Alpha bank bonus

pan82

Member
Μηνύματα
629
Likes
788
όποιος πρόλαβε το κύριο είδε πάλι στη προσφορά του green city, έχουν περισσέψει 4 κωδικοί μόνο βλέπω οπότε θα εξαντληθεί εντός της ώρας κι αυτή η προσφορά. Εγώ χθες εξαργύρωσα τους πόντους του προηγουμένου μήνα που δεν είχα προλάβει και σήμερα άλλους τρεις κωδικούς από φίλους και γνωστούς που άνοιξα λογαριασμό. Επίσης κανονικά εξαργύρωσα και τους 4 κωδικούς στο bonus λογαριασμό μου γιατί είχα καταλάβει ότι μπορούσες μέχρι 2 ανα χρήστη.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.045
Likes
41.074
Σημερα εβγαλα 1100 ποντους Greencity απο ανακυκλωση. Πολυ απλη και τιμια διαδικασια, θα το ξανακανω. Αμα ξαναπετυχω στο κιοσκι την κυρια που ωρυοταν γιατι δεν παω τα ανακυκλωσιμα ρουχα στην Εκκλησια, θα την παρει ο διαολος. Μου εκανε εντυπωση οτι το κιοσκι ειχε ουρα και οτι καποιοι ειναι τρομερα οργανωμενοι και φερνουν μαλλον καθε εβδομαδα λιγες ποσοτητες, οχι οπως εγω που πηγα ενα φορτιο πραματα γιατι ηταν η πρωτη μου φορα.
Θα τους μετατρεψω τον αλλο μηνα, αφου το προγραμμα συνεχιζεται.
 
Last edited:

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Ξέρει κάποιος αν οι έξτρα bonus πόντοι που δίνει το Himalaya travel για κράτηση ξενοδοχείου μετατρέπονται σε μίλια;
 

tatooine

Member
Μηνύματα
1.445
Likes
5.294
Ξέρει κάποιος αν οι έξτρα bonus πόντοι που δίνει το Himalaya travel για κράτηση ξενοδοχείου μετατρέπονται σε μίλια;
Φυσικά. Έχουν (είχαν) πρόβλημα με το σύστημα πληρωμών, δεν μπορείς να ολοκληρώσεις την κράτηση και την πληρωμή, έκτος και να το διόρθωσαν, πάρε τηλέφωνο και συνεννοήσου για την κράτηση σου την τιμή που βλέπεις....... θα σε εξυπηρετήσουν στην κράτηση και στην πληρωμή τηλεφωνικά. Οι πόντοι μπαίνουν αμέσως. Και μετατρέπονται..
Καλού κάλου ρώτα αν ισχύει ακόμα με τους πόντους ποτέ δεν ξέρεις. Έχω κλείσει με αυτούς 4 φορές.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Φυσικά. Έχουν (είχαν) πρόβλημα με το σύστημα πληρωμών, δεν μπορείς να ολοκληρώσεις την κράτηση και την πληρωμή, έκτος και να το διόρθωσαν, πάρε τηλέφωνο και συνεννοήσου για την κράτηση σου την τιμή που βλέπεις....... θα σε εξυπηρετήσουν στην κράτηση και στην πληρωμή τηλεφωνικά. Οι πόντοι μπαίνουν αμέσως. Και μετατρέπονται..
Καλού κάλου ρώτα αν ισχύει ακόμα με τους πόντους ποτέ δεν ξέρεις. Έχω κλείσει με αυτούς 4 φορές.
Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση
Στην κράτηση που έκανα έχω προθεσμία μέχρι 22/2 να ολοκληρώσω την πληρωμή.

Και έχει ένα λινκ που το πατάς και σε βγάζει στη σελίδα της πληρωμής
 

tatooine

Member
Μηνύματα
1.445
Likes
5.294
Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση
Στην κράτηση που έκανα έχω προθεσμία μέχρι 22/2 να ολοκληρώσω την πληρωμή.

Και έχει ένα λινκ που το πατάς και σε βγάζει στη σελίδα της πληρωμής
Μόλις κάνεις την πληρωμή θα πάρεις τους αντίστοιχους πόντους Χ2 συν τους πόντους από το προμο που αντιστοιχούν στο ποσό που ξόδεψες.
 
Μηνύματα
626
Likes
2.873
Επόμενο Ταξίδι
Νότια Κορέα
Ταξίδι-Όνειρο
Νεπάλ
Την είχα δει αυτή την προσφορά αλλα δεν το έχω ψάξει ακόμα. Άξίζει? Τι διαφορα έχει από το να κλεισεις μόνος σου από πλατφόρμα?
 

tatooine

Member
Μηνύματα
1.445
Likes
5.294
Την είχα δει αυτή την προσφορά αλλα δεν το έχω ψάξει ακόμα. Άξίζει? Τι διαφορα έχει από το να κλεισεις μόνος σου από πλατφόρμα?
Και εδώ μονός σου κλείνεις.
Οι τιμές είναι πιο τσουχτερές. Καμιά άλλη διάφορα.
 

Zinoviap

Member
Μηνύματα
53
Likes
62
Εχει κανεις προβλημα με τους πόντους από συνεργάτες;
Δεν μου εχουν μπει εδω και 3 ημερες οι πόντοι απο bp και αβ
Κατα τη συναλλαγη επισης δεν θα μπορουσα να κανω εξαργωρωση αν το επιθυμουσα
Στο αποκομμα της καρτας βγαινει ενα μηνυμα loyalty cancelled ή denied ( δεν θυμαμαι)
Με την alpha που μιλησα μου ειπαν να απευθυνθω στους συνεργατες
Δλδ να παρω σβαρνα ολες τις bp και τους αβ που ψωνισα το τελευταιο διαστημα;
Στην bp η υπαλληλος στο ταμειο μου είπε οτι το προβλημα υπάρχει απο την κυριακη
 

Billouk

Member
Μηνύματα
497
Likes
1.628
Εχει κανεις προβλημα με τους πόντους από συνεργάτες;
Δεν μου εχουν μπει εδω και 3 ημερες οι πόντοι απο bp και αβ
Κατα τη συναλλαγη επισης δεν θα μπορουσα να κανω εξαργωρωση αν το επιθυμουσα
Στο αποκομμα της καρτας βγαινει ενα μηνυμα loyalty cancelled ή denied ( δεν θυμαμαι)
Με την alpha που μιλησα μου ειπαν να απευθυνθω στους συνεργατες
Δλδ να παρω σβαρνα ολες τις bp και τους αβ που ψωνισα το τελευταιο διαστημα;
Στην bp η υπαλληλος στο ταμειο μου είπε οτι το προβλημα υπάρχει απο την κυριακη
Στείλτε παράπονο στο σημείο επικοινωνίας της ιστοσελίδας της Alpha bank. Αναγράψτε τον Αρ. Αναφοράς της εκάστοτε συναλλαγης, φαίνεται στο ebanking. Θα αργήσουν αρκετά αλλά θα πιστωθούν ορθά.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.979
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom