Black Friday 2022 τι περιμένουμε.

apodrasi

Member
Μηνύματα
546
Likes
1.005
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κίνα-Ινδία-Περού
Απο ποτε κανει εκπτωση και στους φορους?
Αφαιρεσε τους πρωτα.
Εχει πλακα που συζητατε φανταστικα σεναρια.
Αυριο βραδυ θα ξερουμε.
Κανένα δίκιο ο στραβός 😂
 

Alpha14

Member
Μηνύματα
119
Likes
203
Εγω μπηκα στην αναλυση των χρεωσεων της πιστωτικης μου ολο το ετος απο το pc, ειδα ποσο εφιαλτικα περισσοτερα πληρωσα για σουπερρμαρκετ και λογαριασμους το τρεχον 12μηνο σε σχεση με το προηγουμενο 12μηνο, ποσα που μεταφραζονται σε αμετρητα μιλια.

Το βρισκω πολυ γενναιοδωρο και δεν περιμενω επιπλεον μιλια. Ας μην ειμαστε πλεονεκτες!
Παίρνω λίγο πάσα για να ρωτήσω, επειδή κατά καιρούς νομίζω ότι έχω δει ποστ για διάφορες (ή έστω πάνω από μία) κάρτες που δίνουν μίλια με διάφορες αγορές, αλλά δεν έχω ασχοληθεί ποτέ.
Έχει μήπως κανείς/καμία υπ'όψιν κάποιο χρήσιμο και σχετικά πρόσφατο ενημερωτικό/συγκριτικό ποστ, αν υπάρχει;
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.934
Likes
40.783
Φανταστικο. Ολα σε περιοδους που τα σχολεια λειτουργουν φουλ εκτος απο μερικα για Γαλλια Ιουλη.
Καλα κανω και κλεινω πριν τη Black Friday και δεν περιμενω τις ακυρες για οικογενειες ημερομηνιες.
 
Last edited:

paefstra

Member
Μηνύματα
12.934
Likes
40.783
Το ζήτημα είναι θα πετάξει τελικά; τι γίνεται τελευταία με τις ακυρώσεις της volotea ? Ξέρετε;
Ειχα κλεισει εισιτηρια σε εντελως αντιδημοφιλεις ημερομηνιες και προορισμους ελπιζοντας σε ακυρωση για να ανανεωσω το δωρεαν credit και πεταξε κανονικα η καργχια.
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.789
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ονειρεμένο Ταξίδι
θα το αποφασίσω αύριο
H ryanair για σημερα εβγαλε προσφορα σε πτησεις καθολικου Πασχα(τος) (7-16/04).
Δε ξερω ποσο προσφορα θεωρουνται οι τιμες για ραηαν, αλλα πιανει και την πρωτη εβδομαδα του ορθοδοξου Πασχα, για τους γνωστους αγνωστους που μπορουν μονο σε σχολικες αργιες κλπ.

Cyber Week 4
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.934
Likes
40.783
H ryanair για σημερα εβγαλε προσφορα σε πτησεις καθολικου Πασχα(τος) (7-16/04).
Δε ξερω ποσο προσφορα θεωρουνται οι τιμες για ραηαν, αλλα πιανει και την πρωτη εβδομαδα του ορθοδοξου Πασχα, για τους γνωστους αγνωστους που μπορουν μονο σε σχολικες αργιες κλπ.

Cyber Week 4
Εκλεισα για το Μ. Σαββατο Ραιαν προ διμηνου στη μιση τιμη σε σχεση με σημερα που εβγαλε προσφορα. Πιστη στην αρχη "αν βρεις πτηση για εξωτερικο με λιγοτερα απο 30 ευρω για Πασχα, αγοραζεις και δεν περιμενεις να γινει 20".
 

kirmis

Member
Μηνύματα
185
Likes
13
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iceland
Που είναι η Ryanair με τα εισιτήρια των 10€ - 20€ ?

Βλέπω βάζουν και καλά Black Friday - 25% στις πτήσεις και είναι σαν ανέκδοτο !
 

thrylosveria

Member
Μηνύματα
230
Likes
205
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτικες
Ονειρεμένο Ταξίδι
φινλανδια
Πρακτορειο 245+145 οι φοροι 4ημερες απο Θεσ/νικη για Βουδαπεστη 27/12 με Aegean ακουγεται καλο ? Εβγαλε σημερα προσφορα BF μειον 100 ευρω ,αν και η αρχικη 345+145 μου φαινοταν ακριβη !!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.115
Μηνύματα
880.690
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom