτευση τα μίλια, έχουν πέσει κανά 30άρι% από παλιά. Δύσκολες εποχές για συλλέκτες μιλίων.
Εκτός και αν ήθελες κινητό! Εμεις π.χ και οι 2 περιμέναμε να το πάρουμε όταν θα βάλει ο Κωτσοβολος προσφορά με Bonus!
 

barkour

Member
Μηνύματα
1.162
Likes
5.057
Ονειρεμένο Ταξίδι
Υεμενη
Τον νοεμβρη εδινε στο Huawei P 30 pro που αγορασα εγω, 80.000 ποντους:xalara:
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.767
Likes
18.143
Εκτός και αν ήθελες κινητό! Εμεις π.χ και οι 2 περιμέναμε να το πάρουμε όταν θα βάλει ο Κωτσοβολος προσφορά με Bonus!
Η διαφορά τιμης δεν δικαιολογει τα μιλια κατα την αποψη μου. 250 ευρω για 50χιλ μιλια ειναι πολλα. Ο Κωτσος εχει εξωφρενικές τιμες στα κινητα, η αγορα παίζει πολυ πιο κατω. Κι εκει που τωρα δινει 50χιλ μιλια, εδινε 80χιλ λιγο πιο παλια, δυστυχως.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.934
Likes
40.783
Απογοήτευση τα μίλια, έχουν πέσει κανά 30άρι% από παλιά. Δύσκολες εποχές για συλλέκτες μιλίων.
ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙ; Με τις ακυρωσεις που προβλεπω ως τον Αυγουστο και την αντιστοιχη επιστροφη μιλιων, θα κανουμε τον γυρο του κοσμου μετα την καραντινα. Αν πληρωνομαστε ομως ως τοτε.
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.767
Likes
18.143
ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙ; Με τις ακυρωσεις που προβλεπω ως τον Αυγουστο και την αντιστοιχη επιστροφη μιλιων, θα κανουμε τον γυρο του κοσμου μετα την καραντινα. Αν πληρωνομαστε ομως ως τοτε.
Εχω ακριβα γουστα και ακορεστη διψα. ☺
Αλλωστε, ενα ταξιδι μου στη Λατ. Αμερικη κοστιζει πανω απο 110χιλ μιλια. Βαλε 1 το χρονο και θα δεις οτι ποτε δεν ειναι αρκετα. Αν σου περισσευουν ομως κ θες να μου χαρισεις, ευπροσδεκτη!
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.934
Likes
40.783
Αν σου περισσευουν ομως κ θες να μου χαρισεις, ευπροσδεκτη!
Πλακα κανεις; Ειναι τα επομενα που θα ρευστοποιησω μετα τις ραβδους χρυσου με την επερχομενη κριση. Ακολουθουν κατι λαδια της λαδεμπορισσας κλπ.Το τζαμπα πεθανε.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.115
Μηνύματα
880.697
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom