Σερβία Beograd or Be(er)ograd? Živeli!

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.280
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
Ξερει κανεις αν χρειαζεται διαβατηριο η κοπελα μου για να ταξιδεψω οδικος για Βελιγραδι η γινεται με νεου τυπου ταυτοτητα;
ακριβως στο προηγουμενο ποστ γραφω οτι αρκει η ταυτοτητα νεου τυπου....ενα τηλεφωνο στη πρεσβεια θα στο επιβεβαιωσει.
 

BerlinCalling

New Member
Μηνύματα
4
Likes
1
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινικη Αμερικη
Πολυ καλη η ιστορια σου και αναλυτικοτατη για το αγαπημενο Βελιγραδι,ειναι σουπερ πολη με σουπερ ανθρωπους.Εχω παει 2 φορες αλλα οργανωμενα με λεωφορεια για αγωνα της Παρτιζαν και ετοιμαζομαι να ξαναπαω 5 μερες τον οκτωμβριο με αυτοκινητο...Πιστευω ολοι οι ελληνες πρεπει να πανε καποια στιγμη εκει,γιατι οι σερβοι μας αγαπανε υπερβολικα σαν λαο(ποσο μαλλον και εμας τα ΠΑΟΚΙΑ) αλλα περα απο αυτο,ειναι παρεξηγημενη η σερβια οπως και ολα τα βαλκανια γενικως το οποιο ειναι λαθος...Narped Beograd!
 

gordito

Member
Μηνύματα
26
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
Bελιγραδι
Πρωτο post στο forum, καλως σας βρηκα!! :p

Πολυ καλη παρουσιαση, ετοιμαζομαι για Πρωτοχρονιατικο ταξιδακι στο Βελιγραδι, και με βοηθαει πολυ!

δεν νομιζω να επισκεφτω τοσο πολυ την πολη, μιας και κατεβαινω για αλλο λογο ( devojka :p ), αλλα θα επισκεφτω οτι μπορω!!!
 

NoFX182

Member
Μηνύματα
115
Likes
15
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη,Ιταλία
Ταξίδι-Όνειρο
Backpacking over Europe
πολυ καλη ιστορια! την διαβασα ευχαριστα!
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
Σε ευχαριστώ πολύ για τις πολλές, λεπτομερείς και πολύτιμες πληροφορίες, αλλά ακόμα περισσότερο για τον ανάλαφρο τρόπο που μου τις διοχέτευσες. Καθημερινώς θα πίνουμε μια Jelen στην υγειά σας, Ziveli
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.418
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom