Αυστρία Ολλανδία Amsterdam vs Vienna for Christmas

antonis xenos

Member
Μηνύματα
91
Likes
6
Επόμενο Ταξίδι
WHO KNOWS :)
Ονειρεμένο Ταξίδι
ORLANDO AMERICA
Γειά σάς παιδιά θα ήθελα τις γνώμες σάς για το ποιος από τούς δύο προορισμούς θα ήταν καλύτερος για Χριστούγεννα..θα είμαι εγώ και η κοπέλα μου 24 είμαστε και γενικά μας αρέσει να ζουμε το "πνεύμα" τον Χριστουγέννων. Προηγούμενες επιλογές που είχαμε κάνει για Χριστούγεννα ήταν Βερολίνο,Παρίσι, Πράγα. Ευχαριστώ εκ των προτέρων..
 

Despinadmk

Member
Μηνύματα
288
Likes
1.122
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλασκα... <3
Τυχαινει να εχω βρεθει και στις δυο πολεις την περιοδο Χριστουγεννων. Ψηφιζω Βιεννη. Ομορφα στολισμενη, Χριστουγεννιατικες αγορες σε καθε πλατεια, μουσικη, events. Πιστευω θα σας αρεσει πολυ!:)
 

antonis xenos

Member
Μηνύματα
91
Likes
6
Επόμενο Ταξίδι
WHO KNOWS :)
Ονειρεμένο Ταξίδι
ORLANDO AMERICA
Και εγώ για Βιέννη λέω αλλά γιατί όταν βάζω top 10 ευρωπαϊκοί προορισμοί για Χριστούγεννα μου βγάζει κύριος Άμστερνταμ:confused: αυτό με κόλλαγε και έκανα το topic Amsterdam vs Vienna..
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.336
Likes
14.199
Και εγώ για Βιέννη λέω αλλά γιατί όταν βάζω top 10 ευρωπαϊκοί προορισμοί για Χριστούγεννα μου βγάζει κύριος Άμστερνταμ:confused: αυτό με κόλλαγε και έκανα το topic Amsterdam vs Vienna..
Αν ήταν να ακολουθούμε ότι βγάζει...ζήτω που καήκαμε....
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ονειρεμένο Ταξίδι
RTW
Ποιος κάφρος βάζει το Άμστερνταμ σε τοπ 10 για Χριστούγεννα; Γενεικά ποιος βάζει το Άμστερνταμ σε 10 ευρωπαικους προορισμούς;
 

antonis xenos

Member
Μηνύματα
91
Likes
6
Επόμενο Ταξίδι
WHO KNOWS :)
Ονειρεμένο Ταξίδι
ORLANDO AMERICA
Ποιος κάφρος βάζει το Άμστερνταμ σε τοπ 10 για Χριστούγεννα; Γενεικά ποιος βάζει το Άμστερνταμ σε 10 ευρωπαικους προορισμούς;
Πολύ από ότι φαίνεστε..:)

Αν ήταν να ακολουθούμε ότι βγάζει...ζήτω που καήκαμε....
Δεν έχεις και άδικο..;)
 
Last edited by a moderator:

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.674
Likes
16.382
Γιατί μπρε... εμένα μου άρεσε το Άμστερνταμ ... εντάξει μπορεί να το σκεπτόμουνα να την βάλω στο τοπ τεν αλλά σίγουρα είναι μια πολύ διαφορετική πρωτεύουσα απο όλες τις υπόλοιπες...
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.934
Likes
40.783
Βιεννη δεν ξαναπηγαινα ουτε αν με πληρωναν. Αμστερνταμ σίγουρα πάλι και πάλι. Γούστα ειναι αυτά βέβαια
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.688
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom