Γερμανία Berlin In ich liebe dich (Χειμερινό Βερολίνο!)

ANASTASIA S

Member
Μηνύματα
85
Likes
0
καλημερα , εστε΄΄ιλα email για τον θολο του κοινοβουλιου , εβαλα 3 επιλογες 2 πρωινες ωρρες και μια 9 το βραδυ , μπορω δλδ να παω κ πρωι κ βραδυ?
 

barkour

Member
Μηνύματα
1.174
Likes
5.295
Ταξίδι-Όνειρο
Υεμενη
καλημερα , εστε΄΄ιλα email για τον θολο του κοινοβουλιου , εβαλα 3 επιλογες 2 πρωινες ωρρες και μια 9 το βραδυ , μπορω δλδ να παω κ πρωι κ βραδυ?
μια, θα σου καθορισουν αυτοι πια
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
καλημερα , εστε΄΄ιλα email για τον θολο του κοινοβουλιου , εβαλα 3 επιλογες 2 πρωινες ωρρες και μια 9 το βραδυ , μπορω δλδ να παω κ πρωι κ βραδυ?
Έβαλες τρείς με σειρά προτίμησης.Μία θα επιλέξεις.Δεν ξέρω αν γίνεται να έχεις εκτυπωμένα και τα τρία χαρτιά.Γιατί στο mail μου ήρθε μόνο ένα εισητήριο εισόδου για την πρώτη ημερομηνία επιλογής μου.
 

amazon

Member
Μηνύματα
178
Likes
93
Επόμενο Ταξίδι
vietnam
Ταξίδι-Όνειρο
Παντου
Καλησπέρα εμενα μου ηρθε ενα μαιλ με ημερομηνια που έστειλα και τις 3 ωρες που επέλεξα .
Υποθέτω οτι μπορεις να πας σε μια απο τις τρείς που επέλεξες και οι άλλες ακυρώνονται αυτόματα με την άφιξη μας .
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
Καλησπέρα εμενα μου ηρθε ενα μαιλ με ημερομηνια που έστειλα και τις 3 ωρες που επέλεξα .
Υποθέτω οτι μπορεις να πας σε μια απο τις τρείς που επέλεξες και οι άλλες ακυρώνονται αυτόματα με την άφιξη μας .
Μόλις είδα το pdf που μου είχαν στείλει ένα χρόνο πριν ακριβώς.Αναφέρεται μόνο η μία ημερομηνία ως τελική και είναι το έγγραφο που εκτύπωσα και είχα μαζί μου.
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.035
Και σε μενα,μια συγκεκριμενη ωρα μου εστειλαν.Μηπως να στειλεις ενα μειλ και να το ξεκαθαρισεις?
 

ANASTASIA S

Member
Μηνύματα
85
Likes
0
εχετε δικιο , μου ηρθε και δευτερο ειμαιλ που μου λεει συγκεκριμενη μερα και ωρα! να ρωτησω κ κατι αλλο? επειδη σκεφτομαι να ταξιδεψω μονο με χειραποσκευη, για τα υγρα τυπου make up ktl σου δινουν στο αεροδρομιο σακουλα για να τα σφραγισεις? και ομπρελα επιτρεπετε στην χειραποσκευη?
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.094
Likes
23.911
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
Ομπρέλα επιτρέπεται.
Στο Βερολίνο στο αεροδρόμιο είχε κερματοδέκτη που μπορούσες να αγοράσεις τα σακουλάκια για τα υγρά. Εδώ δεν πρόσεξα κάτι τέτοιο.
 

evaluna

Member
Μηνύματα
30
Likes
12
γεια :D να σε ρωτησω απο το αεροδρομιο schoenefeld μεχρι την Alexandersplatz ποσο εκανε το εισητηριο.?? και ποια διαδρομη πηρες? θα παω το μαρτιο και ρε συ με τις μεταφορες εχω πελαγωσει λιγο...
 

elinaa

Member
Μηνύματα
103
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
Αγγλια-Ουαλία, Νορβηγια
Ταξίδι-Όνειρο
Λαπωνία, Καραιβική
γεια :D να σε ρωτησω απο το αεροδρομιο schoenefeld μεχρι την Alexandersplatz ποσο εκανε το εισητηριο.?? και ποια διαδρομη πηρες? θα παω το μαρτιο και ρε συ με τις μεταφορες εχω πελαγωσει λιγο...
Βγαλε καμια καρτα βρε καλη μου..αν περιμενεις να πληρωνεις την καθε διαδρομη..αστα...εμεις θα βγαλουμε για μια εβδομαδα 35.60 για ζωνες ABC...εχει και ημερησιο 7.20 (παλι ABC) εχει και για 5 μερες η Berlin Welcome Card (που σ χει και εκπτωσεις σε αξιοθεατα , και μαγαζια αλλα αποτι διαβαζω δεν τις χρησιμοποιουν και πολυ στην ουσια) 36.50 , 72 ωρες 26.50 και 48 ωρες 20.50

διαλεγεις οτι σε συμφερει
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
γεια :D να σε ρωτησω απο το αεροδρομιο schoenefeld μεχρι την Alexandersplatz ποσο εκανε το εισητηριο.?? και ποια διαδρομη πηρες? θα παω το μαρτιο και ρε συ με τις μεταφορες εχω πελαγωσει λιγο...
Mα γιατί να πελαγώσεις?Θα βγάλεις μια κάρτα για όλες τις μέρες και για τις 3 ζώνες και είσαι κυρία!Ούτε άγχος ούτε τίποτα.Απεριόριστες διαδρομές για όπου θες.Θα την βγάλεις από το αεροδρόμιο.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.371
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom