Black Friday/Cyber Monday 2021

spyros91

Member
Μηνύματα
875
Likes
796
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Ντουμπαι
Εχει βγει καμία προσφορά για Black Friday σε αεροπορικά ή είναι ακόμα νωρις;
Η ryanair ξεκινάει 22/11 .. η aegean έβγαλε τώρα μια προσφορά έως 22/11 , οπότε υποθέτω πως και αυτή κάτι θα βγάλει εκείνη την μερα..
 

grtravel

Member
Μηνύματα
56
Likes
42
Της Aegean η προσφορά είναι μέχρι 22/11 όποτε υποθέτω θα βγαλει για Black Friday άλλη από την άλλη εβδομάδα.
 

Pierre_1976

Member
Μηνύματα
512
Likes
853
Επόμενο Ταξίδι
Barcelona
Ταξίδι-Όνειρο
Σεληνη

Δεν ισχυει για ολα τα καταλλυματα ..... παρακουλουθω πανω απο 1 μηνα καταλυμματα σε συγκεκριμενη πολη και η τιμη ειναι ακριβως η ιδια και προς τα πανω!!!
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.370
Likes
14.270
Δεν ισχυει για ολα τα καταλλυματα ..... παρακουλουθω πανω απο 1 μηνα καταλυμματα σε συγκεκριμενη πολη και η τιμη ειναι ακριβως η ιδια και προς τα πανω!!!
Νομίζω ότι δεν μπορεί κάθε προσφορά να ισχύει για τα πάντα όλα...Για ποια πόλη ενδιαφέρεσαι;
 

Pierre_1976

Member
Μηνύματα
512
Likes
853
Επόμενο Ταξίδι
Barcelona
Ταξίδι-Όνειρο
Σεληνη
Νομίζω ότι δεν μπορεί κάθε προσφορά να ισχύει για τα πάντα όλα...Για ποια πόλη ενδιαφέρεσαι;
κοιταζω πανω απο μηνα για την Ζυριχη διαστημα 14 μερες πριν το Πασχα...το πιο αξιοπρπες οικονομικο ξενοδοχειο ενω ηταν στα 700 ευρω για το ιδιο διαστημα μου το δινει με τις ιδιες παροχες 840 ευρω η Booking!
 

Viaggi

Member
Μηνύματα
1.248
Likes
7.002

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.207
Αναρωτιέμαι ποιες μπορεί να είναι οι εξωπραγματικές προσφορές καθώς έχει βγάλει ήδη με 20€ πάνε έλα για αρκετούς προορισμούς τους προηγούμενους μήνες. Θα μας πληρώσουν κιόλας μήπως;:)
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.005
Likes
40.909
Αναρωτιέμαι ποιες μπορεί να είναι οι εξωπραγματικές προσφορές καθώς έχει βγάλει ήδη με 20€ πάνε έλα για αρκετούς προορισμούς τους προηγούμενους μήνες. Θα μας πληρώσουν κιόλας μήπως;:)
Μπορει να βαλουν 5 ευρω για Αυστρια αφου δεν θα προτιμησουν να κοψουν την πτηση.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.719
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom