Alpha bank bonus

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.412
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Με 18.000 ποντους κερδιζω 36 ευρω στην Τρενοσε γιατι δεν οδηγω και αποκλειεται να βαλω βενζινη. Ποσο παραπανω κοστιζει η βαλιτσα?
Κοστιζει 49 στα καταστηματα και δεν εχω που να φαω τους ποντους μου. Μια χαρα.
Ειμαι διαθέσιμος να δεχτώ δωρεά. Ευχαριστώ. :haha:
 

adiaforos

Member
Μηνύματα
1.049
Likes
1.589
Το 2020 δωριζω βαλιτσες που μπορει να χρειαστουν το 2021, ατυχησες. Πηγαινε μια βολτα Κωτσο αεροδρομιου που δινει ×5
Αφού σκοπεύεις να δωρίσεις βαλίτσες, ακόμη πιο πολύ συμφέρει το σετ τριών βαλιτσών + τσάντας της ίδιας εταιρείας.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.925
Likes
40.760
Αφού σκοπεύεις να δωρίσεις βαλίτσες, ακόμη πιο πολύ συμφέρει το σετ τριών βαλιτσών + τσάντας της ίδιας εταιρείας.
Μας ειναι σχεδον αχρηστη η μεγαλη. Ειχα παραγγειλει ενα σετ απο την Cabin Max και αλλαξα την παραγγελια πριν λιγες εβδομαδες.
 

Traveler koko

Member
Μηνύματα
147
Likes
691
Επόμενο Ταξίδι
Ισλανδία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Μαλδίβες
Καλησπέρα . Έχω χρεωστική alpha bank bonus καί προχτές μου ήρθε και η κάρτα της aegean bonus... έχω web banking και έχω κατεβάσει κ την εφαρμογή bonus .. θέλω να ρωτήσω πως θα μετατρέψω τους πόντους σε μίλια... περνω κάπου τηλέφωνο?
Στην εφαρμογή ποιον αριθμό κάρτας να έχω της χρεωστικής η της eagean?
 

pipis78

Member
Μηνύματα
67
Likes
475
Επόμενο Ταξίδι
Dubai
Καλησπέρα . Έχω χρεωστική alpha bank bonus καί προχτές μου ήρθε και η κάρτα της aegean bonus... έχω web banking και έχω κατεβάσει κ την εφαρμογή bonus .. θέλω να ρωτήσω πως θα μετατρέψω τους πόντους σε μίλια... περνω κάπου τηλέφωνο?
Στην εφαρμογή ποιον αριθμό κάρτας να έχω της χρεωστικής η της eagean?
Παίρνεις τηλέφωνο στην aegean για μετατροπή πόντων σε μίλια. Στην εφαρμογή όποια κάρτα και να βάλεις το ίδιο είναι.
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.412
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Καλησπέρα . Έχω χρεωστική alpha bank bonus καί προχτές μου ήρθε και η κάρτα της aegean bonus... έχω web banking και έχω κατεβάσει κ την εφαρμογή bonus .. θέλω να ρωτήσω πως θα μετατρέψω τους πόντους σε μίλια... περνω κάπου τηλέφωνο?
Στην εφαρμογή ποιον αριθμό κάρτας να έχω της χρεωστικής η της eagean?
Καλημέρα! Η μπορείς να κάνεις αίτημα για αυτόματη μετατροπή από BONUS σε μίλια, κάθε μήνα!
 

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.827
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
Καλησπέρα . Έχω χρεωστική alpha bank bonus καί προχτές μου ήρθε και η κάρτα της aegean bonus... έχω web banking και έχω κατεβάσει κ την εφαρμογή bonus .. θέλω να ρωτήσω πως θα μετατρέψω τους πόντους σε μίλια... περνω κάπου τηλέφωνο?
Στην εφαρμογή ποιον αριθμό κάρτας να έχω της χρεωστικής η της eagean?
Σε μίλια μπορείς να μετατρέψεις μόνο τους πόντους που θα συγκεντρώσεις από την καινούργια σου κάρτα. Το κάνεις παίρνοντας τηλέφωνο στην Aegean.
Στην εφαρμογή Bonus ανεξάρτητα από την κάρτα την οποία θα χρησιμοποιήσεις για μπεις, βλέπεις το σύνολο των πόντων σου από όλες τις κάρτες. Δεν είναι όλοι μετατρέψιμοι σε μίλια.
 

MerNion

Member
Μηνύματα
62
Likes
33
Σου ερχεται και ενα sms καθε καποιο καιρο (νομιζω μηνα) που σου λεει ποσοι απο τους ποντους που εχεις ειναι απο την aegean bonus visa και μπορουν να μετατραπουν σε μιλια
 

Traveler koko

Member
Μηνύματα
147
Likes
691
Επόμενο Ταξίδι
Ισλανδία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Μαλδίβες
Σε μίλια μπορείς να μετατρέψεις μόνο τους πόντους που θα συγκεντρώσεις από την καινούργια σου κάρτα. Το κάνεις παίρνοντας τηλέφωνο στην Aegean.
Στην εφαρμογή Bonus ανεξάρτητα από την κάρτα την οποία θα χρησιμοποιήσεις για μπεις, βλέπεις το σύνολο των πόντων σου από όλες τις κάρτες. Δεν είναι όλοι μετατρέψιμοι σε μίλια.
Αυτό θέλω να λύσω πως θα μετατρέψω όλους τους πόντους σε μίλια... όχι μόνο της Aegean κάρτας . ..
Αυτό που λέγανε μεταφορά σε τρίτο κ μετά στην κάρτα της aegean, ησχυει?
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.412
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.572
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom