Basketball

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.659
Likes
50.481
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Ομολογώ ότι το δεύτερο βίντεο όπου εμφανίζεται ο ΔΓ να δέρνει ανηλεώς με κάτι φουσκωμένα αγόρια ένα τύπο στο οδόστρωμα της Πανόρμου δεν το είχα δει. Μπράβο μας.
 

AERAS

Member
Μηνύματα
772
Likes
1.122
Ομολογώ ότι το δεύτερο βίντεο όπου εμφανίζεται ο ΔΓ να δέρνει ανηλεώς με κάτι φουσκωμένα αγόρια ένα τύπο στο οδόστρωμα της Πανόρμου δεν το είχα δει. Μπράβο μας.
Το δεύτερο ούτε εγώ το έχω δει.. Και δεν το βρίσκω. Ρίξε μια βοήθεια που θα το δω. Το μοναδικό καλό από όλα όσα συμβαίνουν το τελευταίο διάστημα και στον μπασκετικό παναθηναϊκό σχετικά με την ποιότητα της ομάδας και τους στόχους που θα έχει είναι ότι θα μου μείνουν τα λεφτά του διαρκείας στην τσέπη. Μετά από πολλά χρόνια δεν νομίζω να βγάλω ούτε στο μπάσκετ. Στο ποδόσφαιρο έχω σταματήσει από την τελευταία χρόνια του σισε
 

spor_os

Administrator
Μηνύματα
1.951
Likes
617
Ομολογώ ότι το δεύτερο βίντεο όπου εμφανίζεται ο ΔΓ να δέρνει ανηλεώς με κάτι φουσκωμένα αγόρια ένα τύπο στο οδόστρωμα της Πανόρμου δεν το είχα δει. Μπράβο μας.
Σε σουβλατζίδικο γνωστού για τα Παναθηναϊκά του αισθήματα και προσκείμενο στη θύρα 13
 

Kyriakosm

Member
Μηνύματα
291
Likes
830
Σε σουβλατζίδικο γνωστού για τα Παναθηναϊκά του αισθήματα και προσκείμενο στη θύρα 13
Ναι ειναι το μαγαζι γνωστου αλβανου της θυρας 13 που μαζι με καμια 50ρια πολυ καλα παιδια απο την αλβανια εχουν κανει κτημα τους τον συνδεσμο και συνεισφερουν με την παρουσια τους και σε αλλα μαγαζια της αθηνας να πηγαινουν καλα.Με το κατιτις τους βεβαια.
 
Last edited:

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Ωπα δεν το εχω δει.Σε ποιανου μαγαζι μπηκε,μηπως στου Σουβλατζη 13;αυτου που στα μεγαλα παιχνιδια δερνει τους γεροντες που εχουν εισιτηρια,τους τα παιρνει και τα πουλαει μετα μαυρη αγορα;γιαυτον λες;του εσκισε και δυο λαδοκολλες,πω πω ζημια.
Ναι ειναι το μαγαζι γνωστου αλβανου της θυρας 13 που μαζι με καμια 50ρια πολυ καλα παιδια απο την αλβανια εχουν κανει κτημα τους τον συνδεσμο και συνεισφερουν με την παρουσια τους και σε αλλα μαγαζια της αθηνας να πηγαινουν καλα.Με το κατιτις τους βεβαια.
Δηλαδή εσύ που επιμένεις τι θες να μας πεις; Οτι καλά του έκανε ο Γιαννακόπουλος;
 

Kyriakosm

Member
Μηνύματα
291
Likes
830
Δηλαδή εσύ που επιμένεις τι θες να μας πεις; Οτι καλά του έκανε ο Γιαννακόπουλος;
Τι που του εσκισε τις λαδοκολλες;οχι πολυ ασχημα εκανε.Την αλλη φορα πρεπει να παρει ενα ασπρο πολο και να παει,εαν θελει να ειναι μεσα στην νομιμοτητα.Για να μη σου πω οτι πρεπει να κλεισει ενα ραντεβου μαζι τους σε ξενοδοχειο και μετα την απειλη οπλου να τους απαγαγει.
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Τι που του εσκισε τις λαδοκολλες;οχι πολυ ασχημα εκανε.Την αλλη φορα πρεπει να παρει ενα ασπρο πολο και να παει,εαν θελει να ειναι μεσα στην νομιμοτητα.
1. Μάλλον δεν κατάλαβες ή δεν θες να καταλάβεις ότι εγιναν δύο επεισόδια στο μαγαζί. Και το δεύτερο είχε και ξυλοδαρμό.
2. Για τα υπονοούμενα δε που αφήνεις τα έχουμε πει, αν εχεις στοιχεία πήγαινε με το ονοματεπώνυμο σου στον Εισαγγελέα. Ασε που η παρανομία του ενός, δε νομιμοποεί την παρανομία του άλλου.
 

Kyriakosm

Member
Μηνύματα
291
Likes
830
1. Μάλλον δεν κατάλαβες ή δεν θες να καταλάβεις ότι εγιναν δύο επεισόδια στο μαγαζί. Και το δεύτερο είχε και ξυλοδαρμό.
2. Για τα υπονοούμενα δε που αφήνεις τα έχουμε πει, αν εχεις στοιχεία πήγαινε με το ονοματεπώνυμο σου στον Εισαγγελέα. Ασε που η παρανομία του ενός, δε νομιμοποεί την παρανομία του άλλου.
Καλα καλα ξερω τα ιδια λετε παντου.Αλλα για πες μου ,ησουνα παρον στο μνημοσυνο του Παυλου και ακουσες τι βρισιδι του ειπαν για να τον κανουν εξαλλο;οσο για τα στοιχεια ,εαν δεν κανω λαθος,που δεν κανω,εχει επεμβει εισαγγελεας.
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Φίλε μου και με εμένα με έχουν κάνει έξαλλο πολλοί. Δεν μπουκάρω όμως στα σπίτια στους ή στα μαγαζιά τους με φοσυσκωτούς όμως.
Προφανώς εκπέμπουμε σε άλλο μηκος κύματος.
Καλή συνέχεια
 

arabickostas

Member
Μηνύματα
465
Likes
1.518
Έχω μια απορία αν κάποιος γνωρίζει. Αν ο Παναθηναϊκός συνεχίσει την έξοδο απο την Ευρωλίγκα , σε ποιον θα απολογθει ή από που θα έχει πρόβλημα εφόσον η Ευρωλίγκα για την FIBa είναι ένα τίποτα μη αναγνωρίσιμο? Θέλω να πω τι κυρώσεις θα έχει ο Παναθηναϊκός σε αθλητικό επίπεδο αν δε πληρώσει τα 10 εκατομμύρια ? Και ας πούμε ότι προσφέυγει σε δικαστήριο η EL και κυνηγαει προστιμο κτλ . Σε ποιον φορεα θα είναι υπόλογος? Υπάρχει ποινικό Δικαστήριο για τον μέτοχο? Η κάτι αντίστοιχο? @dik-7 μηπως το γνωρίζεις καθότι στο χώρο?
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.659
Likes
50.481
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Έχω μια απορία αν κάποιος γνωρίζει. Αν ο Παναθηναϊκός συνεχίσει την έξοδο απο την Ευρωλίγκα , σε ποιον θα απολογθει ή από που θα έχει πρόβλημα εφόσον η Ευρωλίγκα για την FIBa είναι ένα τίποτα μη αναγνωρίσιμο? Θέλω να πω τι κυρώσεις θα έχει ο Παναθηναϊκός σε αθλητικό επίπεδο αν δε πληρώσει τα 10 εκατομμύρια ? Και ας πούμε ότι προσφέυγει σε δικαστήριο η EL και κυνηγαει προστιμο κτλ . Σε ποιον φορεα θα είναι υπόλογος? Υπάρχει ποινικό Δικαστήριο για τον μέτοχο? Η κάτι αντίστοιχο? @dik-7 μηπως το γνωρίζεις καθότι στο χώρο?
Η Ευρωλίγκα είναι εταιρεία που είναι καταχωρημένη στο Λουξεμβούργο. Άρα φαντάζομαι ό,τι προβλέπεται για αστικά δικαστήρια εντός ευρωπαϊκής ένωσης και δεν ξέρω αν επειδή είναι αθλητικός ο χαρακτήρας της εταιρείας πηγαίνει και στο CAS.
 

arabickostas

Member
Μηνύματα
465
Likes
1.518
Συμφωνώ. Αλλά από την στιγμή που η EL δεν αναγνωρίζεται από την FIBA δεν μπορούν να υπάρξουν και κυρώσεις φαντάζομαι. Όσον αφορά το αστικό κομμάτι οι μέτοχοι κινδυνεύουν με φυλάκιση δηλαδή?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.166
Μηνύματα
882.740
Μέλη
38.880
Νεότερο μέλος
Adamamdia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom