Black Friday 2022 τι περιμένουμε.

mpempa91

Member
Μηνύματα
111
Likes
274
Όχι βρε. Περίμενε λίγο. Πιο πάνω έβαλα το λινκ. Τώρα είναι με 60
Το άνοιξα το link. Όντως -60% λέει. Αλλά στην αρχική μου βγάζει -50% σε travel package.
Πάντως τα εισιτήρια που έκλεισα χθες είναι 70€ ακριβότερα σήμερα.😅
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Εγώ τσίμπησα ένα Εδιμβούργο χθες στα 130 πήγαινε έλα.. Σήμερα ίδιες ημερομηνίες το δίνει 152. Δε ξέρω, δεν ήταν ένας προορισμός που είχα βάλει στο μάτι και τον έψαχνα, συνεπώς δεν έχω ιδέα που κυμαίνονται οι τιμές για Εδιμβούργο, απλά όταν τη Ρώμη για την περίοδο που υποτίθεται ότι σου κάνει το -70% στη δίνει 70κατι ευρώ, άρχισα να κοιτάω και άλλους προορισμούς και μου φάνηκε καλή περίπτωση αυτή. Έκλεισα για Ιούνιο που ισχύει το -40%.
 

apodrasi

Member
Μηνύματα
546
Likes
1.005
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κίνα-Ινδία-Περού
Στις 29/9 αγόρασα επιστροφή από Λουξεμβούργο, για την άνοιξη, με 47.50 ευρώ. Το ίδιο εισιτήριο τώρα στα 68.50.
Από την άλλη, το one way για Heathrow το τσίμπησα χθες. Σχεδόν όλο τον Ιούλιο με 58, πόσο πιο χαμηλά να πάει από 22 ευρώ ο ναύλος; Έχει αρκετά ακόμα. Επιστροφή από Εδιμβούργο κι εγώ.
Όσο για τη Volotea, την ψάχνω δυο μήνες για Στρασβούργο, ακριβώς τις ίδιες τιμές βγάζει και τώρα. Συνδυάστε τα 15άρια με επιστροφή από/πήγαινε σε κάπως κοντινή πόλη, έχει και με 33, 42, 48, φτιάχνεται το επταήμερο.
 
D

Delmem38110

Guest
Από Αθήνα βρήκα καλές τιμές κ το σκέφτομαι. Για πείτε γνώμες, να το τολμήσουμε με 8 χρονη; δεν θέλουμε να μας βγει ψηλά οικονομικά όμως, έχουμε περιορισμένο μπάτζετ. Ή να πάμε μια Βουδαπέστη;;;
είναι δυο διαφορετικά πράγματα... αν και προτιμώ το Μαρόκο, με ένα παιδί θα πήγαινα Βουδαπέστη.
οικονομικοί είναι και οι δυο προορισμοί. με το Μαρόκο πιο οικονομικό.
εσείς όμως αποφασίζετε.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.934
Likes
40.783
Από Αθήνα βρήκα καλές τιμές κ το σκέφτομαι. Για πείτε γνώμες, να το τολμήσουμε με 8 χρονη; δεν θέλουμε να μας βγει ψηλά οικονομικά όμως, έχουμε περιορισμένο μπάτζετ. Ή να πάμε μια Βουδαπέστη;;;
Δεν ειναι μονο η Βουδαπεστη οικονομικος προορισμος. Πιο ενδιαφεροντα τα Καρπαθια στη Ρουμανια να σου πεφτει το στομα με τις τιμες και η Νοτια Ιταλια Ναπολη. Αυτα αν δεν θες να δωσεις πολλα στα αεροπορικα.
 
Last edited:

Alic

Member
Μηνύματα
186
Likes
2.643
Δεν ειναι μονο η Βουδαπεστη οικονομικος προορισμος. Πιο ενδιαφεροντα τα Καρπαθια στη Ρουμανια να σου πεφτει το στομα με τις τιμες και η Νοτια Ιταλια Ναπολη. Αυτα αν δεν θες να δωσεις πολλα στα αεροπορικα.
Συμφωνώ 1000%,μιας που πήγα και στα δύο πρόσφατα.
 

Elena2508

Member
Μηνύματα
1.083
Likes
3.596
Επόμενο Ταξίδι
??
Ονειρεμένο Ταξίδι
N. Υόρκη
Εγώ τσίμπησα ένα Εδιμβούργο χθες στα 130 πήγαινε έλα.. Σήμερα ίδιες ημερομηνίες το δίνει 152. Δε ξέρω, δεν ήταν ένας προορισμός που είχα βάλει στο μάτι και τον έψαχνα, συνεπώς δεν έχω ιδέα που κυμαίνονται οι τιμές για Εδιμβούργο, απλά όταν τη Ρώμη για την περίοδο που υποτίθεται ότι σου κάνει το -70% στη δίνει 70κατι ευρώ, άρχισα να κοιτάω και άλλους προορισμούς και μου φάνηκε καλή περίπτωση αυτή. Έκλεισα για Ιούνιο που ισχύει το -40%.
Εδιμβούργο από ποια πόλη αναχώρηση και σε ποιο μήνα βρήκες αυτήν την τιμή;
Από Θεσσαλονίκη πάντως έχει λίγους προορισμούς απευθείας η Aegean....
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Εδιμβούργο από ποια πόλη αναχώρηση και σε ποιο μήνα βρήκες αυτήν την τιμή;
Από Θεσσαλονίκη πάντως έχει λίγους προορισμούς απευθείας η Aegean....
Από Αθήνα για τον Ιούνιο.
 

depy!!!

Member
Μηνύματα
730
Likes
1.851
Επόμενο Ταξίδι
Λάος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Με βανάκι στη Νορβηγία
Ο,τι ναι. Πάω εχθές να κλείσω για Τυνησία με aegean . Το Τύνιδα Αθήνα το είχε 27 ευρώ. Θέλω για 2 άτομα. Βάζω την κάρτα, μου βγάζει μύνημα ότι δεν μπορεί να επαληθεύσει τα στοιχεία. Ξανά από την αρχή για να βάλω άλλη κάρτα. Το Τύνιδα Αθήνα μου το βγάζει 35. Λέω να δοκιμάσω για ένα άτομο, μήπως δεν έχει 2 εισιτήρια στα 27. Αυτή τη φορά μου το βγάζει 55. Τσαντιζομαι και τα παραπάνω. Σήμερα βλέπω μύνημα της aegean ότι οι προσφορές συνεχίζονται. Κάνω άλλη μια προσπάθεια, το Τύνιδα Αθήνα ξανά στα 27. Ο,τι αρπάξουν....
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.789
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ονειρεμένο Ταξίδι
θα το αποφασίσω αύριο
Την καλυτερη προσφορα την ειχε η ιχθυοπωλισσα μου σημερα. Γαριδες 48 ευρω το κιλο black friday εγραφε το καρτελακι. Πηρα 5, πληρωσα 7.5 ευρω. Και ειπα κι ευχαριστω.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.688
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom