Alpha bank bonus

deerhunter

Member
Μηνύματα
66
Likes
13
καλησπέρα σας , θα ήθελα να ρωτήσω το πλαφόν των 20000 alpha bonus πόντων ανά μήνα εάν είναι σε κάθε κάρτα ή συνολικό για όλες τις κάρτες?
Ξέρουμε μήπως εάν ξεκινάει κάθε 1η του μήνα ή όχι?
ευχαριστώ
 

vangelis69

Member
Μηνύματα
155
Likes
193
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινή - Παταγονία
Αμέσως μετά την δεύτερη αγορά άνω των 30€ στον ΑΒ μπήκαν οι 3000 πόντοι και μετετράπησαν απ’ ευθείας σε μίλια χωρίς πρόβλημα.
Και γω πραγματοποίησα τη δεύτερη αγορά αλλά δεν μου πιστώθηκαν τα 3.000 μίλια!!!
 

gkalla

Member
Μηνύματα
1.257
Likes
6.753
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγράδι
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα, Περού, Ν. Ζηλανδία
Και γω πραγματοποίησα τη δεύτερη αγορά αλλά δεν μου πιστώθηκαν τα 3.000 μίλια!!!
3000 πόντοι θέλεις να πεις.
Καταρχήν είδες τους κανονικούς πόντους από τα ψώνια; Σ' εμένα μπήκαν πρώτα οι 200 πόντοι από τα ψώνια κι αμέσως μετά οι 3000 πόντοι της προωθητικής ενέργειας.
 

vangelis69

Member
Μηνύματα
155
Likes
193
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινή - Παταγονία
3000 πόντοι θέλεις να πεις.
Καταρχήν είδες τους κανονικούς πόντους από τα ψώνια; Σ' εμένα μπήκαν πρώτα οι 200 πόντοι από τα ψώνια κι αμέσως μετά οι 3000 πόντοι της προωθητικής ενέργειας.
Τους είδα τους πόντους απ΄τα ψώνια .Τους 3.000 πόντους δεν βλέπω!!! Θα επικοινωνήσω με την τράπεζα να δω τι γίνεται.
 

giannis228

Member
Μηνύματα
53
Likes
36
καλησπέρα σας , θα ήθελα να ρωτήσω το πλαφόν των 20000 alpha bonus πόντων ανά μήνα εάν είναι σε κάθε κάρτα ή συνολικό για όλες τις κάρτες?
Ξέρουμε μήπως εάν ξεκινάει κάθε 1η του μήνα ή όχι?
ευχαριστώ
ειναι σε καθε καρτα και δεν περιλαμβανει το *5 του αεροδομιου .... ξεκιναει καθε 1 του μηνα απο οτι μου εχουν πει
 

andpsy

Member
Μηνύματα
273
Likes
661
Επόμενο Ταξίδι
Μαρόκο, Νορβηγία
Ταξίδι-Όνειρο
Νότια Αμερική / Ισλανδία
Αμέσως μετά την δεύτερη αγορά άνω των 30€ στον ΑΒ μπήκαν οι 3000 πόντοι και μετετράπησαν απ’ ευθείας σε μίλια χωρίς πρόβλημα.
Μια χαρά, περιμένω να έρθει η πιστωτική για να κανω τις αγορές ώστε να μετατραπούν όλοι οι πόντοι σε μίλια, ελπίζω να προλάβω, αλλιώς θα χρησιμοποιήσω την χρεωστική!
 

gkalla

Member
Μηνύματα
1.257
Likes
6.753
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγράδι
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα, Περού, Ν. Ζηλανδία
Μια χαρά, περιμένω να έρθει η πιστωτική για να κανω τις αγορές ώστε να μετατραπούν όλοι οι πόντοι σε μίλια, ελπίζω να προλάβω, αλλιώς θα χρησιμοποιήσω την χρεωστική!
Έχε υπόψη σου μόνο πως η συγκεκριμένη προωθητική ενέργεια είναι μέχρι τις 18/10.
 

gkalla

Member
Μηνύματα
1.257
Likes
6.753
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγράδι
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα, Περού, Ν. Ζηλανδία

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.832
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom