Ταϊλάνδη bkk my love .....i am coming!

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
Τιμο αμα ψαχνεις για βοηθο,
προσφερομαι αφιλοκερδος.:snorkel:

Ρε... κατι ωραιες δουλειες που εχουν ορισμενοι.
Τυχερε, καλο ταξιδι και καλες δουλειες.
 
Μηνύματα
5
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
North Thailand
Ταξίδι-Όνειρο
Doi Inthanon Park
Γνωρίζει κανείς μέχρι πόσο κατεβαίνουν οι τιμές των εισητηρίων? με Gulf Air ανά εποχή?
 

ipanag

Member
Μηνύματα
316
Likes
151
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Η Thai από πότε έχει ακριβύνει τόσο πολύ; Και γω έψαχνα για Λάος αυτές τις μέρες και συμφέρει αρκετά να πάω μέχρι ΒΚΚ με Gulf Air.
 

mpiftex

Member
Μηνύματα
892
Likes
265
Ταξίδι-Όνειρο
παντού για πάντα
Η Thai από πότε έχει ακριβύνει τόσο πολύ; Και γω έψαχνα για Λάος αυτές τις μέρες και συμφέρει αρκετά να πάω μέχρι ΒΚΚ με Gulf Air.
Θα κάνεις την αρχή στην ΝΑ Ασία από το Λάος; Μπράβο, καλή επιλογή! :clap:
Σίγουρα συμφέρει περισσότερο να φτάσεις Bangkok με κάποια φτηνή και μετά είτε οδικός είτε με πτήση απο'κει για Laos (Thai, Lao Airlines, Bangkok Airways κα).
 

ipanag

Member
Μηνύματα
316
Likes
151
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Ε ναι, για Ταϋλάνδη αποκλείεται να το αποφάσιζα (εδώ φαντάζομαι ξεσηκώνονται όλοι και μου φωνάζουν). Δε μπορώ τη πολύ αναπτυγμένη τουριστική βιομηχανία και η φθηνή χλιδή δε με ενδιαφέρει.
Ναι με gulf air μέχρι BKK έκλεισα τελικά και μετά τοπικές πτήσεις.
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Μια παρατηρηση μονο προς υπερασπιση της Tαυλανδης...εχει ακομα πολλα (χρησιμοποιω τον τιτλο του αρθρου του mpiftex) λιγοτερο φανταχτερα διαμαντια για εξερευνηση. Δεν ειναι ολη η χωρα τιγκα στα all inclusive και τον τουρισμο. Ουτε εμενα με αφορα ολο αυτο και ηταν ο λογος που εφυγα απο το Πουκετ για την ανατολικη ακτη που ηταν ακομα πιο πισω σε τουρισμο. Οκ τωρα η αναπτυξη εφτασε κι εκει , αλλα ακομα υπαρχουν μερη πανεμορφα και ησυχα..αρκει να θελεις να τα βρεις.

Κατα τα αλλα θα σου φωναξουμε ipanag οτι περιμενουμε να επιστρεψεις απο το Laos και να μας πεις τις εντυπωσεις σου.:D
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
ipanag μιας και θα πας Βκκ αφιερωσε της 2-3 μερες αξιζει.
Ριξε και μια ματια στην Qatar εχει προσφορα ATH-BKK στα 613 ευρω.
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.793
Likes
18.398
ipanag μιας και θα πας Βκκ αφιερωσε της 2-3 μερες αξιζει.
Ριξε και μια ματια στην Qatar εχει προσφορα ATH-BKK στα 613 ευρω.
Το είδες κι εσύ ε μπαγάσα?? Έχω σκάσει που το βλέπω και δε μπορώ ακόμα να το κλείσω!!! Δε υπάρχει καλύτερη τιμή εκεί έξω αυτή τη στιγμή!!
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Τωρα γυρισες απο ταξιδι Gts ελεος!!:bleh:
Μωρε με τετοια τιμη ετσι μου'ρχεται να το κλεισω κι εγω!:roll:

Ασχετο-επειδη δεν υπαρχει ουτε cent αυτη την εποχη , δεν κανουμε ενα γκρουπακι οι ταυλανδοπληκτοι και νοτιοασιολατρες να πνιγουμε τον πονο μας? τι λετε?
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.793
Likes
18.398
Τωρα γυρισες απο ταξιδι Gts ελεος!!:bleh:
Μωρε με τετοια τιμη ετσι μου'ρχεται να το κλεισω κι εγω!:roll:

Ασχετο-επειδη δεν υπαρχει ουτε cent αυτη την εποχη , δεν κανουμε ενα γκρουπακι οι ταυλανδοπληκτοι και νοτιοασιολατρες να πνιγουμε τον πονο μας? τι λετε?
Όχι αγαπητή μου, ακόμα ΔΕΝ έχω γυρίσει από εκεί....

Τι γκρουπάκι, μουσικό?:haha: Λοιπόν, τώρα σεντ λες δεν υπάρχει, όμως εγώ λέω για το Πάσχα....έχω κεντράρει ημερομηνίες, Andaman coast με νησιά Σίμιλαν, Πιπι, Κο Λάντα και δε συμμαζεύεται....περιμένω απλά κάποιες εξελίξεις πριν τα οριστικοποιήσω....ελπίζω μέχρι τότε οι τιμές να μην εκτοξευθούν
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
Τωρα γυρισες απο ταξιδι Gts ελεος!!:bleh:
Μωρε με τετοια τιμη ετσι μου'ρχεται να το κλεισω κι εγω!:roll:

Ασχετο-επειδη δεν υπαρχει ουτε cent αυτη την εποχη , δεν κανουμε ενα γκρουπακι οι ταυλανδοπληκτοι και νοτιοασιολατρες να πνιγουμε τον πονο μας? τι λετε?
Και δεν κανουμε.......:rolleyes:
αρκει ναχει και τοπικ για το στερητικο συνδρομο και ψυχικη αναπτερωση μετα την επιστροφη.
Βαλε μπρος go2.;)
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Kαι πιο νοτια ακομα Gts..επαρχια Τρανγκ και κο Ταρουταο ,κο Λιπε - σκαω απο ζηλειαααα-παω να φαω ανανα..:roll:

xenos αυριο θα φιαξω γκρουπ , να οργανωθουμε..στην κιθαρα ο gts :bleh::haha::haha:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.844
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom