Basketball

silversurfer

Moderator
Μηνύματα
2.322
Likes
3.452
Επόμενο Ταξίδι
Σικελία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γύρος Του Κόσμου
Λίγο η φετινή euroleague έχει αρχίσει να ξεσκαρταρει --- η μάχη θα γίνει για την 4-5 θέση κ το πλεονέκτημα, μάλλον η Μακαμπι θα πληρώσει τους τραυματισμούς κ θα το χάσει.
Επίσης φαίνεται ότι η Φενέρ συνέρχεται κ θα μπει στους 8, ίσως κ πιο πάνω, δεν ξέρω βέβαια αν την συμφέρει, νομίζω ένα τουρκικό ντέρμπυ Εφες vs Φενέρ θα ήταν η καλύτερη ευκαιρία της (δεδομένη πρώτη η Εφες κ mvp Larkin) --- η Armani προλαβαίνει να αποκλειστεί ξανά!!!! αλλά ποια Βαλένθια τώρα, μόνο η Χιμκι μπορεί να τη βγάλει έξω αν μπουν τα τρίποντα του Σβεντ , οι υπόλοιποι παίζουν για το ονορε, κάνα καλύτερο συμβόλαιο ενώ ο Ολυμπιακός ξεκίνησε το recruiting για του χρόνου
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.628
Likes
50.314
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Λίγο η φετινή euroleague έχει αρχίσει να ξεσκαρταρει --- η μάχη θα γίνει για την 4-5 θέση κ το πλεονέκτημα, μάλλον η Μακαμπι θα πληρώσει τους τραυματισμούς κ θα το χάσει.
Επίσης φαίνεται ότι η Φενέρ συνέρχεται κ θα μπει στους 8, ίσως κ πιο πάνω, δεν ξέρω βέβαια αν την συμφέρει, νομίζω ένα τουρκικό ντέρμπυ Εφες vs Φενέρ θα ήταν η καλύτερη ευκαιρία της (δεδομένη πρώτη η Εφες κ mvp Larkin) --- η Armani προλαβαίνει να αποκλειστεί ξανά!!!! αλλά ποια Βαλένθια τώρα, μόνο η Χιμκι μπορεί να τη βγάλει έξω αν μπουν τα τρίποντα του Σβεντ , οι υπόλοιποι παίζουν για το ονορε, κάνα καλύτερο συμβόλαιο ενώ ο Ολυμπιακός ξεκίνησε το recruiting για του χρόνου
Συμφωνώ. Υπάρχει και ο ερυθρός αστέρας πάντως, που ακόμη κι όταν χάνει παίζει καλά.
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.043
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησια μπορα μπορα
Πάντως οφείλετε να παραδεχτείτε ότι είχα προβλέψει ως κομβικό και για τη Φενέρ το ματς στο Σεφ. Σχεδόν ολοι λέγατε ότι δεν προλαβαίνει αλλά απο τότε πάει τρένο και λογικά θα προλάβει
 

Triplover

Member
Μηνύματα
1.184
Likes
4.034
Η φενερ έχει ροστερ 3αδας και μπορεί να κερδίσει τους πάντες και παντού. Το θέμα είναι οι εγκαιρες πληρωμές προς τους παίκτες και η αφυπνιση των τελευταίων.
 

x7777

Member
Μηνύματα
873
Likes
3.404
Επόμενο Ταξίδι
Mexico
Έχει βγει είδηση από αμερικάνικο πρακτορειο ειδήσεων ότι σκοτώθηκε ο Kobe Bryant σε πτώση ελικοπτέρου. Μακάρι να μην αληθεύει
 

jokos_31

Member
Μηνύματα
73
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Αυστρια
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ισλανδια
εχω να κανω 2 ερωτησεις για εισιτηρια...

Εισιτηριο για το Raptors - Bucks απο ποια σελιδα να παρω?

Εισιτηρια για το final four της Ευρωλιγκας που μπορω να βρω?
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.628
Likes
50.314
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
εχω να κανω 2 ερωτησεις για εισιτηρια...

Εισιτηριο για το Raptors - Bucks απο ποια σελιδα να παρω?

Εισιτηρια για το final four της Ευρωλιγκας που μπορω να βρω?
1. nba.com
2. Stubhub
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.593
Likes
9.770
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ονειρεμένο Ταξίδι
New Zealand
εχω να κανω 2 ερωτησεις για εισιτηρια...

Εισιτηριο για το Raptors - Bucks απο ποια σελιδα να παρω?

Εισιτηρια για το final four της Ευρωλιγκας που μπορω να βρω?
Κατέβασε και vividseats.com στο κινητο για εισιτηρια στο NBA
 

minion

Member
Μηνύματα
48
Likes
69
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο - Λονδίνο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη <3
Κατέβασε και vividseats.com στο κινητο για εισιτηρια στο NBA
Καλησπέρα και από μένα ! Το vividseats θεωρείται αξιόπιστο ; Έχω βρει εισιτήρια (2) για Brooklyn Nets τα οποία στο nba.com είναι πολύ πιο ακριβά (για το ίδιο sector). Επίσης υπάρχει τρόπος να καταλάβω αν οι θέσεις θα είναι δίπλα δίπλα ; Ευχαρίστω!
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.593
Likes
9.770
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ονειρεμένο Ταξίδι
New Zealand
Καλησπέρα και από μένα ! Το vividseats θεωρείται αξιόπιστο ; Έχω βρει εισιτήρια (2) για Brooklyn Nets τα οποία στο nba.com είναι πολύ πιο ακριβά (για το ίδιο sector). Επίσης υπάρχει τρόπος να καταλάβω αν οι θέσεις θα είναι δίπλα δίπλα ; Ευχαρίστω!
Ναι, έχω πάρει 2 φορές εισιτήριο και ήταν μια χαρά. Σου στέλνουν σε email την κράτηση, έκανα screenshot το barcode και μπήκα στο γήπεδο έτσι, δεν χρειάστηκε να το εκτυπώσω.

Όταν βάζεις στην αναζήτηση 2 εισιτήρια τότε οι επιλογές που σου βγάζει είναι δίπλα-δίπλα. Κλείστα καλύτερα από υπολογιστή, αλλά αφού τα κλείσεις κατέβασε το application του vividseats στο κινητό προκειμένου να έχεις την κράτηση και εκεί.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.115
Μηνύματα
880.692
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom