Alpha bank bonus

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.417
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Η διαφορά τιμης δεν δικαιολογει τα μιλια κατα την αποψη μου. 250 ευρω για 50χιλ μιλια ειναι πολλα. Ο Κωτσος εχει εξωφρενικές τιμες στα κινητα, η αγορα παίζει πολυ πιο κατω. Κι εκει που τωρα δινει 50χιλ μιλια, εδινε 80χιλ λιγο πιο παλια, δυστυχως.
Σορρυ αλλά αν περιμένεις με τιμές τσιγκούνη να πάρεις και πόσες χιλιάδες μίλια μαζί, τσάμπα θα περιμένεις γιατί δεν θα γίνει ποτέ!
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.783
Likes
18.174
Τι τιμές τσιγκούνη εννοείς; όταν ένα κινητό έχει 500 π.χ. σε ονλαιν μαγαζί και ο Κώτσος το έχει 750, δίνεις 250 ευρώ για να πάρεις 50χιλ μίλια. Για μένα προσωπικά δεν αξίζει, όταν στο παρελθόν έχω αγοράσει 80χιλ μίλια με 140 ευρώ. Απλό.
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.417
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Τι τιμές τσιγκούνη εννοείς; όταν ένα κινητό έχει 500 π.χ. σε ονλαιν μαγαζί και ο Κώτσος το έχει 750, δίνεις 250 ευρώ για να πάρεις 50χιλ μίλια. Για μένα προσωπικά δεν αξίζει, όταν στο παρελθόν έχω αγοράσει 80χιλ μίλια με 140 ευρώ. Απλό.
Αν εσύ έχεις καλύτερο τρόπο να μαζεύεις μίλια τοτε είμαι μαζί σου. Άλλοι όμως όχι, όπως επίσης πρέπει να καταλάβουμε ότι οι εποχές δεν είναι όπως παλιά με όλα τ αρνητικά μαζί.

Και εγώ τόσα χρόνια με online καταστήματα επιβιώνω, αλλά τι να κάνω που μπήκα στον χορό και πρέπει να χορέψω. Μίλια με αγορές από σουβλάκια δεν μαζεύεις δυστυχώς χάχα
 

poised

Member
Μηνύματα
875
Likes
6.490
Μίλια με αγορές από σουβλάκια δεν μαζεύεις δυστυχώς χάχα
Πως αμέ, με ένα μίλι το ένα ευρώ εκτός συνεργατών, ένα αλερετούρ κάπου κοντά ευρώπη είναι μόνο κάπου 5500 σουβλάκια.
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.417
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Πως αμέ, με ένα μίλι το ένα ευρώ εκτός συνεργατών, ένα αλερετούρ κάπου κοντά ευρώπη είναι μόνο κάπου 5500 σουβλάκια.
Τότε το μόνο που έχω να ευχηθώ είναι καλή όρεξη :haha:
 

otto-31860

Member
Μηνύματα
43
Likes
34
Τι τιμές τσιγκούνη εννοείς; όταν ένα κινητό έχει 500 π.χ. σε ονλαιν μαγαζί και ο Κώτσος το έχει 750, δίνεις 250 ευρώ για να πάρεις 50χιλ μίλια. Για μένα προσωπικά δεν αξίζει, όταν στο παρελθόν έχω αγοράσει 80χιλ μίλια με 140 ευρώ. Απλό.
Πια προσφορά ήτανε τόσο καλή?
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.783
Likes
18.174
Παιδια νομιζω συμφωνουμε ολοι οτι τα μιλια δεν ειναι αυτοσκοπος. Και προσφορες σα του κωτσοβολου εχουν νοημα εφοσον θελουμε ενα προιον κ ο κωτσος το εχει σε ανταγωνιστικη τιμη ή σκοπευουμε να πουλησουμε μετα το κινητο πχ. Παντα κοιτας ομως σε τι τιμη αγοραζεις τα μιλια. Ο καθενας μας, αναλογως πως τα χρησιμοποιει, βάζει κ μια τιμη. Ε, για μενα πχ 250 ευρω για 50χιλ μιλια ειναι πολλα. Τα βαζεις κατω κ λες, που παω με 50χιλ μιλια κ ποσο βρισκω ενα εισιτηριο για κει. Αναλογως μετα βλεπεις τι σε συμφερει, κατι που εξαρταται απο πολλους παράγοντες.
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.783
Likes
18.174
Πια προσφορά ήτανε τόσο καλή?
Πριν χρόνια ο κωτσος είχε κινητά νέας τεχνολογίας σε πολύ ανταγωνιστική τιμή, όχι 300 ευρώ πάνω. Δε τα πήρα για μένα, αλλά τόσο μου στοίχισαν, 140 ευρώ για 80χιλ. μίλια, τιμή ανεπανάληπτη.
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.783
Likes
1.110
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
εγώ πάντως με μιά γρήγορη ματιά που έριξα στα iphone στα ακριβά που δίνουν 57χιλιαδες μιλια η διαφορά στην τιμη δεν είναι πάνω απο 80ευρώ, οπότε θεωρώ πολύ καλή αυτή την προσφορά, να δώσεις δλδ 80 ευρώ περίπου για 57χιλ μιλια
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.417
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
εγώ πάντως με μιά γρήγορη ματιά που έριξα στα iphone στα ακριβά που δίνουν 57χιλιαδες μιλια η διαφορά στην τιμη δεν είναι πάνω απο 80ευρώ, οπότε θεωρώ πολύ καλή αυτή την προσφορά, να δώσεις δλδ 80 ευρώ περίπου για 57χιλ μιλια
Συν ότι αν έχεις είδη κινητό και το πουλήσεις θα μειώσεις και άλλο την διαφορά.
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.783
Likes
18.174
εγώ πάντως με μιά γρήγορη ματιά που έριξα στα iphone στα ακριβά που δίνουν 57χιλιαδες μιλια η διαφορά στην τιμη δεν είναι πάνω απο 80ευρώ, οπότε θεωρώ πολύ καλή αυτή την προσφορά, να δώσεις δλδ 80 ευρώ περίπου για 57χιλ μιλια
Στα iphone πράγματι έχει μικρότερες διαφορές, αλλά 80; για στείλε μοντέλο να δούμε
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.300
Μέλη
38.894
Νεότερο μέλος
mikesf

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom