Barchelor Trip

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.501
Likes
8.021
Nα πάτε Βελιγράδι για το set του Armin van Buren στις 3/3... οι πτήσεις βολεύουν ώστε να φύγετε Σάββατο πρωϊ και να γυρίσετε Κυριακή βράδυ, δηλαδή 1 διανυκτέρευση, που ούτε ξενοδοχείο δεν θα χρειαστείτε δηλαδή μιας και θα είστε στο set! :xmas_cool:
 

amsterdam

Member
Μηνύματα
814
Likes
280
Αν ήσουν άντρας θα σου έδινα εκπληκτικές λύσεις και προτάσεις αλλά δυστυχώς για σένα....!:xmas_smile:
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.031
Likes
12.142
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Εγώ πάντως για να δω ωραία και φλερταριστά αγοράκια θα πήγαινα Παρίσι και σίγουρα όχι Ισπανία (μπλιάξ). :xmas_redface: Πάει και εκεί η easy άλλωστε.
Ο Χριστος κι ο Ερικ Καντονα! Ρε υπαρχουν καλυτεροι αντρες απο τους Ελληνες; Ελεος δηλαδη με τους ξενερωτους τους Γαλλους που ουτε ενα καφε δεν κερνανε στην κοπελα τους...
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Ο Χριστος κι ο Ερικ Καντονα! Ρε υπαρχουν καλυτεροι αντρες απο τους Ελληνες; Ελεος δηλαδη με τους ξενερωτους τους Γαλλους που ουτε ενα καφε δεν κερνανε στην κοπελα τους...
Οπως παντα πηγαμε την κουβεντα αλλου ντ αλλου...:xmas_mrgreen:
καλα δε λεω εγω λοιπον που επιμενω να μεινει στα πατρια?:xmas_razz:
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.501
Likes
8.021
Πάντως αν ο σκοπός του bachelor είναι και ολίγο φλερτ, φαντάσου στην 7ετία γάμου τι θα γίνει...:xmas_cheesygrin:
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.714
Likes
11.276
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Ελεος δηλαδη με τους ξενερωτους τους Γαλλους που ουτε ενα καφε δεν κερνανε στην κοπελα τους...
Όχι και ξενέρωτοι οι Γάλλοι! Και όχι ότι δεν κερνάνε! Προσωπικά, αν και μπαίνουμε σε στερεότυπα, τους προτιμώ πολύ περισσότερο από Ιταλούς και (έλεος!) Ισπανούς που έχουν αναφερθεί εδώ. :xmas_smile:


Ρε υπαρχουν καλυτεροι αντρες απο τους Ελληνες;
Αυτό ας μην το σχολιάσω επειδή είμαι νέο μέλος και δεν θα ήθελα να με αντιπαθήσετε:xmas_mrgreen: (joking).

Και για να μην ξεφεύγω εντελώς, ας πω απλά ότι όταν σκέφτηκα την ιδέα "bachelor στο εξωτερικό" το πρώτο που σκέφτηκα (ή μάλλον το δεύτερο μετά την ταινία "Hangover") ήταν το Παρίσι. Μου ήρθε πολύ αυθόρμητα και για αυτό και το πρότεινα.
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.880
Likes
14.433
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Ε όχι ρε παιδιά και μπάρτσελορ στο Παρίσι !!!!
Εκεί θα ξαναπήγαινα μόνο αν ερωτευόμουν :)
Το Βελιγράδι το σκέφτηκα κι εγώ, είναι πολύ ωραία ιδέα με ή χωρίς τον Αρμιν.
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
@eua9 Η Ρώμη είναι ο πιο οικονομικός προορισμός εξωτερικού από Αθήνα για τέλη Απρίλη, 67? με Easyjet χωρίς αποσκευή εννοείται, θα μπείτε ντυμένες με τα βραδινά σας στο αεροσκάφος. Αν ακολουθήσει και μεταμεσονύχτιο ξεφάντωμα δε χρειάζεστε καν δωμάτιο ξενοδοχείου το οποίο είναι και της μόδας τελευταία.
 

eua9

Member
Μηνύματα
85
Likes
12
Ειπα και γω δε θα περασει μια βολτα αυτο το αγορι:xmas_mrgreen:
Αγαπητη μελλουσα θα πρεπει να επιλεξεις καπου για ξεσαλωμα και οχι με κριτηρια την αρχιτεκτονικη ομορφια,αξιοθεατα κλπ
Αυτα θα σου λειπουν μετα:xmas_razz:
Εννοειται πρωτιστως η τιμη!
Παντως εγω επιμενω ...πατε καπου Ελλαδα ..να φλερταρετε κ με την ανεση σας βρε αδερφε...μην κωλυεστε και απο τη γλωσσα:xmas_lol::xmas_lol:

σίγουρα πρώτα η διασκέδαση και όχι τα αξιοθέατα σε αυτήν την περίπτωση..
πάντως παιδιά δεν είναι φλέρτ το θέμα.. την πλάκα μας θέλουμε να κάνουμε!
είμαστε λίγο τρελές!:xmas_mrgreen:
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.031
Likes
12.142
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
@eua9 Η Ρώμη είναι ο πιο οικονομικός προορισμός εξωτερικού από Αθήνα για τέλη Απρίλη, 67? με Easyjet χωρίς αποσκευή εννοείται, θα μπείτε ντυμένες με τα βραδινά σας στο αεροσκάφος. Αν ακολουθήσει και μεταμεσονύχτιο ξεφάντωμα δε χρειάζεστε καν δωμάτιο ξενοδοχείου το οποίο είναι και της μόδας τελευταία.
Για διασκεδαση θελουν να πανε τα κοριτσια, οχι κριτικη τεχνης. Ειναι δυνατον να προτεινεται η "αιωνια" σε νεες κοπελες που θελουν να διασκεδασουν. Αυτο ουτε ο Samion δεν το θελει. Να ταν 50+ μαλιστα... Να τις πεις: "παρτε το παγωτακι σας και τραβατε στη φοντανα ντι τρεβι να το γλειψετε".
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

No members online now.

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.839
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom