Black Friday 2020

paefstra

Member
Μηνύματα
12.997
Likes
40.896
Κι εγώ, είδα τη συζήτηση κι έκλεισα για Γένοβα με 5 ευρω, για την επιστροφή θα δούμε, μαλλον από Μιλάνο.
Εμεις το ειχαμε παει αναποδα : Αθηνα Μιλανο με Aegean, τρενο Γενοβα, αναχωρηση απο Γενοβα με Volotea 5 ευρω :).
Αχ θα πατε Chinque Terre, αλλα εμενα μ αρεσε κι η Γενοβα.
 

vickokka

Member
Μηνύματα
1.235
Likes
1.931
Ταξίδι-Όνειρο
παντου
Εμεις το ειχαμε παει αναποδα : Αθηνα Μιλανο με Aegean, τρενο Γενοβα, αναχωρηση απο Γενοβα με Volotea 5 ευρω :).
Αχ θα πατε Chinque Terre, αλλα εμενα μ αρεσε κι η Γενοβα.
ναι θυμαμαι, εμεις θα νοικιάσουμε αυτοκινητο για Santa Margherita, κλπ για να μεινουμε στις 5 terre 3 μερες και μετα 1 μερα Μιλάνο και επιστροφη. Γένοβα έχω μείνει πολύ παλιά για δουλειά, ναι οορφη είναι, αλλα δεν ξέρω αν προλάβουμε. Οι ακτες εχουντ τοσο ενδιαφέρον.....
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.789
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ταξίδι-Όνειρο
θα το αποφασίσω αύριο
Κι εγώ, είδα τη συζήτηση κι έκλεισα για Γένοβα με 5 ευρω, για την επιστροφή θα δούμε, μαλλον από Μιλάνο.
Cavour 21 για την καλυτερη μακαροναδα πεστο που θα φας ποτε σου.
Η @paefstra ξερει ;)

υγ. Αχ μου ελειψε η Ιταλια και ειχα και δυο κλεισμενα για το 2020 που προφανως ακυρωθηκαν.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.997
Likes
40.896
Cavour 21 για την καλυτερη μακαροναδα πεστο που θα φας ποτε σου.
Η @paefstra ξερει ;)
Οχι, ενα θα πω. Ο γιος μου μετα απο 3 χρονια ακομη θυμαται το μαγαζι. Ηταν και η πρωτη του φορα στην Ιταλια, ετσι βαπτιστηκε στο γνησιο φαι. Τωρα καθε 2 χρονια Ιταλια ζηταει.
FB_IMG_1606508240434.jpg
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.789
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ταξίδι-Όνειρο
θα το αποφασίσω αύριο
Οχι, ενα θα πω. Ο γιος μου μετα απο 3 χρονια ακομη θυμαται το μαγαζι. Ηταν και η πρωτη του φορα στην Ιταλια, ετσι βαπτιστηκε στο γνησιο φαι. Τωρα καθε 2 χρονια Ιταλια ζηταει.
Έτσι είναι άμα μεγαλώνεις παιδιά με αξίες.
 

Thalassaki

Member
Μηνύματα
767
Likes
4.751
Επόμενο Ταξίδι
........

Η Celestyal Cruises ανακοινώνει «Black Friday» προσφορά, αλλά και την ειδική έκπτωση «Hero’s Discount»


Η Celestyal Cruises, η βραβευμένη και αναγνωρισμένη, ως η νούμερο ένα επιλογή κρουαζιέρας στα ελληνικά νησιά και την Ανατολική Μεσόγειο, βρίσκεται στην ευχάριστη θέση να παρουσιάσει μια ειδική «Black Friday» ενέργεια που αφορά σε επιλεγμένες all-inclusive κρουαζιέρες για το 2021 και το 2022 και για κρατήσεις που θα πραγματοποιηθούν από τώρα έως τις 30 Νοεμβρίου. Οι κρουαζιέρες διατίθενται στην προνομιακή τιμή των €259 ανά άτομο σε δίκλινη καμπίνα, συμπεριλαμβανομένης της δωρεάν ιατροφαρμακευτικής, ταξιδιωτικής ασφάλισης Covid-19 για συγκεκριμένες ημερομηνίες. Επιπλέον, τα παιδιά μέχρι 12 ετών μπορούν να ταξιδέψουν δωρεάν, ενώ η πρόσθετη χρέωση σε μονόκλινη καμπίνα είναι μόνο 15%.
https://www.newsbeast.gr/travel/art...a-alla-kai-tin-eidiki-ekptosi-hero-s-discount
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.997
Likes
40.896
5 ευρω Κερκυρα Παλερμο Ιουλιο, μονη διαδρομη.... φανταζομαι θα παω... και ας μεινω εκει.... χαχα
Το Μπαρι Κερκυρα με πλοιο δεν ειναι τιποτε. Η Ιταλια προσφερει εναλλακτικες για να επιστρεψει κανεις Ελλαδα., ακομη κι αν ακυρωθουν πτησεις. Το καλοκαιρι ειχα κλεισει εναλλακτικα ειστηρια με πλοιο, σε περιπτωση που δεν γινοταν πτηση επιστροφης, τα οποια ακυρωσα πριν το ταξιδι και επιστραφηκαν τα χρηματα.
 

escursione

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
4.503
Το Μπαρι Κερκυρα με πλοιο δεν ειναι τιποτε. Η Ιταλια προσφερει εναλλακτικες για να επιστρεψει κανεις Ελλαδα., ακομη κι αν ακυρωθουν πτησεις. Το καλοκαιρι ειχα κλεισει εναλλακτικα ειστηρια με πλοιο, σε περιπτωση που δεν γινοταν πτηση επιστροφης, τα οποια ακυρωσα πριν το ταξιδι και επιστραφηκαν τα χρηματα.
Το πρόβλημα είναι πως θα φτάσεις στο Μπάρι από το Παλέρμο που χάνεις 1 ημερα και αρκετά ευρώ στα τρένα - λεωφορεία. Πας με 5 ευρώ κ στο τέλος γυρνάς με 200
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.997
Likes
40.896
Το πρόβλημα είναι πως θα φτάσεις στο Μπάρι από το Παλέρμο που χάνεις 1 ημερα και αρκετά ευρώ στα τρένα - λεωφορεία. Πας με 5 ευρώ κ στο τέλος γυρνάς με 200
Μα ακριβως αυτη ειναι η ευελιξια του 5ευρου, ειδικα εν καιρω covid. Δεν ειναι το θεμα-για μενα, τουλαχιστον- να βγει τζαμπα το ταξιδι, αλλα να εχεις διαθεσιμες ακομη και τις ακριβοτερες η πιο επωδυνες επιλογες αν ολα πανε στραβα εκεινη την περιοδο. Τιποτε δεν ειναι πιθανο να τσουλησει ηρεμα και φθηνα τετοιες περιοδους.
 

Zorz59

Member
Μηνύματα
233
Likes
1.640
εχουμε επιλογες... δε φοβαμαι... και δελφινι εχει απο το οτραντο... αμα παω καμια εβδομαδα εχω άπλα να φτασω και μπαρι και οτραντο, αλλα κα να πεσει η επιστροφη απο παλερμο και κατω απο τα 80 που ειναι τωρα... ή να βρω καμια ryan.... το θεμα ειναι να παμε :p :p :p :p :p
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.164
Μηνύματα
882.626
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
Τonia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom