ΗΠΑ BIG APPLE , HERE I COME

giorgosk

Member
Μηνύματα
322
Likes
63
Επόμενο Ταξίδι
Μπέργκαμο Κόμο Λέκο
Ταξίδι-Όνειρο
Los Angeles
Αχ βρε Sotirula.
Ξεκινήσατε για 15 μέρες με New York Bahammes Los Angeles και παραλίγο να καταλήξετε σε 7 μερες στο Queens.
Άστειο αυτό και χωρίς παρεξήγηση.

Άντε κλείστε με το καλό ξενοδοχείο στο Μανχάταν και ότι άλλο θελετε εδώ είμαστε.
 

MPLECAFE

Member
Μηνύματα
148
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
ΠΟΡΤΟ
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΠΟΡΑ
παντοσ ετσι που τι καναμε την κοπελα στο τελοσ δεν θα παει την πηραμε απο τα μουτρα (για το καλο τησ ομωσ):)
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Καθόλου δεν την πήραμε από τα μούτρα. Τη βοηθήσαμε να κάνει μια επιλογή που θα της βγει x100 φορές σε καλό στο ταξίδι της.
 

Sotiroula

Member
Μηνύματα
28
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
ας πουμε Κούβα...
Ταξίδι-Όνειρο
Σικελία!!!!!!!!!!!!!!
καλημέρα!!!
Stefane, το Hemsley, μου πεφτει κομμάτι ακριβό!Το είχα δεί και εγω απο την αρχή! Αλλα ευχαριστώ, γιατι σε σύγκριση με άλλα ειναι πολύ πολύ decent και αξίζει το κατι παραπάνω!
ισως το ξανασκεφτώ, μαζί με την συνταξιδιώτισσα μου!!!!
επίσης Ευαγγέλία, ευχαριστώ τόσο πολύ!!! Ειναι super αυτο που προτείνεις. Τιμή δεν είδα ακόμη!!!

εχω δεί πολλα στο Flatiron District, ειναι οκ εκει???? Δεν εχω ιδέα και εχω δεί πολλά εκεί και καλες τιμές και ωραία!!!
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.280
Likes
1.349
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
αυτο Booking.com: Moderne Hotel, Νέα Υόρκη, Η.Π.Α. - 55 Σχόλια πελατών. Κάντε κράτηση σε ξενοδοχείο τώρα!
καλο φαινεται; Το εχει προσφορα στα 102 ευρω. Δεν εχω μεινει ομως για να ξερω τι λεει απλα εχει 8,1 στο booking kai 4αστερια.
Κι εμεις στο gershwin ειχαμε μεινει αλλα τωρα ειναι ακριβο στις ημερομηνιες αυτες. Ισως πεσουν οι τιμες αργοτερα....
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.280
Likes
1.349
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
Booking.com: Paramount Hotel Times Square New York, Νέα Υόρκη, Η.Π.Α. - 669 Σχόλια πελατών. Κάντε κράτηση σε ξενοδοχείο τώρα!
σε αυτο ειχαν μεινει φιλοι μου και ηταν πολυ ευχαριστημενοι!
Παντως βλεπω πολλες προσφορες σε σχεση με τον Απριλιο που εψαχνα για μενα.... Τελικα ο Απριλιος ειναι η ακριβοτερη περιοδος
 

Sotiroula

Member
Μηνύματα
28
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
ας πουμε Κούβα...
Ταξίδι-Όνειρο
Σικελία!!!!!!!!!!!!!!
Αγαπημενοι μου travelstorietes, επανερχομαι στο θεμα, να πω ευχαριστω σε ολους, και να σας ενημερωσω για το τι τελικα βρηκα, επειτα απο δική σας πολύτιμη βοηθεια.
Eισιτηριο μεσω ευρωπαικου σταθμού με 395? συμπεριλαμβανομενων φόρων
Ξενοδοχείο για 7 νυχτες, το δίκλινο 500? The Gerswin Hotel- εστειλα την φιλενάδα, που κατοικεί- η ατυχη- στο Manhattan να παει να το δει. Μου ειπε οτι ειναι εξαιρετο και μολις 2 τετραγωνα απο το madisson Square park, 5 blocks απο το Empire state building, και πολυ πολυ κοντα σε όλα οσα θελουμε να κανουμε...
και ετσι βγαλαμε ενα πακέτο 645? το άτομο...νομιζω φτηνοτερα δεν γίνεται....
επισης βαλαμε σε προγραμμα το τι θελουμε να κανουμε όπως παρακατω
MOMA + Guggenheim museum
Gospel σε τοπικη εκκλησία
Θεατρική παράσταση στο Broadway
ποτα σε υπόγειο Jazz bar

Επίσης διαβαζοντας τις πολυτιμες ιστορίες μερικών εξ'υμών, αποφάσισα ότι ΠΡΕΠΕΙ να διασχίσω την γέφυρα του Μανχάταν με τα ποδια...

η άτυχη φιλενάδα, είναι εκει να μου τα κανονίσει όλα, και εγω εδω αναρωτιέμαι, πως θα περάσει ο καιρός έως τις 24/1/2012.....

Καλη αντάμωση :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.871
Μέλη
38.905
Νεότερο μέλος
ntsironis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom