Athens airways-Πτήσεις εσωτερικού από 1Ευρώ!

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
χμ..φοιτητες, φανταροι και νεοι κατω των 25(για το οριο ηλικιας δεν παιρνω ορκο) εχουν εκπτωση 20% στα εισιτηρια(η εκπτωση δεν ισχυει στις προσφορες)!!!!!
 

alexstef2

Member
Μηνύματα
307
Likes
166
Σχετικά με την αεροπορική πέταξα στις 17 για Αθήνα με 19ευρω κ επιστροφή με 34. Πολύ καλή μου φάνηκε. Μπριός φρέσκο ποικιλία μινι, σοκολατίτσα, καφέ, χυμό, νερό, καραμελίτσα σε τσαντάκι της κοκο ματ, μαξιλαράκι, υγρά μαντηλάκια, ωραιούτσικα καθίσματα κ ένα voyager με τον οδηγό Τοσκάνης που το έψαχνα. Σα να μπήκα σε σούπερ μάρκετ κ πλήρωσα 19ευρώ μου φάνηκε.
Α! Επίσης με έβγαλε κ σε άλλη πόλη με τα 19..
 
Μηνύματα
74
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
????????
Ταξίδι-Όνειρο
γυρος λατινικης αμερικης
Θα συμφωνησω με τον απο πανω σε όλα (μονο που πηρα οδηγο της Ρωμης). Και οι αεροσυνοδοι μια χαρα. Λιγο αγχωμενες αλλα εξυπηρετικοτατες.
 

eragon189

Member
Μηνύματα
57
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Πραγα
Ταξίδι-Όνειρο
ΛΑΣ ΒΕΓΚΑΣ
Θα συμφωνησω με τον απο πανω σε όλα (μονο που πηρα οδηγο της Ρωμης). Και οι αεροσυνοδοι μια χαρα. Λιγο αγχωμενες αλλα εξυπηρετικοτατες.
Πως να μην είναι αγχωμένες, αφού σε μισή ώρα πτηση πρέπει να περάσουν να φέρουν κάτι να φας, μετά να πιεις, μετά για τα σκουπιδια, να ελέξουν αν είναι όλοι σωστοί για απογείωση κτλ..
Το αεροπλάνο προσγειωνόταν και αυτές ακόμα έτρεχαν να προλάβουν να εξυπηρέτησουν τον κόσμο..:bleh:

Πάντως, εγώ μόνο καλές εντυπώσεις έχω από την εταιρεία..
25 ευρώ που έδωσα ήταν μόνο αυτά που φάγαμε και ήπιαμε + οδηγό Ρώμης που τσεπώσαμε..:shock:

Μπράβο στην Athens, γτ πολλή αέρα πήρε η Aegean..
Σιγά σιγά να μας προσφέρει και πτήσεις στο εξωτερικό..:clap::clap:
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
Σιγά σιγά να μας προσφέρει και πτήσεις στο εξωτερικό..:clap::clap:
λιγη υπομονη!το καλοκαιρακι, ερχεται ο πρωτος προορισμος στο εξωτερικο!!!!και αναμενονται σουπερ προσφορες στην αρχη!!
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.372
Likes
6.871
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO

chrikky

Member
Μηνύματα
1.122
Likes
274
Επόμενο Ταξίδι
Στη Μόσχα αδερφές μου...
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη ξανά...

KIKI

Member
Μηνύματα
2.697
Likes
6.676
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
δεν βιαζόμαστε, ας ειναι κ του χρονου το καλοκαιράκι!
Αρκει να έχει προορισμούς απο Β οπως λέμε Βερολίνο, Βενετία, Βιέννη.:haha: Ξέχασα κάποιον?:roll:

και μενα μου διαφευγει τωρα !!
Να δεις πως τη λενε ,πως τη λενε :haha:
ειναι στην Ισπανια , εχει θαλασσα ,ειναι κοντα στα συνορα με τη Γαλλια ,αλλά το ονομα της ;; :roll:
για προσπαθησε λιγο ακομα Θανο ,μπας και θυμηθουμε πως τη λενε ...:lol:
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.372
Likes
6.871
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
τώρα που αναφέρθηκε η Ισπανία κατι ηρθε στο μυαλό μου,γιατί ειχα σκοπό να γράψω Βαρσοβία:haha:
Βαγιαδολίδ την λένε την πόλη, Βαλένθια θα σας γελάσω!;)
Οπως κ να την λένε, αρκει να πετάει απευθείας απο Θεσσαλονίκη!:D
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Περιμένουμε νέες προσφορές να την δοκιμάσουμε κι εμείς! Κι όπου και να είναι...θα ταξιδέψουμε! Για την φουκαριάρα την εμπειρία ρε παιδιά...και για τον οδηγό! :clap:

Να υποθέσω ότι θα ξεκινήσουν με Λονδίνο; Ή μήπως με κάτι πιο κοντινό; Να σας πω, είδα το θέμα των Γερμανόφιλων και μια Στουτγάρδη μου έλειψε! :rolleyes:
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
Περιμένουμε νέες προσφορές να την δοκιμάσουμε κι εμείς! Κι όπου και να είναι...θα ταξιδέψουμε! Για την φουκαριάρα την εμπειρία ρε παιδιά...και για τον οδηγό! :clap:

Να υποθέσω ότι θα ξεκινήσουν με Λονδίνο; Ή μήπως με κάτι πιο κοντινό; Να σας πω, είδα το θέμα των Γερμανόφιλων και μια Στουτγάρδη μου έλειψε! :rolleyes:
πιο κοντινο...;)
γερμανια δεν υπαρχει στο αμεσο προγραμμα της εταιριας!!
αλλα να ταξιδεψεις μαζι της οπωσδηποτε, γιατι οπως γραφουν και τα παιδια απο πανω θα
εισαι αρχοντας και θα φας πολυ!!!:bleh::bleh:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.902
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom