Barchelor Trip

eua9

Member
Μηνύματα
85
Likes
12
Παιδιά καλησπέρα και πάλι!
Όπως σας έχω πει ήδη παντρεύομαι τέλη Απριλίου συζητώντας με τις φίλες μου για το Barchelor έπεσε και ιδέα να βρίσκαμε κάποιο φθηνό προορισμό (εισιτήρια/ διαμονή 1 βράδυ) για να πηγαίναμε για σκ. Θα θέλαμε και να βγούμε κάπου έξω το βράδυ.. να μην κλείνουν και όλα απο΄τις 9! :)
έχετε καμία πρόταση; να κάνουμε το χαβαλέ μας όσο πιο οικονομικά γίνεται;

thanks again! :)
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Για εξωτερικο εννοεις ?
Το διαβασαμε και αυτο σε αυτο το φορουμ.
Εγω θα ελεγα να φυλαξεις τα χρηματα και να τα διαθεσεις στο ταξιδι του μελιτος .
Don't do it ...bring a stripper:xmas_mrgreen::xmas_mrgreen:
 

eua9

Member
Μηνύματα
85
Likes
12
Δεν είχα σκοπό να χαλάσω πολύ χρήμα :) η ιδέα ήταν να βρούμε πολύ φθηνά εισιτήρια κλείνοντας τα από πολύ νωρίς και ένα δωμάτιο για μια μέρα! (4 κλινο!) πόσα πια θα χαλάσουμε σε 2 μέρες;!
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.675
Likes
16.397
Κοπελιά εννοείς Bachelor Trip όχι Barchelor Trip....:xmas_smile:

Καλώς όρισες επι τη ευκαιρία...
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Ιδέα super! To bachelor trip εννοώ όχι ο γάμος...:haha::haha::haha:
Για μένα πήγαινε Μαδρίτη ή Βερολίνο, στην πρώτη θα είστε βέβαια πιο χαλαρά θα πίνετε κρασάκια όλη μέρα, θα βλέπεις παντού κόσμο μέχρι αργά τη νύχτα και θα δεις και ωραιότατα αγοράκια (λίγο κοντούλικα βέβαια) για να αποχαιρετίσεις την εργένικη ζωή σου...
 

eua9

Member
Μηνύματα
85
Likes
12
Ιδέα super! To bachelor trip εννοώ όχι ο γάμος...:haha::haha::haha:
Για μένα πήγαινε Μαδρίτη ή Βερολίνο, στην πρώτη θα είστε βέβαια πιο χαλαρά θα πίνετε κρασάκια όλη μέρα, θα βλέπεις παντού κόσμο μέχρι αργά τη νύχτα και θα δεις και ωραιότατα αγοράκια (λίγο κοντούλικα βέβαια) για να αποχαιρετίσεις την εργένικη ζωή σου...

αν τα κλείσω τα εισιτήρια πολύ νωρίτερα λες να βρω οικονομικά;
για το Βερολίνο έχω ακούσει ότι βρίσκεις φθηνά για την Μαδρίτη δεν ξέρω..
βασικά πρέπει να βρω όσο το δυνατόν πιο οικονομικά αεροπορικά.. για να μην μας στοιχίσει ο κούκος αηδόνι! η κάθε μια θα πληρώσει τα εισιτήρια της και εγώ λέω να βάλω το δωμάτιο..:)
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Συνήθως για Μαδρίτη βγάζει κατά καιρούς κάτι προσφορές η Aegean γύρω στα 100 ευρώ, δεν ξέρω αν σου κάνει αυτή η τιμή, διαφορετικά Βερολίνο πάει και η easy jet οπότε μπορεί να βρεις και καλύτερη τιμή, δωμάτια θα βρεις φτηνά και στις δύο πόλεις και φτηνό φαγητό και ποτό, τώρα επειδή θα μείνεις μόνο μια μέρα πρέπει να δεις και τι ώρες πτήσεων σε βολέυουν ώστε όπου πας να πας πρωί τη μια μέρα και να φύγεις όσο πιο αργά γίνεται την άλλη...
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Ιδέα super! To bachelor trip εννοώ όχι ο γάμος...:haha::haha::haha:
Για μένα πήγαινε Μαδρίτη ή Βερολίνο, στην πρώτη θα είστε βέβαια πιο χαλαρά θα πίνετε κρασάκια όλη μέρα, θα βλέπεις παντού κόσμο μέχρι αργά τη νύχτα και θα δεις και ωραιότατα αγοράκια (λίγο κοντούλικα βέβαια) για να αποχαιρετίσεις την εργένικη ζωή σου...
Το βλεπω να δημιουργειται νεα μοδα στο χωρο με τα bachelor trips:xmas_mrgreen:
Αλλα γιατι μου την παραπλανεις τη νεονυμφη ...γιατι μου την παραπλανεις ....ομορφα αγορακια οι Ισπανοι?:xmas_lol:
Για Ελλαδα καπου με ζωη...δεν το συζητας καθολου?
Για παραδειγμα Σαλονικη θα περνουσατε πολυ καλα.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.382
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom