Barchelor Trip

alliaks

Member
Μηνύματα
177
Likes
259
Επόμενο Ταξίδι
Μίκυ Σίτυ
Ταξίδι-Όνειρο
Λιμνούπολη
Αφού θες barchelor, πήγαινε στη Barcelona.
χαχαχα!!! Μου θυμίζει τον πιτσιρικά που με πήρε τηλέφωνο κάποτε στο εστιατόριο που δούλευα να με ρωτήσει αν έχουμε νταϊλίβερι.:xmas_rolleyes:
 

Sailor Moon

Member
Μηνύματα
106
Likes
44
Bachelor είπαμε είναι τα πάρτυ που κάνουν οι άντρες και όχι οι γυναίκες.

Τέσπα, καλή η ιστορία σου Sailor Moon αλλά δεν είχε stripper!!!

Ε είπα να μην την πω όλη την ιστορία και με παρεξηγήσετε!:xmas_lol:
Είχαμε ψαξει για stripper αλλα δεν μπορουσαμε να βρούμε μετά μας πήρε χαμπάρι κ ο γαμπρός οτι κάτι σκαρώναμε,του το είπαμε και μας άρχισε τα παραμύθια ότι δεν έχει στα Γιαννιτσά (απο εκεί είναι τα παιδιά) και ότι αυτά είναι βλακείες κ.τ.λ.,το είχαμε αφήσει και τελευταία στιγμή οπότε δεν κάναμε κάτι!
Αντε σταματάω γιατι είμαστε πολυ εκτός θέματος!!
 

tsiamaloug

Member
Μηνύματα
34
Likes
36
Επόμενο Ταξίδι
όσα ταξίδια με το νου...
Ταξίδι-Όνειρο
νησιά Πάσχα
Bachelor ιδιαίτερο είδα πρώτη φορά στη Βαρκελώνη. ήταν μια κοριτσοπαρέα, αγγλίδες που ήταν όλες ντυμένες με το ίδιο "θέμα": ντόμινο... είχε πολλή πλάκα. η νύφη to be φορούσε ένα ασπρο σατεν φορεμα και ένα πέπλο και οι υπόλοιπες ασπρόμαυρα φορέματα και ένα λουλούδι περασμενο σαν βραχιόλι στο χέρι... ο κόσμος τις κοίταζε περίεργα αλλά νομίζω οτι εκείνες δεν ενοχλούνταν καθόλου....
εμενα οι δικές μου οι φιλενάδες που θέλουν να με πάνε ενα σκ σε ενα σπα....στη μαγευτική ... λαμία!!!! .... οικονομική κρίση φίλοι μου.... αλλά δεν ξέρω.... ίσως ενδώσω
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Bachelor ιδιαίτερο είδα πρώτη φορά στη Βαρκελώνη. ήταν μια κοριτσοπαρέα, αγγλίδες που ήταν όλες ντυμένες με το ίδιο "θέμα": ντόμινο... είχε πολλή πλάκα. η νύφη to be φορούσε ένα ασπρο σατεν φορεμα και ένα πέπλο και οι υπόλοιπες ασπρόμαυρα φορέματα και ένα λουλούδι περασμενο σαν βραχιόλι στο χέρι... ο κόσμος τις κοίταζε περίεργα αλλά νομίζω οτι εκείνες δεν ενοχλούνταν καθόλου....
εμενα οι δικές μου οι φιλενάδες που θέλουν να με πάνε ενα σκ σε ενα σπα....στη μαγευτική ... λαμία!!!! .... οικονομική κρίση φίλοι μου.... αλλά δεν ξέρω.... ίσως ενδώσω
Πες μου οτι θελουν να σε πανε στο Asklipios Resort & Spa στη Μακρακωμη?
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Συγνωμη τι ειναι η κουρτινα του αυχενα?
Dont do it παντως ....πολυ ξενερωτα μου ακουγεται ..αντι να κανετε χαβαλε προ γαμου με φιλεναδες ..να κλειστειτε σε ενα απροσωπο χοτελ και να κανετε θεραπειες κ λαλακιες
 

tsiamaloug

Member
Μηνύματα
34
Likes
36
Επόμενο Ταξίδι
όσα ταξίδια με το νου...
Ταξίδι-Όνειρο
νησιά Πάσχα
Κουρτίνα νερού στον Αυχένα: Υδρομασάζ ειδικό για λεμφικό μασάζ... ιδιαίτερα χαλαρωτικό και αναζωογονητικό.... και ενίοτε θεραπευτικό.////
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.784
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom