Black Friday/Cyber Monday 2021

psilos3

Member
Μηνύματα
6.089
Likes
44.949
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Peru, Japan, Iceland
Πότε αναμένουμε τις πρώτες προσφορές;
Στα μέσα του Νοέμβρη;
 
D

Delmem38110

Guest
Πότε αναμένουμε τις πρώτες προσφορές;
Στα μέσα του Νοέμβρη;
πέρσι η αλφα έδωσε 1/40 πόντους με όλες τις κάρτες μπόνους της την ημέρα εκείνη.
πρόπερσι βεβαια ήταν 1/50
η ετζιαν δεν θυμάμαι τι προσφορές έκανε.
 
Μηνύματα
959
Likes
5.226
1η μου προτεραιότητα είναι το τριήμερο 25ης Μαρτιου (θα το κάνω να γίνει γιατί εμένα και το Σάββατο και η Κυριακή είναι εργάσιμες).Κατά απόλυτη προτίμηση θα είναι ευρωπαϊκός προορισμός,το ευρωπαϊκό πιστοποιητικό είναι το υπερόπλο της εποχής μας.
2η προτεραιότητα είναι ο καλοκαιρινός προορισμός,αν βρω κάτι πραγματικά αξιόλογο.Προτιμηση θα υπάρξει στο Άμπου Ντάμπι με τη wizz!
 

Grtraveler

Member
Μηνύματα
327
Likes
375
Ποσό του μήνα είναι Black Friday?
(Πάντως σήμερα που είναι singles day......από προσφορές τίποτα......)
 
D

Delmem38110

Guest
1η μου προτεραιότητα είναι το τριήμερο 25ης Μαρτιου (θα το κάνω να γίνει γιατί εμένα και το Σάββατο και η Κυριακή είναι εργάσιμες).Κατά απόλυτη προτίμηση θα είναι ευρωπαϊκός προορισμός,το ευρωπαϊκό πιστοποιητικό είναι το υπερόπλο της εποχής μας.
2η προτεραιότητα είναι ο καλοκαιρινός προορισμός,αν βρω κάτι πραγματικά αξιόλογο.Προτιμηση θα υπάρξει στο Άμπου Ντάμπι με τη wizz!
ένα προορισμός που ενδιάφερε κι εμένα αλλά μετακύλησε τα δρομολόγια από Θεσσαλονίκη τον Απρίλη (έχουν ραμαζάνι) του 22 δεν το κόβω ίσως το φθινόπωρο.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.932
Likes
40.776
Θυμαμαι οτι περσι ηταν πολυ περιορισμενες οι προσφορες, αφορουσαν του χειμερινους μηνες κυριως και ειχα ηδη κλεισει για την ανοιξη και το καλοκαιρι.
Το ιδιο και φετος, εχω κλεισει ο,τι εισιτηρια ηθελα. Ελπιζω να βγει κατι για διαμονη ανοιξη και καλοκαιρι.
 

Billouk

Member
Μηνύματα
495
Likes
1.628
Aegean, Ryanair, easyjet, τι προσφορές είχαν πέρσι; θυμάστε; Το 2019 θυμάμαι η Ryanair είχε κάθε μερά και διαφορετική προσφορά για όλη την εβδομάδα.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.932
Likes
40.776

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.658
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom