Black Friday 2020

Μηνύματα
959
Likes
5.226
Ας βαλουν καμια εκπτωση σε κανα ναυλο και ας αφησουν τα μιλια :haha: :haha:
Σε αυτό που λες Μαρία έχεις δίκιο απόλυτο δικιο.κοιταζα Τελ Αβίβ για Μάη,μου το έδινε 80 πήγαινε έλα πριν 10 μέρες και τώρα το δίνει 200 κάτι.ακομα χτυπάω το κεφάλι μου όπως καταλαβαίνεις.Αλλα μην βιαζόμαστε,κάτι θα κάνει τη παρασκευή,μακάρι όπως πέρσι -40%για πτήσεις έως Ιούνη.
 

themischar

Member
Μηνύματα
483
Likes
4.518
Επόμενο Ταξίδι
Έλα (μου) ντε
Και από την :

Don't miss our Black Friday sale​
easyJet
easyJet
Black Friday has turned orange​
Now is the time to book your next trip, with 350,000 seats at £24.99* - with the flexibility to change your booking!

Covering travel Autumn 2021, this offer provides the perfect opportunity to book a well-deserved break to look forward to. But hurry! Sale ends 2nd December at 8am.​
From time to time you may be prompted to reset your password when you log into your account – it’s all part of helping you stay safe online.

Please check your log in details are up to date so you can easily access your account.​
* Price per person, including taxes. 350,000 seats available at £24.99, on selected routes from [the UK] for travel between 10.12.20 and 30.09.21. Sale ends Wednesday December 2nd 2020 at 8am. Correct at 11.11.2020​
See full easyJet terms and conditions and privacy policy.

 

themischar

Member
Μηνύματα
483
Likes
4.518
Επόμενο Ταξίδι
Έλα (μου) ντε
Αν πάρει το μάτι σας κανένα backpack cabinmax ή παρεμφερές, για διαστάσεις easyjet, aegean και τα σχετικά (55Χ40Χ25) σε προσφορά black Friday, θα το εκτιμούσα πολύ αν ποστάρατε σχετικά. Που θα πάει, κάποια στιγμή θα ξαναρχίσουν τα ταξίδια, ας είμαστε εξοπλισμένοι!
Γιάννη,
αν συνεχίζεις, ακόμη, το ψάξιμο δες και αυτή στα 33,5€ μαζί με τα μεταφορικά, (Cabin Max Metz, Zaino da Viaggio Bagaglio a mano/da cabina, 44L (55x40x20 cm), Nero/Nero) εδώ :

https://www.amazon.it/Cabin-Max-Zainetto-dimensioni-approvate/dp/B00DS2FRAK
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.089
Likes
44.964
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Peru, Japan, Iceland
Γιάννη,
αν συνεχίζεις, ακόμη, το ψάξιμο δες και αυτή στα 33,5€ μαζί με τα μεταφορικά, (Cabin Max Metz, Zaino da Viaggio Bagaglio a mano/da cabina, 44L (55x40x20 cm), Nero/Nero) εδώ :

https://www.amazon.it/Cabin-Max-Zainetto-dimensioni-approvate/dp/B00DS2FRAK
Πάρα πολύ ωραία, ευχαριστώ.
Βλέπω και στο επίσημο site της εταιρείας τους όπως με ενημέρωσε μια φίλη, έχει 21% έκπτωση λόγω black Friday. Κάτι θα βρούμε.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.935
Likes
40.784
για που έχει φθηνά, βοήθα λίγο
Παμε Μπαρι και απο εκει Ναπολη. Εχει πολλα 5ευρα καλοκαιριατικα. Προτεινω Γενοβα η Βερονα, αλλα εμεις ξαναπηγαμε εκει. Οποτε παμε Νοτο.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.935
Likes
40.784
Πόσο σου βγήκε συνολικά @paefstra ? Έχει και πήγαινε έλα και η easyjet καλοκαίρι γύρω στα 50κατι για Νάπολη που μου πέφτουν τα σάλια
5 ευρω το ατομο. Δεν κλεινω απο τωρα επιστροφη. Δεν ξερω αν θα παμε καν. Θα κλεισω Ιουνη την επιστροφη, αν και εφοσον παμε απο κει Ρωμη και Τορινο που θελει ο τζουνιορ.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.114
Μηνύματα
880.721
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom