Alpha bank bonus

makisg

Member
Μηνύματα
4.728
Likes
14.936
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
Εχει κανεις προβλημα με τους πόντους από συνεργάτες;
Δεν μου εχουν μπει εδω και 3 ημερες οι πόντοι απο bp και αβ
Κατα τη συναλλαγη επισης δεν θα μπορουσα να κανω εξαργωρωση αν το επιθυμουσα
Στο αποκομμα της καρτας βγαινει ενα μηνυμα loyalty cancelled ή denied ( δεν θυμαμαι)
Με την alpha που μιλησα μου ειπαν να απευθυνθω στους συνεργατες
Δλδ να παρω σβαρνα ολες τις bp και τους αβ που ψωνισα το τελευταιο διαστημα;
Στην bp η υπαλληλος στο ταμειο μου είπε οτι το προβλημα υπάρχει απο την κυριακη

Και εγώ είχα κάποιες εκκρεμότητες, σήμερα τακτοποιήθηκαν όλες.
 

Zinoviap

Member
Μηνύματα
53
Likes
62
Σήμερα ανακάλυψα την εφαρμογή bonus…
Απο αυτήν μπορω να δω αναλυτικά την συλλογή πόντων…τρομερή ανακάλυψη
Βλεποντας λοιπον ανα ημερα τους πόντους που συγκέντρωσα είδα οτι είχε ενα ποσό με μειον σε aegean
Δεν εχω κανει καμια εξαργυρωση προσφατα
Βαζω να δω τις εξαργυρωσεις μου τον τελευταιο μήνα (ουσιαστικά εχω κανει μόνο μια σε award εισιτηριο στις 22/10) και βλεπω αυτο:
IMG_6749.png
 

tatooine

Member
Μηνύματα
1.445
Likes
5.294
Σήμερα ανακάλυψα την εφαρμογή bonus…
Απο αυτήν μπορω να δω αναλυτικά την συλλογή πόντων…τρομερή ανακάλυψη
Βλεποντας λοιπον ανα ημερα τους πόντους που συγκέντρωσα είδα οτι είχε ενα ποσό με μειον σε aegean
Δεν εχω κανει καμια εξαργυρωση προσφατα
Βαζω να δω τις εξαργυρωσεις μου τον τελευταιο μήνα (ουσιαστικά εχω κανει μόνο μια σε award εισιτηριο στις 22/10) και βλεπω αυτο: View attachment 451073
Δεν είναι εξαργυρώσεις μιλιών αυτές με τα μείον, άλλα μετατροπές ποντών σε μίλια. Αυτή η εφαρμογή δείχνει μονό τη συλλογή ποντών και τις ενδεχόμενες εξαργυρώσεις σε συνεργάτες (όπως είναι η αιγαίου). Τίποτε παραπάνω.
 

Zinoviap

Member
Μηνύματα
53
Likes
62
Δεν είναι εξαργυρώσεις μιλιών αυτές με τα μείον, άλλα μετατροπές ποντών σε μίλια. Αυτή η εφαρμογή δείχνει μονό τη συλλογή ποντών και τις ενδεχόμενες εξαργυρώσεις σε συνεργάτες (όπως είναι η αιγαίου). Τίποτε παραπάνω.
Αααα, ευχαριστώ, αγχωθηκα προς στιγμήν!
 

barkour

Member
Μηνύματα
1.183
Likes
5.466
Ταξίδι-Όνειρο
Υεμενη
Τι εγινε ρε παιδια ; Ο λογαριασμος μου στο Green city λεει οτι ειναι απενεργοποιημενος .
Μας πηραν χαμπαρι :haha:
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.045
Likes
41.082
Τι εγινε ρε παιδια ; Ο λογαριασμος μου στο Green city λεει οτι ειναι απενεργοποιημενος .
Μας πηραν χαμπαρι :haha:
Ο δικος μου μια χαρα. Ισως επειδη ε κ α ν α ανακυκλωση εκτος απο το να βαλω ατομα και την επομενη εβδομαδα παω παλι για ανακυκλωση, που ειναι και ο στοχος του προγραμματος.
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.153
Likes
20.462
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Για να πάρεις 1€=2 μπόνους στην e-table πρέπει να κάνεις κράτηση απο την εφαρμογή της Αλφα μόνο ή μπορείς και απο την εφαρμογή της e-table;
 

Billouk

Member
Μηνύματα
497
Likes
1.628
Για να πάρεις 1€=2 μπόνους στην e-table πρέπει να κάνεις κράτηση απο την εφαρμογή της Αλφα μόνο ή μπορείς και απο την εφαρμογή της e-table;
Είναι ένα μικρό μπάχαλο.
Μπορείς και από το e-table καταχωρώντας την κάρτα σου. Μετά από δύο ημέρες, λαμβάνεις 100 πόντους από την κράτηση, οι οποίοι δεν γίνονται μίλια.
Τώρα στην συναλλαγή, πάντα παίρνω ένα προς ένα και τους στέλνω φόρμα παραπόνων με τον αρ. αναφοράς (τραπεζική κίνηση), και τον κωδικό κράτησης στο etable. Επίσης, αναφέρω και το εστιατόριο που επισκέφθηκα όπως επίσης ότι η συναλλαγή έγινε με κάρτα της Aegean προκειμένου όταν μου αποδόσουν τους σωστούς πόντους, να γίνεται μετατροπή σε μίλια....
Εν κατακλείδι, τρώμε 1-2 βδομάδες με όλα αυτά...αλλά ο επιμένων νικά!
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.153
Likes
20.462
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Μπορείς και από το e-table καταχωρώντας την κάρτα σου. Μετά από δύο ημέρες, λαμβάνεις 100 πόντους από την κράτηση, οι οποίοι δεν γίνονται μίλια.
Τους 100 πόντους τους παίρνεις όταν κάνεις κράτηση απο την εφαρμογή της Αλφα.
Τώρα στην συναλλαγή, πάντα παίρνω ένα προς ένα και τους στέλνω φόρμα παραπόνων με τον αρ. αναφοράς (τραπεζική κίνηση), και τον κωδικό κράτησης στο etable. Επίσης, αναφέρω και το εστιατόριο που επισκέφθηκα όπως επίσης ότι η συναλλαγή έγινε με κάρτα της Aegean προκειμένου όταν μου αποδόσουν τους σωστούς πόντους, να γίνεται μετατροπή σε μίλια....
Α τόσο καλά.... Είναι η δεύτερη κράτηση που έχω κάνει και αυτή τη φορά την έκανα απο την εφαρμογή της e-table. Μου πιστώθηκαν χ1 οι πόντοι. Τη πρώτη φορά που έκανα κράτηση την έκανα απο την εφαρμογή της Αλφα και μου είχαν πιστωθεί χ2. Γι αυτό ρώτησα κιόλας.
Εν κατακλείδι, τρώμε 1-2 βδομάδες με όλα αυτά...αλλά ο επιμένων νικά!
Πριν λίγο μπόρεσα να βγάλω γραμμή με την Άλφα και μυ είπαν οτι θα το δουν και θα μου απαντήσουν. Ευτυχώς δεν το κάνω συχνά....

Ευχαριστώ
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.045
Likes
41.082
Ανανέωση και λάμψη που σου χαρίζει διπλάσιους Bonus πόντους! Κέρδισε διπλάσιους Bonus πόντους με αγορές μοναδικών προϊόντων ομορφιάς, σε όλα τα φυσικά καταστήματα Hondos Center και στο www.hondoscenter.com, με αγορές από 15.1.2024 έως 28.1.2024, με όλες τις κάρτες Bonus της Alpha Bank.

Μάθε περισσότερα: Υποδεχτείτε τη νέα χρονιά με διπλάσιους Bonus πόντους!
 

Pel

Member
Μηνύματα
753
Likes
3.833
Ταξίδι-Όνειρο
Και πού δεν θέλω;
Μόνο Χ2??? Πιφ...

Που ναι οι ένδοξες εποχές με τα X20?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.981
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom