Γερμανία Berlin, όπως ‘’Bar’’, όπως ‘’Beer’’

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.310
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Εμεις είχαμε πάει 9 μερες τν Σεπτέμβριο και εμεις μεναμε Alexanderplatz (Η καλύτερη εποχή η καλύτερη θερμοκρασία) καθε μέρα παρτυ(τέκνο) σ ολα τα πάρκα είχε και κάτι... Και η μονοήμερη στο potsdam ολα τα λεφτά...παραμυθένια θα έλεγα..9 μερες και δεν μας έφτασε ....
Αυτό εξάλλου είναι κάτι που θέλω να κάνω, για τα πάρκα, τις πλατείες, το Πότσνταμ και όλα αυτά τα καλούδια που δυσκολεύεσαι να δεις το χειμώνα :) Πρέπει να επιστρέψω!
 
Last edited:

georgeant

Member
Μηνύματα
603
Likes
2.518
Ταξίδι-Όνειρο
Road trip B. Αμερική
Ευχαριστώ πολύ φίλε μου για το mention, χαίρομαι που βοήθησα. :) Χαζομάρα μου που δεν πήγα στο DDR Museum. Το είδα από τις φωτογραφίες σου και μου φάνηκε πάρα πολύ ενδιαφέρον.
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.310
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Ευχαριστώ πολύ φίλε μου για το mention, χαίρομαι που βοήθησα. :) Χαζομάρα μου που δεν πήγα στο DDR Museum. Το είδα από τις φωτογραφίες σου και μου φάνηκε πάρα πολύ ενδιαφέρον.
Ήταν αρκετά διαφωτιστική η ιστορία σου, αν και σε εντελώς άλλη εποχή όπως θα είδες ωστόσο μας χρησίμευσε πολυ ;) Εμείς ευχαριστούμε.
Είναι γεγονός επίσης ότι αφήσαμε αρκετές εκκρεμότητες εκατέρωθεν, οπότε μας βλέπω να επιστρέφουμε!
 

georgeant

Member
Μηνύματα
603
Likes
2.518
Ταξίδι-Όνειρο
Road trip B. Αμερική
Ήταν αρκετά διαφωτιστική η ιστορία σου, αν και σε εντελώς άλλη εποχή όπως θα είδες ωστόσο μας χρησίμευσε πολυ ;) Εμείς ευχαριστούμε.
Είναι γεγονός επίσης ότι αφήσαμε αρκετές εκκρεμότητες εκατέρωθεν, οπότε μας βλέπω να επιστρέφουμε!
Η αλήθεια είναι ότι δεν με κέρδισε σαν πόλη. Πέρασα ωραία αλλά αν δεν υπήρχε συγκεκριμένος λόγος δε νομίζω να ξαναπήγαινα. Εκτός αν έκανα κάποιο road trip και τύχαινε να περάσω από εκεί, κάπως έτσι. Χαίρομαι όμως που πέρασες καλά και φυσικά που αποτύπωσες γραπτώς το ταξίδι σου τόσο ωραία και κατατοπιστικά! :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.777
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom