Barchelor Trip

eua9

Member
Μηνύματα
85
Likes
12
Το βλεπω να δημιουργειται νεα μοδα στο χωρο με τα bachelor trips:xmas_mrgreen:
Αλλα γιατι μου την παραπλανεις τη νεονυμφη ...γιατι μου την παραπλανεις ....ομορφα αγορακια οι Ισπανοι?:xmas_lol:
Για Ελλαδα καπου με ζωη...δεν το συζητας καθολου?
Για παραδειγμα Σαλονικη θα περνουσατε πολυ καλα.
Συμφωνώ μαζί σου.. στην Βαρκελώνη δεν είχα πετύχει ούτε έναν ωραίο Ισπανο :xmas_biggrin:
Δεν θα έλεγα όχι για Ελλάδα.. απλά για την τρέλα της περίπτωσης το κοιτάω για έξω.. κατάλαβες.. :xmas_biggrin:
Να λες ότι έκανες μια τελευταία τρέλα πριν το γάμο.. :xmas_biggrin:
θα δω πως μου βγαίνει οικονομικά το έξω και αν δω ότι πάει πολλά θα το δούμε για Ελλαδίτσα :xmas_biggrin:
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Συμφωνώ μαζί σου.. στην Βαρκελώνη δεν είχα πετύχει ούτε έναν ωραίο Ισπανο :xmas_biggrin:
Που να πετύχεις.... αφού το απόλυτο αρσενικό ζει στη Μαδρίτη ( Ικερ και ξερό τάπας....). Στη Μαδρίτη τα αγοράκια ήταν πιο χαριτωμένα από τη Βαρκελώνη...όλα κι όλα.
Πάντως η ιδέα σου είναι πολύ ωραία και κυνήγησε τη νομίζω πως θα είναι μια εμπειρία που ξεφεύγει από τα κλισέ (μπουζούκια, σπα,κτλ) και θα σου μείνει αξέχαστη...
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Που να πετύχεις.... αφού το απόλυτο αρσενικό ζει στη Μαδρίτη ( Ικερ και ξερό τάπας....). Στη Μαδρίτη τα αγοράκια ήταν πιο χαριτωμένα από τη Βαρκελώνη...όλα κι όλα.
Πάντως η ιδέα σου είναι πολύ ωραία και κυνήγησε τη νομίζω πως θα είναι μια εμπειρία που ξεφεύγει από τα κλισέ (μπουζούκια, σπα,κτλ) και θα σου μείνει αξέχαστη...
Οποτε Nedi μιας και πηγα Μαδριτη και δεν μου αρεσαν, να μην παω Μπαρτσα καθολου εεε?:xmas_mrgreen::xmas_mrgreen:(παν παν μην ακους)
Να πω και κατι ασχετο ....αυτο να πηγαινουν για το hen party σε σπα ..αντι να πανε καπου να βρασει το αιμα τους ..τι ξενερωμα θεε μου.
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.880
Likes
14.433
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Bachelor να είναι κι όπου να'ναι.
Μόνο τα εισιτήρια one way, οπωσδήποτε.
Και προσοχή στο hang over
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.031
Likes
12.142
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Να λες ότι έκανες μια τελευταία τρέλα πριν το γάμο.. :xmas_biggrin:
Αν θες να λες πως εκανες τρελλα πηγαιντε Τιρανα. Να τυραννιστειτε... Πως το λεει ο ΛΕΠΑ, βασανιστειτε... ΤΑΡΑΧΗ

 
Last edited by a moderator:

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Ειπα και γω δε θα περασει μια βολτα αυτο το αγορι:xmas_mrgreen:
Αγαπητη μελλουσα θα πρεπει να επιλεξεις καπου για ξεσαλωμα και οχι με κριτηρια την αρχιτεκτονικη ομορφια,αξιοθεατα κλπ
Αυτα θα σου λειπουν μετα:xmas_razz:
Εννοειται πρωτιστως η τιμη!
Παντως εγω επιμενω ...πατε καπου Ελλαδα ..να φλερταρετε κ με την ανεση σας βρε αδερφε...μην κωλυεστε και απο τη γλωσσα:xmas_lol::xmas_lol:
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.714
Likes
11.276
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Εγώ πάντως για να δω ωραία και φλερταριστά αγοράκια θα πήγαινα Παρίσι και σίγουρα όχι Ισπανία (μπλιάξ). :xmas_redface: Πάει και εκεί η easy άλλωστε.
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Μμμ αν το κριτήριο είναι το φλερτ (ελπίζω ο γαμπρός να μην είναι μέλος) νομίζω η Ιταλία είναι μονόδρομος!
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.714
Likes
11.276
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Καλό και το φλερτ στην Ιταλία, αλλά στην Γαλλία νομίζω είναι πιο εκλεπτυσμένο!:xmas_smile:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.829
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom